Zamlklé těhu? Na UTZ gestační váček, hodnota hCG 390

lucijejeje
15. lis 2016

Ahoj holky, dneska jsem byla po týdnu u Dr., na UTZ viděla jen gestační váček a hodnota hcg jenom 390. Minulý úterý 200. Dr. mi řekla, že mám přijít v pondělí a že znovu vezme krev. Jedná se tedy o zamlklé těhu? A v pondělí mě čeká už jen potvrzení a nástup na kyretáž? Děkuju, jsem z toho špatná :(

luciealb
15. lis 2016

Ahojky nevím ale hodnoty by se měli každé dva dny zdvojnasobovat ale samozřejmě tě nechci strasit nejsem doktor ....a co ti řekla mudr? Držím palce!

lucijejeje
autor
15. lis 2016

@luciealb Ze to je nizka hodnota, mela by byt kolem 2000. Nejdriv me chtela videt uz v patek, ale nakonec jsme se domluvily na pondělí, rekla ze vezme krev na hcg a uvidi se co dal. Ale nijak pozitivne neznela spis naopak.

luciealb
15. lis 2016

No je divné že se za týden
hodnoty zvedly jenom o 190😞jak říkám nechci tě strasit jenom říkám co mi bylo řečeno když jsem ležela v nemocnici na podezření na mimodelozni tehu,že by se každé dva dny měli hodnoty zdvojnásobit proto mi brali každé dva dny krev. A to ti nic jiného neřekla? Jestli je to ok nebo něco?

lucijejeje
autor
15. lis 2016

@luciealb Rikala jen ze to je malo a ze se uvidime v pondeli, nic jineho... proto tu hledam odpovedi... nebo aspon nejakou malou nadeji, ale uz jsem se smirila s nejhorsim...

shaunn
15. lis 2016

Ahojky,úplně chápu, ze se bojis. Je pravda,ze by se hcg mělo každé dva dny zdvojnásobit.A v jakým týdnu jsi?

luciealb
15. lis 2016

@lucijejeje no záleží taky jak už padla otázka v kolikatem týdnu jsi?moje první hodnoty v úplném začátku taky byli nízké a pak začli krásně stoupat ale to bylo když jsem ještě neměla ani váček..tak se hlavně nestresuj třeba to bude ok a bojíš se zbytečně...a myslím že kdyby si myslela že jde o zamlkle tehu tak už by tě na to připravila že ta varianta může být...Teda aspoň si myslím že by měla.

lucijejeje
autor
15. lis 2016

@shaunn
@luciealb Podle posledni MS bych mela byt v 6+3 ale podle Dr to je mladsi tehotenstvi 5+3. Popravde by to byl zazrak ze by se to povedlo, a bylo by vse v poradku. Na konci ledna jsem byla na laparoskopii kvuli endosce, pak pul roku hormonalni lecba, v pulce srpna jsem lecbu ukoncila a od rijna jsme mohli zacit na tom "pracovat" takze by to bylo napoprve a to by byl opravdu zazrak.

shaunn
15. lis 2016

@lucijejeje Tak ovulka mohla být déle. Nevím jestli to máš vypozorovany.Je pravda,ze na tenhle týden je to hodně málo. Zjistovala jsem si,ze by to mělo být nejmíň kolem tisíce. Me se to taky bohužel nezvedalo jak mělo. Z druhé strany jak řekl můj doktor,ze uz viděl tolik zázraků, ze nedokáže těhotenství pausalizovat.Naděje umírá poslední

lucijejeje
autor
15. lis 2016

@shaunn Presne tak, nadeje umira posledni!!! Dekuju moc za podporu.

luciealb
15. lis 2016

@lucijejeje no já myslím že to je ještě hodně brzo a já to v tomhle tydnu měla podobné takže myslím a doufám že ti v pondělí hodnoty stoupnou a bude vše v pořádku🙂

alicie_k
15. lis 2016

Pravda je, že perspektivně to bohužel nevypadá... Jak už tu bylo zmíněno, hodnoty by se měly co 2-3 dny minimálně zdvojnásobit, což u tebe bohužel není. No v pondělí budeš vědět víc 😉

lucijejeje
autor
15. lis 2016

@luciealb Dekuju za podporu, moc si toho vazim. 🙂 V pondeli napisu jak jsem dopadla.

luciealb
15. lis 2016

@lucijejeje napiš a držím moc palce!

luciealb
21. lis 2016

@lucijejeje jak si dopadla u doktora?doufám že dobře 🙂

lucijejeje
autor
21. lis 2016

@luciealb ahoj, ani se neptej... hcg stoupla ale jen na 754, nemuzou tedy vyloucit mimodelozni, nejdriv si me tam chteli nechat na pozorovani, ale to jsem nechtela, takze pokzd zacnu krvacet nebo mit krece tak mam volat rychlou...

lucijejeje
autor
21. lis 2016

@luciealb ve stredu jdu znovu na kontrolu, vezmou hcg a uvidi se co dal, jestli revize nebo laparoskopie... vyhled teda nic moc, ale optimismus neztracim, prece nebudu brecet ze jo 🙂

luciealb
21. lis 2016

@lucijejeje tak to mě mrzí ale doufám že to dopadne dobře,já ležela týden na podezření na mimodelozni a krvácela sem a nakonec se nepotvrdilo takže si myslím že šanci máš🙂 držím palce a dej vědět!

lucijejeje
autor
21. lis 2016

@luciealb dekuju, ja doufam ze to mimodelozni neni, a je to jen to zamkle, a co nejdriv budu v pohodě a zdrava 🙂

lucijejeje
autor
25. lis 2016

@lucijejeje ahoj tak jsem lezela dva dny v nemocnici s podezřením na mimodelozni, dneska me pustili, hodnota hcg klesla na 120,ale krvacim a mam krece, rekli mi ze to ke spontannimu potratu patri, ale mam 5cm cystu na vajecniku, nejspis zlute telisko, tak se uvidi jestli se vstreba sama nebo jestli pujdu laparoskopii...

luciealb
25. lis 2016

@lucijejeje tak to mě moc mrzí☹ obojí je naprd ale asi lepší než aby se ti potvrdilo to mimodelozni.... ☹ držím palce ať to co nejrychleji máš všechno za sebou a ať už žádné jiné komplikace nejsou...dej mi vědět jak to všechno probíhá a jak se cítíš..drž se! A mysli na to že další tehu určitě vyjde!

luciealb
29. lis 2016

@lucijejeje tak jak si dopadla?

lucijejeje
autor
30. lis 2016

@luciealb ahoj, tak cysta se uz zmensuje 🙂 prestaly bolesti a ani uz nekrvacim, takze tedka uz jen pockat na dalsi MS a muzeme se zacit snazit znovu 🙂

luciealb
30. lis 2016

@lucijejeje super tak to držím moc palce ať se to povede co nejdříve a je vše ok!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru