Úzkosti. Co vám pomáhá?

kate4597
17. dub 2021

Holky, co vám pomáhá na úzkosti? Dnes mi není vůbec dobře a jak mám placentu na přední straně, tak slyším ozvy miminka přes angelsound hůř a jsem z toho smutná, už bych si přála, aby malej kopal a já věděla, že je v pořádku. Jsem 18+6.

mamikry
17. dub 2021

@kate4597 V tehotenstvi se toho moc nesmi, ale povoleny je Guajacuran, mel by byt prirodni. Jinak dechove cviceni uvolnuje uzkost. Taky hodne pit a vynechat veci s kofeinem, jestli treba pijete kavu.😉.

anakolut
17. dub 2021

@mamikry Guajacuran určitě není přírodní. V těhotenství bych se ho teda bála.

keksik002
17. dub 2021

@kate4597 zkusila bych spíš meditaci, lehké cvičení, pohyb na čerstvém vzduchu - nejlíp les, neposlouchat neustále miminko ale zaměřit se na nějaké aktivity - kreslení, četba, příprava pokojíčku ;)

sajul
17. dub 2021

Čaj z meduňky.

mamikry
17. dub 2021

@anakolut Tak mozna neni, nevim. Ale brat se smi, na zacatku tehotenstvi mi ho doktorka nabizela. Radsi bych ale konzultovala. Zalezi na intenzite uzkosti, pokud to jde bez nej, urcite lepe.

kate4597
autor
17. dub 2021

Nechci brát prášky, jsem hold nějaka smutná a rozladěná....

mamikry
17. dub 2021

@kate4597 Tak to doporucuji kakao, cokoladu nebo nakupy, ted maji vsemozne slevy i v obchodech pro miminka. 🙂

kate4597
autor
17. dub 2021

@mamikry :D Ach jo, asi jo.

vikinkav
17. dub 2021

Jsem na tom podobne, takove mezidobi nez bude dalsi kontrola a ultrazvuk a ja porad nic necitim, angelsound nemam, tak si porad rikam jestli je vse ok. Pevne verim ze ano. Na uzkost jsem si poridila bachovky - krizove esence, davam si jak si vzpomenu, jestli to pomaha tezko rict. Me nejvic pomaha travit cas s rodinou a prateli, to me rozptyli, promluvim si a nejsem jen sama se svou hlavou nebo jak bych to rekla. Hlavne nikoho negativniho nemit kolem sebe, to moc nepomuze. Protivne pribuzne taky ne 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru