Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
lucasice  25. led 2020

Kozí kolostrum

Ahoj, i já tu tedy píšu mou zkušenost s kozím kolostrem. Nejlepší zkušenost mám od Betuly, dost jsme doma trpěli na nemoci a hlavně nachlazení. To byl hlavní důvod, proč jsem po něčem takovém začala pátrat. Objednala jsem to raz, dva a vida. Děti jsou naprosto bez nemocí. Už to zobeme rok a máme za sebou skoro dvě zimy :).
0 poděkování
salme  1. bře 2016

Kapsle

Vzhledem k častému nachlazení malého jsem začala hledat, co bych mu mohla dát a narazila na Colostrum od LR. Přemýšlela jsem v jaké formě jej koupit, nakonec jsem koupila kapsle (malý je polyká úplně v pohodě - nesnáší, když ji vysypu a míchám ve vodě :-) ) a můžu říct, že je to mnohem lepší. Nedáváme to denně, spíš, když začnu pozorovat, že něco není v pořádku. :-)

A musím zaklepat,zatím je to pro nás perfektní pomocník :-)
1 poděkování
dashyyy  9. únor 2015

Colostrum u nás moc pomohlo

Filda chytil ve 14-ti měsících černý kašel. Po prodělaných bronchitidách a značně poškozené sliznici byl jeho stav stabilizován jen díky kortikosteroidům. Chtěla jsem tento stav co nejdříve vyřešit, a tak jsme zahájili megaskorbickou léčbu, avšak výrazný obrat přišel až po podávání colostra. První dostal jako dárek k Vánocům tekuté od společnosti LR.

Za sebe můžu říct, že jsem lajdák a stalo se mi, že jsem jej zapomněla dát do lednice, pak je tekuté kolostrum k ničemu. Zakoupila jsem tedy kapsle od společnosti Essense a podávala je během jídla vysypané na lžičce. Fildův stav se po měsíci začal výrazně lepšit a určitě mu pomohlo k nastartování imunity, kterou měl v té době na bodě mrazu. Od doby co colostrum užívá (max. pět měsíců v roce) je v podstatě jako jediný člen rodiny relativně zdráv.
2 poděkování