Fisher-Price Pejskův Stoleček Smart Stages CZ a EN

2 zkušenosti

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

PEJSKŮV STOLEČEK SMART STAGES CZ/EN - s tímto náučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství. Když vaše děťátko povyroste, můžete ke stolečku přidělat nohy, a váš malý průzkumník tak plynule přejde od hraní vsedě ke hraní vestoje. Každé dítě se učí a hraje si jiným způsobem. Proto hračka podporuje technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit tu úroveň učení, která je pro vaše dítě v daný okamžik nejvhodnější. Změňte úroveň a změníte i druh učení, výběr písniček, zvuků a krátkých vět.

Hodnocení a zkušenosti se pejskovým stolečkem Smart Stages

Máš zkušenost se pejskovým stolečkem Smart Stages?
kveta1  27. lis 2022

Hrací stroleček Fisher Price

Tento stoleček je náš druhý od Fisher Price, první jsem kupovala již před skoro 20lety prvnímu synovi a protože jsem s ním byla spokojená, opět jsem vybírala tuto značku.
Důležitá je stabilita, když byl syn ještě malinký cca 6 měsíců a pouze seděl, tak jsem mu dala stoleček bez nožiček a když se o něj zvedl na 7 měsících, tak dostal stoleček i nožičky a drží suprově i když s ním hýbe. Má spousty aktivit, nejen pianko atd. Také má více úrovní stačí přepnout. Synovi je 9 měsíců a hraje si s ním každý den. Určitě doporučuji.
  • Stabilita
  • spousta aktivit
  • více úrovní
kristynajuhova  31. bře 2022

Skvělý parťák

Dceři jsme pořídili v půl roce a hraje si s ním do dnes (2 roky) a nemluvě o dětech které přijdou na návštěvu ☺️
  • Nastavení hlasitosti
  • Nastavení jazyka