Začínající potrat, nizká HCG

lendysek89
4. srp 2018

Ahoj maminky potřebuji uklidnit. Ve čtvrtek jsem pomocí testu zjistila graviditu ( 4t po ovulaci) v patek jsem zacala krvacet. V sobotu jsem byla na pohotovosti , pry ma špatnou strukturu a asi dojde k potratu, hcg mam pry taky moc nizke 198,2. Setkala jste se nektera s necim podobnym a jak to dopadlo? Děkuji...

priefi
5. srp 2018

@lendysek89 4t po ovu nebo po ms? Protoze pokud po ovu, je to velice nizke. Ja mela v na prelomu 6/7tt a v 7+2 sp. Spineni zacalo v 5+5

kittyy17
5. srp 2018

Já jsem v den menstruace měla pozitivní test, pak jsem začala silné špinit až lehce krvácet. Můj gynekolog se obával mimoděložního těhotenství, navíc ho nemohl nikde najít. Za pár dní mě chtěl vidět znovu, to už našel že je správně v děloze, ale bylo to mnohem menší než mělo být vzhledem k poslední menstruaci, trvalo další dva týdny než se ukázalo srdíčko.
Můj rošťák má teď 19 měsíců 😉
Závěr: zpožděná ovulace, to slabé krvácení bylo hnízdění vajíčka, a test od Dr.Maxe je opravdu velmi citlivý 😉
A kdyby Ti to náhodou nevyšlo takhle šťastně, tak si říkej, že něco nebylo v pořádku a příroda si poradila. Lepší takto než aby Ti řekli ve 20.tt, že musíš na potrat...

zuzlinka30
7. zář 2018

@lendysek89 ahojky taky ted resim to same ale u me hcg slo o trochu niz trochu spinim hlavne kdyz jdu na zachod, jinak skoro vubec.doktor mi nedava sanci.od vcerejska bulim. Sama to mu moc nerozumim. Hcg bylo 231 a kleslo na 200 jsem po mimodeloznim tehotenstvi a ted tohle. Je to rana ale..... tak nejak si rikam ze treba se stane zazrak

vendelinka08
7. zář 2018

@zuzlinka30 pokud hcg neroste ale klesa..tak bych to buhuzel nevidela moc dobre 😯 a spise bych pocitala s tim ze se asi rozjede krvaceni...kolik dni mas zpozdeni?

zuzlinka30
7. zář 2018

@vendelinka08 ja jsem po mimodeloznim tehotenstvi a hned jsem dotoho prisla znova doktor rikal ze je to zacatek ani tyden mi nerekl v pondeli to bylo velike 1,1mm zatim jen tak spinim ale behem 2mesicu prijit o dve mimca no hruza.

vendelinka08
7. zář 2018

@zuzlinka30 ja vim..ze je to tezke..opravdu...ale i presto by hcg melo rust...ne klesat. Asi na to telo jeste neni pripravene...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru