V 34tt bolest v krku a rýma. Jaké léky můžu užívat?

denajanska
3. říj 2015

Holky, jsem 34 tt a mám bolest v krku a pořádnou rymu ☹ jaké léky můžu užívat aby neohrozili mimi. Prosím o radu

alachrom
3. říj 2015

Ahoj, urcite muzes na bolest a horecku Paralen nebo Panadol, ale ten uplne obyc, zadne grip,extra,rapid a podobne.
Na krk Septisan pastilky, nic moc na chut, ale pomahaji.
Do nosu nejakou morskou vodu nebo Vincentku ve spreji.
A celkove caj s medem a citronem.
At je brzy lepe!

soleilll
3. říj 2015

@denajanska V lékárnách Drmax mají dobře napsanou příručku, co se může v těhotenství. Jinak si můžeš přečíst i tohle http://www.dumzdravimh.cz/leciva-v-tehotenstvi-...

alyssa.anna
3. říj 2015

Ahoj. Také jsou touto dobou v těhu měla chřipku jak trám (a v 34tt pak také). Užívala jsem Bioparox sprej (lokální antibiotikum, nedostává se do krve), obyč Paralen a na cucání Propolki, pak mi doporučili v lékárně homeopatika. Neboj se, mé malé chřipka nijak neublížila

mina_
3. říj 2015

můžeš Bioparox, ale ne každému "chutná", ale hlavěn že pomůže, je jak do krku tak do nosu, na uvolnění dýchacích cest se mi osvědčil čistý lipový čaj - pozor nepít na večer a pak klasika med, citron, do nosu slané roztoky Physiomer a pod...... já jsem měla chcípu před 14 dny a abych se v noci vyspala a nedusila, tak jsem si jen večer stříkla jednou a jednou do každé nosní dírky Vicks ty fungují na moc dobře a celou noc máš pokoj.

denajanska
autor
3. říj 2015

Holky děkuji za rady zkusim a uvidim snad budu brzo OK 😉

karlajasmine
3. říj 2015

A neboj, pokud nebudeš mít vyloženě horečky tak nachlazení miminku neublíží..

handangervidda
3. říj 2015

Ještě z kapek do nosu můžeš Pinosol.

naho31
4. říj 2015

Já jsem měla v 32tt antibiotika, angína. Penicilin miminku neublíží, zajděte k lékaři. Naopak ohrožujete miminko bolestí... Přeji brzké uzdravení. N.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru