Žlutozelený výtok v 28. tt. Máte zkušenost?

stastnamatka07
22. bře 2022

Ahoj, jsem v 28tt a hned ráno jsem měla na vložce spoustu žlutozeleného výtoku, co hodinu sem musela měnit vložku, svědění ani pálení nemám ale ten výtok se mi nezdá, dnes tam můj doktor nebyl ale zítra ráno jdu raději na kontrolu, tak sem se chtěla zeptat zda s tím někdo měl zkušenost a co to bylo. Výtok mám celé těhotenství ale ne takhle.
Děkuji za odpověď.

journals
22. bře 2022

Mazej na pohotovost!

xnikax1
22. bře 2022

@journals souhlasím.

tasimia
22. bře 2022

@stastnamatka07 souhlasím s výše, rozhodně jeď na pohotovost.

stastnamatka07
autor
22. bře 2022

@tasimia A nepošlou mě někam ? Neříkám, že nemám bolesti ale ani neumírám bolestí. Naše nemocnice má dost na háku...

xnikax1
22. bře 2022

@stastnamatka07 já bych se vyhodit nenechala.. Nebojte se a jeďte. Lepší 100x zbytečně, než 1x pozdě.

journals
22. bře 2022

@stastnamatka07 sorry ale i kdyby poslali, tak co? Tebe nenapadlo ze to treba vubec nemusi byt vytok ale blba plodova voda? Radsi budes spekulovat o tom co by, jak… nez abys jela? 🤦🏻‍♀️
Uz rano jsi tam mela byt

stastnamatka07
autor
22. bře 2022

@journals Laskavě si nech blbý řeči, ptala sem se slušně, tak si tyhle arogantní kecy nech. Několikrát sem byla u doktora s divným výtokem a bolestma a pokaždé se mi vysmáli, že to nic není, takže ze mě nedělej blbku, díky

journals
22. bře 2022

@stastnamatka07 ja se takhle narodila a ruzovy start do zivota to fakt nebyl. Malem jsem tu nebyla. Blby reci mas akorat tak ty, ale je to tvoje dite, tvoje zodpovednost
Zarazi me tvuj klid ze je vsechno ok. Ja bych na pohotovosti byla uz rano. A to fakt nejsem plasan

stastnamatka07
autor
23. bře 2022

@journals A já sem snad klidná nebo co ? Nevytáčej mě laskavě těmahle kecama o nezodpovědnosti.... u doktora sem od začátku co 2 týdny, protože furt něco a většinou zbytečně, jasně sem psala, že sem byla několikrát u doktora s výtokem a poslala mě do ......, že to nic není a k doktorovi snad jdu, takže tyhle tvoje kecy byli fakt zbytečný.

l01991
23. bře 2022

@stastnamatka07 promiň ale tentokrat s
@journals souhlasim... utikej do nemocnice,s timhle kor v 28tt tě nevyhodi.

journals
23. bře 2022

@stastnamatka07 tak za prve, utocna jsi tu jen ty, ten ton si laskave nech. A kdyz mas tu jistotu, ze je vsechno v poradku (zavidim!) tak proc tu zakladas takovy dotaz?
U me maminky takhle zacal porod, plodova voda byla zkazena, ja mela kilo. U Apolinare jsem byla tenkrat obrovskou raritou a zazrakem. Tenkrat nejmensi miminko ktere se narodilo a to ani nikdo nedoufal ze budu zdrava.
Chapes co se ti tu snazim rict??? Neni to sranda. Radeji jet desetkrat zbytecne, nez jednou nedorazit a pak si to vycitat.

elesse
23. bře 2022

Uprimne ta zkazena plodovka byla uplne prvni, co me napadlo. Tak snad budete ok

loylii
23. bře 2022

@stastnamatka07 šťastná matko, res tohle s Dr, nikdo z nás tady na tvůj výtok není zvedavej.

l01991
23. bře 2022

@loylii no hlavně tady ji nikdo nevyšetři....

titina12
23. bře 2022

Hoši co vám je ženy pokud vám tento příspěvek přijde ,, zbytečný, hloupý ´´ tak vůbec nechápu proč na nej reagujete! To proste nechápu.
@stastnamatka07 Raději bych to konzultovala s doktory a jak píšou některé holky nenech se vyhodit a stůj si za tím ze chces poradně vyšetřit 🙂 držím palce ať to dopadne Dobre třeba to nic nebude. 🙂

xnikax1
23. bře 2022

@elesse taky mě jako první napadla zkazena plodovka, tak snad to bude v pořádku. 🙏
@stastnamatka07 držím palce a dejte vědět.

vladenkamaminka
23. bře 2022

Nechápu dnešní svět... Žádná úcta k sobě ani k druhým... Věřím, že vše se dá napsat slušně, ale hold některé lidi to očividně bolí.

Zakladatelko: určitě jed hned, pokud je to zkalená plodovka, může to miminko stat i život. Držím moc palce a dej vědět 🍀🍀🍀

tasimia
23. bře 2022

Tak jak to vypadá, byla si někde? Každopádně pokud to u vás nemocnice ma na háku, zkusila bych vyhledat jinou. On ten výtok fakt nevypadá dobře, držím 🍀❤️

journals
23. bře 2022

@stastnamatka07 cely den na tebe myslim a cekam na dobre zpravy. Doufam, ze je vsechno v poradku

pampeliska1313
23. bře 2022

Radši běžte k doktorovi.🙂 já takhle jednou malinko zakrvácela a šla jsem, sice sestry nepříjemný, na nic nepřišli a vypadala jsem jak blbec co plaší (ostatně jedna sestra to dávala dost najevo) a po stěrech u mýho gynekologa se přišlo na zánět, takže radši běžte. A chápu - nechtěla jsem sama jít, protože jsem krvácela jen jednou a jinak nic, ale kdyby mě nedokopal manžel, projdu si ještě větším zánětem v těhotenství a mohl byt problém na světě

elesse
3. dub 2022

To by mě zajímalo, jak to dopadlo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru