Utrogestan, mohu ho zavádět i při špinění?

zlatik1
10. črc 2015

Ahoj holky,potřebuji poradit doktor mi dal Utrogestan 1+1+1 tak jsem ho polykala a je mi po něm hodně špatně. Přečetla jsem si, že ho mohu taky zavádět. Ale teď trochu špiním 1 - 2 den. Mohu ho zavádět i při špinění ?

nikka7
10. črc 2015

Já měla něco podobného akorát se to jmenuje Lutinus ale to se jen zavádělo. Záleží na co konkrétně ho máš ale špinění by vadit nemělo. 🙂

nikka7
10. črc 2015

Jinak špinění je v celku běžné. přikládám i odkaz na jinou diskuzi.
http://www.emimino.cz/diskuse/utrogestan-na-pod...

kytka12
10. črc 2015

@zlatik1 Zkus poprosit gynekologa o jiný lék než je Utrogestan. Já ho měla taky a při polykání se mi hrozně motala hlava, bylo mi mdlo. Pak mi doktorka předepsala Crinone vag. zavádění, hlava se mi nemotá, je mi dobře. Občas pobolívá břicho a žaludek, ale to moc neřeším, to patří k těhotenství normálně.

nikka7
10. črc 2015

jj @kytka12 má pravdu. Zkus si nechat dát něco jiného. Já s tim Lutinusem byla spokojena. Žádné vedlejší účinky. lehce se zaváděl a nějak extrémně nevytékal. 🙂

zlatik1
autor
10. črc 2015

děkuji všem,, zkusím se s ním domluvit a uvidím. 🙂

cabo
10. črc 2015

@zlatik1 ja uzivala utrogestan jak pri snazeni se o mimi tak i potom az do 12 tt. 3x2,pozdeji 3x3 tablety denne. Ale vzdy jsem je jen zavadela. Dr.mi rekla,ze pri polykani se trochu snizuje ucinek a ze potom byva i spatne,motani hlavy a podobne. Pri zavadeni jsem s nim nemela problem. A myslim,ze spineni nevadi,i tak se muze zavadat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru