Gel na praní Go for Expert Eco Friendly

Pro všechny čistící prostředky platí, že bychom měli dodržovat doporučené dávkování, mnohdy použití většího množství prostředku nezajistí lepší čistící sílu. I praní prádla je dobré přizpůsobit jeho skutečnému znečištění. . Z řady výrobků Go for Expert Eco Friendly poslouží Gel na praní (18 dávek praní v 1 l balení). Prádlo je vždy nejlepší sušit venku.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesou evropskou certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že jsou ve srovnání s běžnými prostředky šetrnější k životnímu prostředí. Všechny suroviny v nich použité pocházejí z udržitelného zdroje a jsou biologicky rozložitelné.

Díky vysokému zastoupení účinných složek jsou produkty hospodárnější. Jsou navrženy tak, aby jejich hlavní dopad na životní prostředí byl minimální během celého životního cyklu – od těžby surovin, přes výrobu, balení a dopravu, až po způsob použití a využití.

Vlastnosti

• splňují přísné ekologické standardy,
  • obaly jsou plně recyklovatelné,
  • nesou evropskou certifikaci Ecolabel - prošli nezávislým hodnocením, na jehož základě splňují přísné ekologické a bezpečnostní požadavky,
  • jsou uznávány v celé Evropě.
Kde koupím gel na praní Go for Expert Eco Friendly?

">>

Hodnocení a zkušenosti s gelem na praní Go for Expert Eco Friendly

Máš zkušenost s gelem na praní Go for Expert Eco Friendly?
verca5505  18. dub 2022

Gel na praní

Ze všech 3 výrobků, co jsem testovala, jsem se nejvíce těšila na testování právě pracího gelu. Hned po otevření jsem byla velmi zklamaná, že jsem necítila žádnou vůni, to beru za velké mínus.
Běžné, ne moc uspinene prádlo, vypráno dobře. Větší nečistoty např.od jídla apod se nevypraly.
Výrobek bych si znovu neporidila.
  • Eko výrobek
  • Méně špinavé prádlo vyprané dobře
  • Žádná vůně, až pach
  • Větší nečistoty nevyprány
  • Skvrny od jídla nevyprány
kveta1  17. dub 2022

Gel na praní

Po vyzkoušení přípravku, pere dobře běžné věci. Potěšilo mě, že je to gel. Peru hlavně v gelu. Skvrny čerstvé v pohodě vypere, ale starší už hůře. Množství gelu jako u jiných gelů, takže akorát. Akorát by mohl více vonět po vyprání. Vyrovná se docela dobře jiným dobrým přípravkům.
  • eco gel
  • vypere běžné skvrny
  • hůře vypere starší skvrny
  • mohl by více vonět
katkamal  17. dub 2022

Eko friendly praní

Tento prací gel jsem testovala na praní běžně ušpiněného prádla, které se nám hromadí v koši každý den - oblečení dětí ze školky, moje a manželovi věci, které přes den nosíme, a tady v této rovině nemám s pracím gelem problém. Běžně špinavé prádlo gel vypere bez potíží, co mi trošku vadí je to, že gel nemá žádnou vůni a tak nějak chybí ten voňavý pocit čistého prádla..
S manželovýma montérkama, které vždy v pátek přinese z práce, si bohužel gel neporadil, na to malé bohužel ztroskotalo už více značek..
Celkově hodnotím jako takový průměr, z testovaných výrobků mě gel zaujal a přesvědčil nejméně..
  • Vypere běžně ušpiněné prádlo
  • Dobře se dávkuje
  • Je šetrný
  • Na více špinavé prádlo nestačí
  • Nevoní
limali  17. dub 2022

Eko pranie

Gél sa mi osvedčil pri praní bežne znečisteného oblečenia. Nie je potreba používať veľké množstvo, takže je to menšie balenie skladnejšie. Ale s väčšími škvrnami si už neporadil.
  • - eko a udržiteľný
  • - stačí malé množstvo
  • - nie je zbytočne parfemovaný (v tehotenstve oceňujem)
  • - malé koncentrované balenie
  • - nie je vhodný na vlnu
  • - neporadí si s väčšími škvrnami
blenny  17. dub 2022

Svou práci splní

Když balíček dorazil nejvíc jsme se těšila až vyzkouším tenhle gel a jak si poradí se skrvnami. Byla jsem mile překvapena jak to zvládnul. Dle návodu jsem pouzila množství gelu nedávala jsem víc, a nakonec ani nebylo potřeba. Pro někoho to může být pozitivnum pro někoho negativum ale gel je bez vůně, co mi například u dětského prádla nevadí ale u nas dospělých mi to trošku vadí. Není to ale nic s čím se nedá žít důležité je že prádlo je čisté. Balení je menší než běžné prací gely, ale pokud nemáte moc znečištěné prádlo nemusíte ho dávat tolik, tudíž vydrží dýl. Pozitivum vidím v eco složení.
  • - vypere i skvrny
  • - eco složení
  • - vůně (nevoní ale ani nesmrdí)
  • - je řídký
jitulkabobulka  17. dub 2022

Zkušenosti s pracím gelem.

Měla jsem možnost otestovat prací gel na všech druzích prádla ( dětské, dospělácke, ložní ,ručníky). Po otevření mě zarazila vůně,pro mě spíše zápach. Po vyprání nejde na štěstí cítit nic. Prádlo bylo vypráno standardně. Fleky od příkrmu se neodstranily,ale to jsem ani nečekala. Nikdo z naší početné rodiny nezareagoval alergicky. Práškem jsem nadšená nebyla. V naší domácnosti si místo nenašel.
  • Ekologický
  • Smrdí
  • Malé balení
  • Nevypere fleky
smekalovamo  14. dub 2022

Prací Gel

Já osobně používám Persil prací prášek a u toho také zůstanu. Běžně zašpiněné oblečení gel vypral ale bohužel takové ty horší flíčky od jídla nevypral.
  • Nezapáchá a nevoní. Což beru jako výhodu. Např. Jsem zkoušela kapsle od Persilu a vadí mi tam ta vůně kapslí i přes aviváž. Tady ten gel je bez zápachu takze prádlo potom voní hezky po aviváži.
  • Nevypere běžné skvrny co mi vypere praci prášek Persil. Mám doma dvě děti,které na sebe vylijí a zašpiní se kde od čeho.
ladyes  11. dub 2022

Prací gel

Vyzkoušela jsem prací gel jak na naše oblečení tak i na dětske. Žádná alergie se neprojevila,takze super.vsechny fleky ale nevycisti což ale taky ne každý jiný dokáže co si Budem.
  • Žádná alergická reakce.
  • Menší čerstvé fleky vypere
  • Chybí mi vůně
  • Mám radši větší balení
eloise02  11. dub 2022

Prací gel

Prací gely a tekuté přípravky na praní používám a určitě jim dávám přednost před těmi práškovými. Zde ale určitě zůstanu u těch svých - osvědčených. Gel prádlo sice vypral, ale vadí mi velmi řídká konzistence a navíc vůbec nevoní. Takže ten mě bohužel nijak zvlášť nezaujal.
  • Pere dobře, asi srovnatelně s jinými prostředky v této cenové relaci
  • příliš řídký
  • vůbec nevoní
serbosek  10. dub 2022

Gel na praní

S pracími gely nemám moc zkušenost. Běžně používám klasický prášek. Proto mě celkem překvapilo, že je jakoby málo hustý, jak kdyby naředěný, nevím jak to popsat. Je absolutně bez parfemace, což mi vůbec nevadí, na vůni používám aviváž. Vybere beze skvrn prádlo jak tmavé, světlé i bílé. Jediné co bych vytkla je malé balení. Peru dost často a prostředek mi vydržel dva týdny.
  • Vypere beze skvrn
  • Bez parfemace
  • Bez alergické reakce
  • Malé balení
prekvapenamatka  9. dub 2022

Postrádám svěží vůni prádla

S gelem jsem ve své podstatě spokojená - pere. Co mi ale hodně vadí je absence vůně. Jsem ráda, když prádlo získá svěží vůni a působí čistě nejen na pohled a na dotek, ale také krásně voní. I ekologický prací prostředek může skvěle vonět, takže to není pouze o parfemaci.
Jinak jsem s gelem spokojená - stačí relativně malé množství, prádlo vypere dobře, u nikoho z rodiny se neprojevily nejmenší kožní potíže.
Pro mě je ale absence vůně zásadní problém.
  • dobře vyprané prádlo
  • chybí mi vůně
  • ocenila bych velké balení v obalu šetrném k přírodě
tangerina  8. dub 2022

Eco gel na praní

Gel na praní mě příliš neoslovil, jak se říká nenadchne, ale neurazí. Asi jsem čekala, že bude příjemně vonět, jako čisticí prostředky, které jsem měla možnost testovat, ale bohužel žádná vůně, spíš jsem cítila samotný obal než vůní obsahu. Co se týče samotného prani, tak prádlo bylo čisté, ale úplně bez vůně, že se i manzel ptal, zda jsem nezapomněla dát prací gel, ale skvrny od dětských přikrmu i od čokolády naanzelove tričku zmizely dokonale. Zároveň nikdo z rodiny neměl žádné kožní nebo alergické reakce. Jinak za sebe bych preferovala větší balení než jen na 18 praní, přece jen se dvěma malými dětmi a manželem, který je občas čuník se u nás pračka moc nezastaví. 🤣
  • Eko
  • Vypere skvrny od přikrmu i čokolády
  • Nezpůsobil žádné kožní potíže
  • Absolutně bez vůně
  • Preferujeme větší balení
baja1122  8. dub 2022

Gel, který nevoní, ale pere

Gel Eco Friendly není špatný, ale nevím, zda si najde u nás doma své pevné místo. Je pravdou, že po otevření mě nepříjemně překvapila vůně/zápach, kterou gel má. Nečekala jsem samozřejmě nějakou agresivní vůni květin či aviváž, ale alespoň nějakou přirozenou vůni (jako mají ostatní čistící prostředky této značky), takže v tomto ohledu za mě mínus, jelikož po vyprání je prádlo čisté, ale jednoduše bez zápachu.
Trochu jsem porovnávala s jiným eko gelem a je pravdou, že žápach byl téměř totožný, takže je možné, že prostě eko gely nebudou vonět nikdy :-) .
S čistotou prádla jsem ale spokojená - peru tak nějak všechno prádlo dohromady na 40°na 60 minut a nevšimla jsem si, že by gel něco nevypral.
Samozřejmě nikdo z rodiny neměl ani žádné kožní nebo alergické reakce, ale toto nemohu úplně zhodnotit, jelikož u nás nikdo neměl žádnou reakci ani na obyčejné "ne eko" prášky a gely.
Pokud chcete čisté prádlo a nevadí vám, že úplně nevoní (jednoduše voní "jen" čistotou) a chcete přitom ulehčit životnímu prostředí, je tento prací gel pro vás. :-)
  • po vyprání je prádlo čisté
  • poradí si i s většími nečistotami prádla
  • neagresivní ke kůži
  • eko
  • bez vůně/zápachu (pro někoho může být plus)