Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plasmakosmetika

Plasmakosmetika je unikátní kosmetika, která posiluje buněčnou regeneraci kůže, omlazuje a ochraňuje ji.

I vy se chcete cítit dobře a sebevědomě ve svém těle? Začít den pohledem do zrcadla a vidět svěží a zdravou pleť bez známek stárnutí? Čas plyne a s přibývajícím věkem pleť postupně ztrácí svou pružnost a schopnost regenerace. První vrásky můžeme pozorovat již kolem třicátého roku života. K projevům stárnutí přispívají i stres, výkyvy počasí, smog, časté opalování či nedostatek spánku, který maminky znají až příliš dobře. Tyto projevy však můžete zmírnit. V boji proti stárnutí vám pomohou přípravky Plasmakosmetika. Tato unikátní kosmetika posiluje buněčnou regeneraci kůže, regeneruje, omlazuje a chrání ji.

PLASMAGEL je účinné sérum na ochranu a regeneraci pokožky. Tento jedinečný přípravek se postará o podrážděnou, poškozenou či porušenou pokožku a stane se vaším věrným každodenním pomocníkem. Je vhodný i pro dětskou, atopickou či psoriatickou pokožku, jakož i na pokožku namáhanou mrazem či sluncem. Ideální je také na jizvy, drobné odřeniny, lehčí formy akné a po esteticko-chirurgických výkonech. Maminky ho ocení nejen v péči po nástřihu hráze, ale i na jizvu po císařském řezu a na poraněné, popraskané bradavky. A čím je Plasmagel tak jedinečný? Využitím unikátní a špičkové biotechnologie pro výrobu cenných krevních proteinů a urychlovačů regenerace R.A.F. Jde o jedinou kosmetiku s těmito složkami, která skutečně a viditelně regeneruje již od první aplikace.

PLASMACREME je unikátní omlazující a vyživující krém pro extrémní regeneraci vhodný na citlivou, zralou pokožku. Jeho složení z krevních proteinů, esenciálních olejů, vitamínů a bambuckého másla se postará o hloubkovou výživu, regeneraci, vyhlazení a omlazení. Díky urychlovači regenerace R.A.F. omlazuje a posiluje buněčnou regeneraci kůže, obnovuje vlastní kolagen a minimalizuje vrásky či kožní nedokonalosti. Bude vám vyhovovat i v případě, že vás trápí problematická, atopická, citlivá či ekzematická pleť. Nemá uplatnění pouze v boji proti známkám předčasného stárnutí, ale při opakovaném používání pomáhá redukovat hyperpigmentační skvrny. Díky mimořádnému složení je vhodný nejen jako noční a denní krém, ale i na citlivé oční okolí. Lehká a příjemná konzistence a vůně po květech lnu jsou pouze třešničkou na dortu.

Pro lepší výsledky a skutečně hloubkové a intenzivní omlazení používejte oba produkty dohromady alespoň dvakrát denně. Plasmagel je vhodné použít jako sérum a po jeho zaschnutí následně na pokožku nanést Plasmacreme.

A co na ni říkají maminky z Modrého koníka?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Plasmakosmetikou

Máš zkušenost s Plasmakosmetikou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení