Urputné dlouhé bolesti podbřišku v 17tt

darxie
24. dub 2016

Ahoj holky, už začínám být docela zoufalá - mám chvílema šílené bolesti - někdy trvají i pár hodin, pak se to zase třeba na den, dva uklidní a pak zase - jsou chvíle, kdy se prostě nejsem schopná třeba zvednout z vany, oblíct se(předklon a skrčení to zhoršuje), chodím stylem kačena atd. Pak to zničehonic zase přejde. Na pohotovosti nic nenašli, jsem zavřená, mimi je ok, ale občas se mi chce brečet... Třeba ted lezim na boku a i tak to cítím...Nevíte čím to je a co s tím? Jo, jsem v 17 tt.

muschabella
24. dub 2016

Můžeš tam mít skříplý nerv někde a nebo zaražené větry. Ono se to nezdá, ale někdy je to bolest uplně šílená a nemůžeš se ani pohnout. Pokud nekrvácíš tak bych to neřešila. Bude to určitě banalita 🙂

darxie
autor
24. dub 2016

@muschabella To věřím, že to bude nějaká blbost, ale už nevím co s tím...trápí mě ted zanet močáku, tak je to možná od toho, ale ATB beru už druhé a nijak zásadní, dlouhodobější účinky nevidím:D

odula
24. dub 2016

@darxie cpes se brusinkama? cpi se brusinkama... 😉

odula
24. dub 2016

@darxie a hlavně at te to brzo přejde. Mudi to byt dost vyčerpávající...

muschabella
24. dub 2016

@darxie Tak pokud to budou větry tak zkus Lactulosu či jak se to jmenuje pokud Tě trápí třeba i zácpa nebo Espumisan, ale u toho si nejsem jistá zda ho mohou těhotné. Ale za zkoušku nic nedáš. 🙂
Někoho třeba provází silnější bolesti podbřišku při zvětšování dělohy. Já ji cítím, ale vyloženě mě to nebolí. Ten zánět Ti teda nezávidím :// Já ATB nesnesu. Z nic mám vždy problémy se spodkem a když mě chytl močák tak jsem pila čaje k tomu určené. ATB se vyhýbám obloukem :D Zkusila bych se poptat v lékarně ať Ti na to dají něco, co mohou i těhotné. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru