Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Silvanols Sinustrong

Příroda léčí.

A kromě vás to vědí i farmaceuti ze společnosti SILVANOLS, kteří si předávají své znalosti a zkušenosti z generace na generaci. SILVANOLS má své kořeny v Lotyšsku, kde je jedno z nejčistších prostředí na světě a tradice sbírání bylin a jejich použití k léčbě a prevenci, je u Lotyšů stále velmi rozšířená.

Není proto divu, že SILVANOLS s hrdostí vyrábí doplňky stravy a zdravotnické prostředky inspirované přírodou.

Výsadou těchto výrobků je používání čistě přírodních ingrediencí při současném zachování jejich vzácných vlastností.

Silvanols

Společnost SILVANOLS Green Pharma vyrábí už více než 20 let zdravotnické prostředky a doplňky stravy s využitím léčivé síly přírody, jejíž dostupnost se tak snaží přiblížit lidem celého světa.

Proti rýmě SNUSTRONG sprej– přírodní sprej do nosu, který má trojí účinek. Uvolňuje nos, zvlhčuje a regeneruje sliznici a účinkuje protizánětlivě. Má příjemnou hydrogelovou bázi, a proto lépe kryje sliznici a nevytéká z nosu. Sinustrong sprej do nosu se používá ke zmírnění příznaků ucpaného nosu a výtoku z nosu, jakož i k prevenci rýmy a infekcí dýchacích cest. Díky jeho přírodnímu složení se nemusíte obávat poškození sliznice ani závislosti a můžete ho používat dlouhodobě. Je vhodný pro děti od 3 let, těhotné a kojící. Obsahuje extrakty z 6 bylin – echinacea, eukalyptus, máta, borovice, rakytník a měsíček.

Jak s rýmou zatočil sprej Sivanols Sinustrong, si můžete přečíst v recenzích od maminek z Modrého koníka:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se sprejem Silvanols Sinustrong

Máš zkušenost se sprejem Silvanols Sinustrong?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost