Svědění po ATB. Počkat nebo zkusit něco jiného?

4. lis 2021

Prosim o tipy, co koupit v lekarne... Jsem na zacatku 2. trimestru a brala jsem antibiotika, uzivala jsem k nim i probiotika, ale asi to moc nepomohlo... po dobrani svedeni, paleni... u doktora jsem byla, kvasinky vyloucil, vzal ster ke kultivaci - vysledek kultivacne sterilni tedy negativni... nez prisly vysledky dal mi macmiror globule - zadny efekt... volala jsem si tedy k nemu a doporucil mi Gynimun cipky - laktobacily - vcera 1 cipek a efekt jeste zadny... je to brzo a musim jeste pockat nebo zkusit neco jineho? dekuji za kazdy tip 😉

cuuza
4. lis 2021

Koupila bych si hlavně hylak a pak boraxové globule.

autor
4. lis 2021

@cuuza tetraborico globule jsem zavadela pred tim macmirorem a bez efektu 🤔

autor
5. lis 2021

tak jsem si volala k doktorovi, ze svedeni mam porad - rekl mi, ze se musi znovu udelat ster kdyz to vyslo negativni... ze tam mohou byt premnozene laktobacily nebo tak neco 🤦

autor
5. lis 2021

jenomze k nemu pujdu az v pondeli nebo v utery - co byste me doporucili na vikend, abych ho preckala jakztakz v pohode? mam tu tetraborico globule, macmiror, gynimun care - na zavadeni, fungicidin mast, kokosovy olej,... on mi nechtel nic po telefonu poradit kdyz me nevysetril...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru