Špinění v 18. a 19. tt, dopadlo to nakonec dobře?

ronikaaaa
13. led 2015

Ahojte,
v sobotu ráno jsem začala špinit, tak jsme jeli na pohotovost a řekli že miminko je v pořádku a že vcelku nevidi nic špatného proč vlastně špiním.Jen měla menší podezření na nějaký hematom, ale špatně se jí tam ultrazvukem dostávalo, takze nic konkretního mi vlastne nerekla. Jenom že se nemam namahat a ted nejaky čas nemít pohlavní styk a předepsala mi Ascorutin. Jak jsem si pak četla příbalový leták k Ascorutinu, tak jsem se lekla kdyz jsem cetla ze neni vhodny pro tehotne, ale pak jsem si na forech nasla ze to hodne gynekologové predepisují a snad by mi nepredespala nic co by me nebo miminko mohlo ublizit, tak jsem to zacala uzivat. Vcera uz jsem nešpinila, ale dnes ráno zase trošku špinění. Snad bude vše v porádku nebo jenom přece je to naše první miminko tak z toho nemam dobrý pocit i kdyz mi na pohotovosti rekla ze je vse v poradku. Prosím vás jak jste taky nektera mela problemy se špiněnín v 18 a 19tt napište mi jestli všechno nakonec dopadlo dobře at se aspon trosku uklidním. Nechci se tím stresovat kvuli mimču.
Děkuji a přeji hezky den 😉

tarra27
13. led 2015

@ronikaaaa neboj, kdyby měli nejaké podezření, že je neco blbe, nepustili by tě domu...někdy se může stát, že začneš špinit, třeba po pohlavním styku....nebo že jsi zvedla neco velkeho....lež, nenamáhej se....a bude to dobre, uvidíš .-)

celaskon87
13. led 2015

ahoj, já jsem to měla ve 22.tt. Příčina se někdy nemusí odhalit. Já to měla tak, že špinění začlo na dovolené 800 km daleko, 4 dny předtím jsme absolvovali velký ultrazvuk, který dopadl dobře. O to větší byl šok, když jsem začala v zahraničí špinit. Pohyby jsem cítila, bolesti jsem neměla, věděla jsem, že placenta je vysoko, čípek uzavřený - alespoň podle nedávno proběhlého ultrazvuku. Hodně jsme zvolnili režim a nakonec jsme se rozhodli odjet dříve. Hned po příjezdu k nám jsme jeli k vyšetření, kde se na nic nepřišlo - dokonce vaginální sonda po vyšetření nejevila známky krvácení. To nás hodně uklidnilo a vlastně jsem tak trochu byla za simulanta. Jenže o víkendu se to zase vrátilo a já jsem v pondělí ráno naklusala ke svému lékaři, který po důkladnějším vyšetření naznal, že mám deciduální polyp. Vyfasovala jsem antibiotika, naštěstí miminko i čípek byli v pořádku, a tak jsem mohla bez problémů do práce. Za dva dny mi volal můj ošetřující lékař, že by bylo dobré polyp snést v celkové anestezii, neboť hrozí infekce. Souhlasila jsem, a tak jsme ve 23. týdnu, těsně pod hranicí viability plodu, absolvovali zákrok. Dopadlo to dobře a ještě ten večer mě manžel odvezl domů. Kdyby to nepřestávalo, nech se znova vyšetřit...

romantika
13. led 2015

ano také jsem spinila, na zacatku a pak nekdy jak vy kolem 15teho. vždy jsem jela pro jistotu na pohotovost, zkontroluji mimi. pokud není nalez tak se to povazuje za normalni. je to akorát o nervy, ale je to velice caste.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru