Slabé krvácení a bolest v podbřišku. Měla jste to také nějaká?

scaypora
11. zář 2019

Ahoj holky, mám na vás takovou otázku. Jsem v nějakým 6tt, což se přesně dozvím za týden, ale... Dnes mě od rána bolí tak středně podbrisek a když curam, tak mám lehce krev, světle růžovou, ale ne pokazde. Měli jste to taky nějaká? První těhotenství úplně bez komplikací, takže nevím jestli hned volat dr. nebo počkat třeba do zítra. Začalo to po sexu :/

jituli84
11. zář 2019

@scaypora po sexu se to může objevit, u mě to v dubnu neznamenalo nic dobrýho a u tohoto jsem objevila na intimce jen ružový flíček. jestli stále špiníte, tak zajedte k lékaři, v tom začátku to může bejt cokoliv

scaypora
autor
11. zář 2019

@jituli84 Já jsem právě otěhotněla hned po darování vajíček, takže to mám nějaké celé prehazene. Měla jsem být minulý týden v 7tt a podle ultrazvuku jsem byla sotva v 5+2tt.. Takže jdu na kontrolu jestli mimčo vůbec roste. Jednou to tam slabé krev je, pak třeba dvě curani zase nic. Děkuji za odpověď, radši mu zavolám a vše mu řeknu.

jituli84
11. zář 2019

@scaypora jj radši mu vše řekněte, bude to lepší zvlást pokud ste otěhotněla po darovaní vajíček.

scaypora
autor
11. zář 2019

@jituli84 Tak jsem jela na pohotovost na gyndu, protože to bylo teď malinko horší. Takže... Těhotenství to je, ale bohužel nevidí zárodek, jen váček... Dala mi na výběr, buď mám počkat tak ten týden, nebo mi to vycucnou hned a nebo se ještě během toho týdne rozkrvacim a vyjde to samo. Tak počkám a uvidím.

jituli84
11. zář 2019

@scaypora to vám řekly takhle? to je hodně drsný, já bych se nevzdávala, kamarádce se objevilo srdíčko až v 8. týdnu, měla později ovulaci 🙂 a určitě počkejte, mě to v dubnu odešlo samo a ted jsem zase těhotná .

scaypora
autor
11. zář 2019

@jituli84 Ano, dala mi rovnou na výběr... Bez přemýšlení jsem řekla, že ještě počkám. Teď jsem měla trošku víc krve s malými kousky, tak nevím nevím, ale vzdávat to nechci. Je to buď a nebo.. Na jednu stranu bych se nedivila, pac hormony, odběr a do toho těhotenství, to je trošku zahul, ale zas na druhou stranu se ta ovulace mohla opozdit. Jenže.. Podle měsíčku bych byla už v nějakým 10tt. Podle myho doktora jsem teď cca 6-7tt a podle doktorky v nemocnici jsem 5+0.. Takže jsem z toho trošku jelen. To je mi moc líto, tak hlavně ať vám to vyjde a jste oba zdraví 😊 Já ten týden ještě počkám a snad to bude dobré.

jituli84
11. zář 2019

@scaypora víte co , on vám to každej dr vypočítá jinak, nedaly vám ani žádný leky? já hned na začátku při tomhle těhu dostala leky na udržení, v dubnu jsem potratila a v květnu jsem měla poslední MS, ještě počkejte a uvidíte, známá měla dokonce menstruaci do 3. měsíce

scaypora
autor
12. zář 2019

@jituli84 Žádné léky, jen ty na bolesti, že prý je to podle ní zbytečný mi něco psát, když tam nevidí ten zárodek. Nevím, myslím, že to je v pr...... Pořád teče krev, už tmavě červená a docela dost mě bolí břicho.. Ano, já to vydržím a uvidím. Četla jsem i ze nějaká paní měla srdeční ozvu až v 8tt. Za mě si myslím, že to není teď dobrý no :/

jituli84
12. zář 2019

@scayporaa upřímně, ono pokud jsem vždycky začala krvácet a měla jsem dost křeče, byl to začínající potrat. Pak je ale lepší když to odejde samo než jít na revizi

scaypora
autor
12. zář 2019

@jituli84 Křeče ani moc ne, spíš to bolí pořád jak při MS no... Vím, že to není dobrý. Snad to odejde samo, to by bylo nejlepší... Ještě dneska zavolám svymu doktorovi a uvidím co mi řekne...

jituli84
12. zář 2019

@scaypora jj uvidíte, nějaká šance ještě je, u mě , když to v dubnu nedopadlo tak jsem chtěla aspon at nemusím na revizi a v červnu už jsem byla zase těhotná, držím palce a dejte vědět jak ste dopadla 🙂

scaypora
autor
12. zář 2019

@jituli84 děkuji. Nějakou naději mám, ale moc ne 🙂 Dobře, děkuji a určitě dám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru