Zamlkle těhotenství a čekání na samovolny potrat

bam7
28. dub 2019

Ahoj, vím ze tu bylo probirano mockrát nicméně možná najdu odpověď. Podle PM bych měla být v 10 tt. Na kontrole v 7 tt byl plod menší a tak jsme čekali. Nicméně jsem už tusila ze je něco jinak...o dost se zlepšily nevolnosti atd. Teď ve středu se potvrdilo ze od te doby neroste, není srdíčko. Jenže na utz najednou byli 2! Cca stejně velcí - jednovajecna mo-mo dvojčata - podle toho co jsem se docetla práve velmi velmi komplikovana věc. Doktorka mi dala obě varianty - revizi nebo vyčkat na samovolny potrat. Jenže ono se nic neděje ... je to už tedy téměř 4 týdny a s výjimkou lehounkeho splnění včera porad nic... Dnes opět úplně bez krvácení nebo bolesti. Podelala jsem zahradu, ležela snad věcně v horké vane a nic.... Muse to trvat i takto dlouho?

bam7
autor
4. zář 2019

@setmi Taky jsem z toho měla strach. Jenže u mě to trvalo opravdu docela dlouho a do práce jsem normálně chodila ... tedy jezdila také cca hodinu, nicméně autem. Jak jsem psala v příspěvku, ten den jsem už tak nějak cítila ze to přijde brzy. Nicméně tělo jakoby vědělo ze teď ještě není vhodná doba. První výraznější bolest přišla cestou z práce, ale nic co by se nedalo snést. Nebylo to z minuty na minutu, čehož jsem se tak obávala. Neschopenku bych musela mít několik týdnu ...

bam7
autor
4. zář 2019

@setmi Ještě k tomu jak dlouho to vidí ... těžko ti to rekne. Je to hodně individuální a záleží na hladině hormonu, tvém zdravotním stavu atd. Jak jsem psala, u mě to trvalo opravdu dlouho, možná importovat ze byly 2. Dej na svoje pocity, nikdo jiný tve tělo nezná lip než ty sama 😊 Drz se a muzu říct opravdu to za to stojí...ano není to snadné ale budeš si věřit a to je důležité.

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru