Zvětšený žloutkový váček a bez srdíčka

debie_p
20. kvě 2016

Ahoj holky, tak jsem tu byla ještě dva dny zpět nadšená, že jsem těhotná, na testu dálnice jako blázen.
No dnes jsem byla u dr., těhotná jsem, ale na ultrazvuku žádné srdíčko a žloutkový váček prý zvětšený. Řekla mi vyloženě pokud tam za týden srdíčko nebude, půjde to ven. A že s tím spíš nemám počítat, že se to tak prostě někdy stává.
No nebudu tu nic hrát, brečím od té doby jak želva, ikdyž jsem s těhotenstvím vlastně původně nepočítala, teď už je mi to ale děsně líto a nějak to těžko vstřebávám a taky se od mala panicky bojím operací, tudíž to mě taky hází do deprese. 😨
Je mi jasné, že každé těhotenství je jiné, ale tak aspoň se zeptám - stalo se vám někomu, že by s podobnou "diagnózou" přece jen bylo vše ok a nakonec se i při zvětšeném váčku srdíčko objevilo a navzdory prognóze dr bylo vše ok?

damae
20. kvě 2016

Ahoj, ty ultrazvuky takhle ze začátku nejsou moc jasné a snadno je to vidět zkresleně.
Nepíšeš v jakém jsi týdnu či jestli je to vůbec nějak ověřitelné... Nicméně bych prostě počkala ten týden (chtěla jsem napsat "v klidu počkala", ale to je asi nemožné) a po týdnu se uvidí... POkud ti to stále bude připadat nejasné, tak klidně počkej i dýl (nebudeš-li mít nějaké zdravotní potíže).
Držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru