Snížená fce štítné žlazy a těhotenství-denní dávka jodu

verry
1. pro 2015

Snížena fce štítné žlazy a těhotenství - kolik jodu se doporučuje jako denní dávka v těhotenství??

gingergia
1. pro 2015

Ahoj, je vhodné navštívit endokrinologa, aby zhodnotil tvůj celkový stav a sám ti množtsví určil dle výsledků krve. Obecně je to 150-200 mg/den.

jaydeep
2. pro 2015

Jod urcite nicim nenahrazuj mohla by sis uskodit, resit pres endokrinologa jak pise gingergia... sama jsem s ni mela problemy, a dlouho se lecila.

mrshka
2. pro 2015

jedině vyšetření u dr!!! mohla by jsi víc zkazit než pomoct. ničeho se neboj, mám to taky 🙂

karlajasmine
2. pro 2015

Ja treba brala jodid 100, je fakt potreba navstivit lekare, ktery ti to rekne.. zalezi na indivualnim zdravotnim stavu. Me treba nedoporucovali brat vic jak tu 100.

nupta
3. pro 2015

Ahoj verry, krevní testy se dělají cca v 6. týdnu a podle výsledku ti endokrinolog doporučí dávkování a určí případnou další kontrolu.

werunqa
3. pro 2015

Určitě záleží na tom co řekne endokrinolog,ja měla kdysi taky jen jod ale už roky beru Euthyrox.A hlavně v těhotenství se ta dávka zvyšuje.Nebo aspoň u mě tomu tak bylo..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru