Vcestná placenta - kdy jste měly naplánovaného císaře?

lujda661
24. kvě 2016

Ahoj maminy,ležela jsem teď 9dni v nemocnici,kvůli zaspineni,pri vcestne placente a budou mi plánovat císaře,jen jeden doktor řekl na vizite ze 36-37,druhy 37+0 a třetí 38-39tt tak by mě zajímalo v který den jste pri teto diagnóze podstoupili CR vy?ted jsem 35+3

bajana
24. kvě 2016

@lujda661 pridaj sa do skupiny o rizikovom tehotenstve a opýtaj sa tam (ak nie je tu, tak na slovenskej verzii)....ja som s touto dg bohužiaľ musela na sekciu už v 32.tt, plánovali ma od 34+0 hospitalizovať a potom čakať čo najdlhšie

lindul
29. kvě 2016

Ahoj holky, Já jsem tento týden ležela 4. dny v Motole kvůli zašpinění. Jsem ve 28tt a teprve, když mě přivezla sanitka, tak mi na vyšetření zjistili tuto diagnózu. Doktor mi oznámil, že nejpozději ve 36tt měl vezmou na císaře. S velkou pravděpodobností přijdu o dělohu. Nástup zpět do nemocnice mám ve 32tt.

janinkasim
19. čer 2016

Jsem 27tt a kvuli spinení jsem v nemocnici. Moc se jim nechce me pustit domu,pry je to při vcestné placente nebezpečné.

bajana
19. čer 2016

@janinkasim to je velmi individualne, mna v tomto tyzdni pustili, kedze som nekrvacala. Ak dokazes doma dodrzat kludovy rezim a nemas porodnicu nejako daleko, tak ta snad pustia, lezat mozes aj doma.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru