Spánková paralýza, neublíží miminku?

lenzaaa
31. říj 2015

Ahoj, mam dotaz jsem ve 24tt a dnes v noci se mi vratila spankova paralyza, drive sem na ni trpela hodne ale posledni rok se neobjevila ani jednou az ted a mam strach jestli nemuze nejak ublizit miminku? Mela bych o tom rici doktorce? Diky za skusenosti a prosim o vynechani rypavych odpovedi typu ze nejsem normalni 😒

nataly007
31. říj 2015

Ahoj, pokud máš na mysli to co já, tak si myslím, že miminku snad nic nehrozí 😉 Také trpím na spánkovou paralýzu (tak jednou měsíčně) a ačkoliv je to hodně nepříjemné, nenapadá mě, jak by to mohlo být nebezpečné. Vlastně je to stav, kdy spí tělo, takže se nemůžeš hýbat, ale mozek pořád určitým způsobem vnímá. Jako nejhorší bych asi viděla ten stres - aspoň tedy mně když už se podaří probrat, tak jsem ještě pořád vyděšená, ale nijak jinak by to snad být ohrožující nemělo. Ale pokud máš jakékoliv pochyby, určitě se zeptej doktorky. Prý je to celkem častý problém, jen se o tom moc nemluví, tak třeba dá nějaké tipy, jak jí předejít. 😉

lenzaaa
autor
31. říj 2015

No prave ze ja je mivam dost intenzivni 😖 nastavaji u me i halucinace atak. Kolikrat uz ani ze strachu nejdu spat. Pac se mi to stavalo v noci opakovane ☹ ... se bojim aby to treba miminko neprozivalo taky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru