Vývojová vada - zdvojená děloha

karol4
31. kvě 2016

Ahojky, chci se zeptat zda-li některá z Vás má zdvojenou dělohu popřípadně někoho zná, kdo má tuto vadu. Chtěla bych se zeptat na možná rizika a celkově na Váš názor. Je mi 21 let a s přítelem si stále nejsme jisti zda, si to máme nechat. Mám ovšem strach, že pokud si to nechám vzít, třeba se už mimča nedočkám. Vím, že mi z Vás žádná neřekne 100% pro nebo proti, ale byla bych vděčná za veškeré komentáře.

andreaandrejka
31. kvě 2016

@karol4 Kolik diskuzí ještě založíš? 🙂 Nemyslím to zle, to v žádném případě 🙂
Včera už se mi zdálo, že jsi rozhodnutá. Psaly jsme ti to ta s holkama, máte kde bydlet, přítel pracuje, ty taky nezůstaneš bez koruny a právě, že máš takový zdravotní problém, ti tam většina radila, aby jsi si miminko nechala.
Prober to se svým doktorem, to on ti nejpřesněji poví všechna pro a proti. A jak jsem psala včera, neudala jsi, pro mě, žádný pořádný důvod si miminko nenechat, takže i dnes ti radím, miminko bych si na tvém místě nechala 🙂

karol4
autor
31. kvě 2016

promiň jsem jako dítě, opravdu nemyslím na nic jiného. Vím, že to každá má těžké rozhodnout se, řešit proč to a proč zase tamto. Ale už z toho mám hlavu kolem, s doktorkou už jsem to řešila, na vše se ptám...Dnes počítám i peníze, co a kde by se dalo ušetřit. Nechci být matka která nemůže dát dítěti to co potřebuje...
@andreaandrejka

karol4
autor
31. kvě 2016

navíc se ptám spíš na názor té zdvojené dělohy, jak to řešili i takové maminy co mají takovou vadu. Né ať mi píší proč si to nechat 😉

andreaandrejka
31. kvě 2016

@karol4 Tak v tom případě se omlouvám, já jen napsala to samé co včera, jelikož z té diskuze vím, že právě řešíš i jiné věci 🙂 Rozhodni se správně.

karol4
autor
31. kvě 2016

@andreaandrejka není proč 🙂 určitě děkuji ti moc..

karol4
autor
31. kvě 2016

@elishka87 díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru