Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Yves Rocher PURE ALGUE

9 zkušeností

Nová řada výrobků na čištění pleti PURE ALGUE od francouzské rostlinné kosmetiky značky YVES ROCHER pokožku hydratuje a okysličuje. Je určená na normální a smíšenou pleť.

Řada produktů PURE ALGUE je inspirována čisticí sílou oceánů, obsahuje účinnou složku mikrořasu Tetraselmis s okysličujúcimi a andioxidačnými vlastnostmi. Mikrořasy pocházejí z udržitelného hospodářství a byly vypěstovány při bretaňském pobřeží. Podporují angiogenezi, proces zodpovědný za růst nových krevních cév, který zlepšuje okysličení buněk v kůži.

Řada výrobků na čištění pleti PURE ALGUE obsahuje 7 výrobků vhodných pro normální a smíšenou pleť, které jsou ještě šetrnější k pleti i planetě. Obsahují 94 % složek přírodního původu a jejich obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu.

Odličovací želé 3v1 - v jednom kroku odstraňuje líčení, čistí a detoxikuje. Má osvěžující gelovou texturu, která obsahuje drobné kapky vody a při masáži obličeje se mění na lehkou pěnu. Kombinuje účinnost čisticího oleje se svěžestí čisticího gelu. Jemné, ale efektivné složení účinně odstraňuje i voděodolný make-up z obličeje i očního okolí, a přináší pleti svěžest. Pleť je po použití čistá, hydratovaná a hebká na dotek. Navíc je vhodné pro všechny typy pleti. Obsahuje pečlivě vybrané ingredience, které respektují pleť i životní prostředí.

Svěží čisticí gel - pleť dokonale čistí, okysličuje a osvěžuje. Zbavuje pokožku nečistot a zbytků make-upu.

Okysličující čisticí pěna – má osvěžující pěnovou texturu. Bezchybně čistí pleť, okysličuje a poskytuje jí potřebné osvěžení.

Okysličujicí čisticí pěna PURE ALGUE Yves Rocher

Odličovací micelární voda na obličej a oči 2v1 - eliminuje zbytky odolného make-upu. Její svěží textura zanechává pokožku jemnou a čistou, se svěžím pocitem.

Rozjasňujici peeling pro svěží pleť – má osvěžující gelovou strukturu. Obsahuje bambusový prášek. Jemně vypíná, okysličuje a osvěžuje pleť. Zbavuje pokožku odumřelých buněk a nečistot.

Okysličující hydratační maska - intenzivně hydratuje, revitalizuje pokožku a obnovuje její přirozený jas. Má osvěžující gelovou texturu. Používá se dvakrát týdně na čištění obličeje. Nechává se působit 5 minut a zbytek se odstraní vatovým tamponem.
Okysličující hydratační maska

Přečtěte si podrobné recenze maminek z Modrého koníka, které měly možnost otestovat novou řadu Pure Algue na vlastní kůži:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti Yves Rocher PURE ALGUE

Máš zkušenost Yves Rocher PURE ALGUE?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
vlaxyz  16. kvě 2021

Závěrečné hodnocení

Nemám sebemenší výtku k produktům. Krásně voní, nedráždí pleť a dobře se nanáší. Nemůžu ani říct, který výrobek jsem si nejvíc oblíbila. Opravdu mi sedí všechny. Akorát pěna mi nevyhovuje, ale je to spíše můj pocit, protože mám radši gel.
  • Skvělá konzistence
  • Příjemná vůně
  • Opravdu čistí
  • Nesvědí
  • Žádné jsem nenašla
monnane  16. kvě 2021

Kosmetika Yves Rocher

Kosmetiku Yves Rocher jsem hodně používala v dobách studií v Brně, kdy jsem měla obchod blízko a mohla jsem si vše koupit osobně, očuchat. 🙂 Proto jsem neváhala a zkusila jsem se přihlásit na testování této kosmetiky, abych po letech vyzkoušela novou řadu. 🙂

K mému milému překvapení jsem byla vybrána! 🙂 Po rozbalení jsem vše hned očuchala a těšila se na testování.

MICELÁRNÍ VODA 2v1
Voda je příjemná, dobře odlíčí pleť i oči. Jen pro mě nebyla vhodná na denní používání, cítila jsem pak pleť víc vysušenou.

ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3v1
Tento produkt mě nadchnul nejvíc. Želé příjemné, doře odlíčí a vyčistí pleť. A pleť po něm zůstala příjemně svěží.

ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ
Peeling jsem používala dřív jen příležitostně, ale tento mě nadchnul. Struktura byla tak akorát jemná/hrubá, pleť po použití svěží a bez podráždění. Na čištění jsem použila i ultrazvukovou špachtli a byla to dobrá volba. Určitě ji budu využívat spolu s peelingem dále.

OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA
Masku používám ráda a pravidelně. Ale do teď jsem vyhledávala ty slupovací, protože mě bavily. :D Tato maska má výhodu, že po nanesení není vidět, takže se dá použít kdykoli a nemusí se žena bát, když někdo nečekaně zazvoní. Zbytky nevstřebané masky jsem setřela tamponkem. Ale i přesto jsem na pleti cítila, že ne vše šlo dolů a zbytky masky jsem slupovala i za pár hodin. Pleť byla po použití příjemně hydratovaná.

OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA
Pěnu vyčistila pleť dobře, ale spíš mi nevyhovuje tento typ čištění.

SVĚŽÍ ČISTÍCÍ GEL
Čistící gel mi přišel podobný želé, ale gel jsem používala nejvíc ráno, aby byla pleť od rána svěží.

Nejvíc jsem používala odličovací želé, peeling a čistící gel. K čemu bych se asi nevrátila je čistící pěna, na tu jsem si nezvykla pro její konzistenci a neoslovila mě. A ani k hydratační masce se nevrátím, i přes odstranění zbytku masky tamponkem jsem po několika hodinách slupovala zbytky masky, které zaschnuly. A víc mi vyhovuje maska slupovací.

Děkuji za možnost otestovat tuto řadu kosmetiky.
  • příjemná vůně
  • nedráždí pleť ani oči
  • svěžest
  • maska zůstala i po setření tamponkem na pleti
mimiveru  15. kvě 2021

Testování Yves Rocher Pure Algue

Velmi příjemná vůně všech produktů. Nejlepší za mě Odličovací želé, Micelární voda a Svěží čistící gel, popis produktů mám v recenzi na blogu. Jsou skvělé, za mě také skvěle odličují a hydratují pleť. Pleťová maska byla příjemná, pleť po ní velmi jemná. Po peelingu a čistící pěně mě bohužel pálila celá pusa, hlavně v oblasti nosu a úst, je možné, že mám zde citlivější pleť. Použito 1x a už jsem vícekrát nezkoušela. Začervenání bylo pak celé dopoledne.
  • skvěle čistí
  • krásná vůně
  • balení vhodné i na cesty
  • Yves Rocher nikdy nezklame
  • dva produkty mi nevyhovovaly viz. komentář výše
szabickovi  14. kvě 2021

Skvělé produkty Yves Rocher

Se všemi produkty jsem spokojená, z některých jsem nadšená. 🙂 Voní krásně čistotou, jsou příjemné na pleti.
  • Krásná čistá vůně
  • Kvalitně pleť vyčistí
  • Peeling z této řady je opravdu jemný
m.e.l  13. kvě 2021

Testování a pocity

Za mě nejlepší ze všeho je odličovací želé 3 v 1. To si u mě našlo místo zcela určitě. Druhým asi pak peeling – přeci jen je dobré občas sundat odumřelé buňky. Na třetí místo pak určitě micelární voda – na očistu nenalíčené pleti.
Co u mě moc nezabodovalo, byla maska.
  • Příjemná vůně
  • Jemná konzistence
  • nic
veverka.terka  12. kvě 2021

Krásná vůně a nedráždí pokožku

Všechny výrobky mají úžasnou lehkou vůni čistoty. Nedráždí oči a oční okolí, i když mám citlivou kůži se sklonem k atopii.
Top produkt je pro mě mycí pěna, má krásnou hladkou konzistenci a moc hezky se v ní rozplývá ta příjemná svěží vůně. A je s ní pleť rychle vyčištěná. 😉
  • Úžasná vůně
  • Nedráždí oči a oční okolí
  • Přírodní složení
  • Příjemné pro aplikaci
  • Nic 😉
koudyl  12. kvě 2021

Recenze

Kosmetika mi nevyhovuje, mastí se mi po ní dost pleť.
veverka.terka  12. kvě 2021

Příjemná vůně, nedráždivé přípravky

Byla jsem mile překvapena příjemnou vůní čistoty. Žádný z přípravků mi nepodráždil oči a oční okolí.
Jelikož se moc nelíčím a jsem na RD, používám většinou jen BB krém a pudr, tak mi stačí použití nějakého čističe ve sprše, kdy to nezabere žádný čas navíc.
Mým TOP produktem je čistící pěna. Líbí se mi moc její konzistence a i ta vůně se v té pěně tak krásně roznese.
  • Krásná vůně
  • Nedráží oči a oční okolí
  • Příjemná kontistence
  • Pocit čisté pleti
  • Žádné
pestas  10. kvě 2021

Dojmy z testování

Od této řady jsem hodně očekávala, hlavně to, že konečně najdu něco, čím nahradím zrušenou růžovou senzitive. A částečně se tak stalo.

Micelární voda je skvělá a vyhovuje mi, peeling i maska byly velmi příjemným překvapením.
Peeling je jemný a lehký, narozdíl od jiných jsem po něm nebyla červená jako rajče a maska je super, že se jen na konci setře zbytek vatovým tampónkem, nemusí se smývat. Pokožku jsem jak po peelingu tak po masce měla příjemně jemnou a hladkou, žádný pocit vysušení.

Čistící pěna je jedním slovem pecka a zařadím ji mezi své stálice.

Naopak zklamáním pro mě bylo odličovací želé, které si nedokázalo poradit s voděoodolnou řasenkou a voděodolnými linkami a ani make-up neodlíčilo úplně na 100 %, což se ukázalo při kontrolním doodlíčení či dočištění micelární vodou. Takže to do své výbavy nezařadím, zůstanu věrná dvoufázovému odličovacímu přípravku s chrpou taktéž od YR.

Celkově je řada velice příjemná, jemná, krásně jemně a svěže voní, což velmi oceňuji, jelikož nemám ráda silné vůně a nevysušuje.
  • Nevtíravá jemná vůně
  • Nevysušuje
  • Odličovací želé si neporadí s voděodolným makeupem