Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špinění v 9. týdnu, je to normální?

bondina
20. pro 2017

Je normál špinit v 9 týdnu?začlo to dnes tak v 15 hodin,malounko jen,mam se bát a volat rano na gindu 😢 ???

90bobisek90
20. pro 2017

@bondina já trošku krvácela, pak špinila od pondělí. Dneska už nic a stejně pro jistotu chci zítra volat a zeptat se, co mám dělat. Biju se do hlavy, že jsem nevolala hned.

bondina
autor
20. pro 2017

Tak snad nam to dobre dopadne,ja mam strach i kvuli svemu veku 😢

bacika
20. pro 2017

@bondina Zavolej si nebo si tam zajdi na vyšetření. Může to něco být, ale taky to nemusí být vůbec nic, ale je lepší to vědět včas si myslím. Ať to dobře dopadne 🙂

90bobisek90
21. pro 2017

@bondina urcite to nic nebude ;) cetla jsem,ze je to caste. Musime myslet pozitivne ;)

losice
21. pro 2017

Ja jsem spinila takto s obema klukama a vse bylo ok. Drzim palce

bondina
autor
21. pro 2017

Dekuji vsem,mamka rano mela strach ze sem to mela rict hned,protoze pri mem stesti vzdy du k lekari pozde,mam i zvíšený práh bolestivosti,ale ve Stodě jsou všichni hodní,berou prednostne tehule s problemem kdyz rano volaj a chytla sem lekare ktery jemne vysetril,rekl ze je to normál,napsal askorutin, okouk mimi ze ma 3 cm a vse je ok,ptal se jestli moc nelezim ze tehule casto delaj chybu ze se nehybaj,jestli nemam extra silne bolesti a tak podobne,na vse odpovedel...aspon mam klid

bacika
21. pro 2017

@bondina Tak to je fajn že je všechno v pořádku. Raději jít k lékaři tři krát zbytečně než jednou pozdě, ještě když jsi těhotná 🙂. Jsem ráda že je to ok 🙂

adriana1302
21. pro 2017

Jsem také v 9tt a špinila jsem celý tento týden, ale opravdu jen slabě. Volala jsem na gyndu a řekli mi, že je to normální, pokud se nejedná o čerstvou krev, tak se nebát. Je pravda, že mě na to upozorňovala doktorka již při prvním vyšetření, že je to v prvním trimestru častý jev. Také bych tento týden měla mít normálně menstruaci, to na to prý mívá vliv.

bondina
autor
21. pro 2017

Pry kdyz sem mela slepak s osklivym zanetem pobrisnice a se srustama tak radsi abych prijela ze se kouknou,ze tam neco muze byt prave,jinak by taky rekli po telefonu ze je to normal,jenze ono to bylo tmave jako krev prave,aspon je klid

Sem začni psát odpověď...

Odešli