Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

SAVO Bez chloru na praní

Maminky, ti vaši rošťáci jsou věčně venku a pak domů přijdou od hlavy k patě od bláta, trávy a nebo prachu? To můžete opravdu každý den prát. A co vaši domácí mazlíčci? Prosí o pohlazení a jako poděkování máte od nich chlupatý svetr, který hodíte rovnou do pračky?

Nevadí, pračka vypere... A s úplnou novinkou SAVO Bez chloru na praní vypere vaše prádlo navíc hygienicky čistě, aby bakterie a alergeny nedostaly u vás doma šanci.

SAVO Bez chloru na praní

SAVO Bez chloru univerzální prací gel na bíle i barevné prádlo pro hygienickou čistotu. Hravě si poradí i s odolnými skvrnami, pomáhá odstraňovat bakterie, a navíc nedráždí pokožku a je šetrný k textilním vláknům vašeho oblečení. Špinavé oblečení vám už doma neplechu dělat nebude.

SAVO Bez chloru na praní

Díky účinku dvojí akce proniknou prací prostředky SAVO Bez chloru hluboko do vláken oblečení, kde si hravě poradí i s odolnými skvrnami. Moderní složení bez chlóru je sice silné, ale velice jemné jak k oblečení, tak i k vaší pokožce. Díky tomu si můžete vychutnat každý den nošení čistého oblečení, které bude navíc svěže vonět.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se SAVO Bez chloru na praní

Máš zkušenost se SAVO Bez chloru na praní?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost