Zhoršení tvdrnutí břicha po ?agnosolvu

hermionagranger
3. únor 2019

Všude jsem se dočetla, jak magnosolv pomáhá na tvrdnutí břicha. Jsem ve 30tt a do teď jsem brala Magnesii lactici cca 4-6 tbl denně. Doktor mi na tvrdnutí předepsal místo toho Magnosolv, abych nemusela brát tolik tablet. Teď je ale třetí den co ho beru a trochu mě prohání a urychluje peristaltiku po čemž mi teda tvrdne břicho docela brutálně. Je někdo, komu magnosolv způsoboval takové problémy?
Pri

hermionagranger
autor
3. únor 2019

Jinak při páteční kontrole jsem měla čípek tuhý, 3mm, vše v normě. Začalo to takto po tom, co jsem si vzala ten sáček magnosolvu. Do porodnice se mi teda hned jet nechce. Zkusím to vysadit

nikolspace
3. únor 2019

Mě ho taky předepsal doktor a varoval před tím a proto i doporučil, ať ho piju večer, nejlépe před spaním 🙂

kkk612
4. únor 2019

@hermionagranger začni s půlkou sáčku, on je dost silný a opravdu prohání. U nás s manželem po půlce sáčku je to úplně v pohodě.

ejmate
4. únor 2019

Já beru sáček ráno a nic negativního to se mnou nedělá 😉

venda11
6. únor 2019

@hermionagranger já beru taky sáček denně a žádné problémy nemám, jen jsem užívání musela přesunout na odpoledne, dopoledne mne po něm bylo špatně. Spíš mě zaráží, že ve 30.tt ti teprve napsal Magnosolv. Mne doktor tvrdil, že po 30.tt už přestanu užívat 🤔

barberiska
24. únor 2019

@hermionagranger musím souhlasit. Mam po něm stejne obtíže. Prujem zvýšenou peristaltiku a tím pádem podrážděnou dělohu a kontrakce. Přestala jsem brat a beru nyní 2-2-2-2 magnesium lactici. Sice v tabletě je pouze 51mg ionizovaného hořčíku a pokud máte brát 2x denně magnosolv kde v pytlíku je mám dojem 365mg hořčíku tak je v tabletách podstatě méně, ale neprohaneji nemám bolesti a děloha je klidnější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru