Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

La Roche-Posay Lipikar

Komplexní řada tělových přípravků pro suchou a velmi suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému.
Laboratoře La Roche-Posay vytvorili LIPIKAR před 25 lety. Tato řada tělových přípravků pro suchou kůži prokázal mezi dospělými i dětmi svou účinnost v řadě klinických studií a získal na trhu zvláčňujících přípravků vedoucí postavení.

LIPIKAR mléko - vyživující tělové mléko s rychle se vstřebávající texturou je vhodné pro celou rodinu. Tento přípravek vyhovuje náročným požadavkům citlivé a suché pokožky dětí, rodičů i prarodičů. Účinnost mléka byla prokázána na pokožce u všech věkových kategorií.

Zklidňuje, chrání a hydratuje během 48 hodin pomocí účinných látek jako protizánětlivý Niacinamid, obnovující a hydratační Cold Cream, výživné a relipidační máslo z Karité a zklidňující termální voda La Roche-Posay, která působí proti podráždění pokožky.

LIPIKAR zklidňující ochranný sprchový gel - inovativní přípravek, který se každým sprchováním stará o vysušenou a citlivou pokožku celé rodiny. Je bez mýdla, parabenů a fyziologického pH, což je důležité pro boj se suchou pokožkou. Sprchový gel prošel přísným testováním a dermatologickou, pediatrickou, oftalmologickou a gynekologickou kontrolou. Poskytuje zklidnění i ochranu po celý den. Obsahuje zklidňující Niacinamid a ochranné bambucké máslo. Během sprchování vytváří jemnou a bohatou pěnu a je vhodný, kromě pokožky těla, jak na obličej dospělých i kojenců, tak i na dětskou vlasovou pokožku a intimní partie.


Přečtěte si recenze žen, které celý měsíc testovaly přípravky LIPIKAR mléko a LIPIKAR sprchový gel od La Roche-Posay a rozhodly se pro vás napsat podrobné recenze z testování a zachytit tak své dojmy a názory:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s La Roche-Posay Lipikar

Máš zkušenost s La Roche-Posay Lipikar?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení