Porodnice Plzeň - Mulačova nemocnice

1 zkušenost

Porodnice v Plzni - Mulačova nemocnice nabízí svou péči pacientkám z Plzně a okolí. Gynekologicko-porodnické oddělení má 40 lůžek, z nichž jsou 2 nadstandardní jednolůžkové pokoje na oddělení šestinedělí10.

Porodní sál je nově zrekonstruován a je si jej možné po telefonické domluvě osobně prohlédnout.

Porodnice v Plzni - Mulačova nemocnice

Gynekologicko-porodnické oddělení zajišťuje lůžkovou a ambulantní péči pacientkám z Plzně a okolí. Oddělení čítá 40 lůžek, k dispozici je jeden nadstandardní pokoj na gynekologické části a dva na šestinedělí. Lékaři oddělení provádí všechny běžné gynekologické operace, velkou měrou miniinvazivním přístupem. Velké gynekologické operace probíhají na centrálních operačních sálech, menší výkony pak na vlastním zákrokovém sálku. Některé z těchto výkonů (interrupce2) je možné provést ambulantně. K oddělení náleží zrekonstruovaný porodní sál, který je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout. Oddělení nabízí též kurzy předporodní přípravy. Všechny pokoje na šestinedělí jsou roomingové.

Co porodnice Plzeň - Mulačova nemocnice nabízí:

Porodní boxy

Související články

Více o porodnici v Plzni - Mulačova nemocnice na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Plzeň - Mulačova nemocnice
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s porodnicí Plzeň - Mulačovou nemocnicí

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Plzeň - Mulačovou nemocnicí?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
veru921
17. pro 2015

Sekce

Kolem 3. hodiny ráno jsem přijela před porodnici. Na vrátnici jsme se s manželem nahlásili, že jdeme teda rodit. :-D Myslela jsem, že mi odtekla plodová voda, ale to se nepotvrdilo. Kntrakce však byly. Manžela poslali ještě domů se prospat.

V 9 ráno přijel, já měla kontrakce co pět minut. Abych řekla pravdu, moc si z toho nepamatuji. Chodila jsem ze sprchy na míč, na záchod, sednout, lehnout... Kolem poledne jsem dostala něco do kanyly - prý jsem byla oblblá, ale trochu si odpočinula. Teď už se v čase ztrácím, ale klistýr, kontrakce silnější, stolička, pichnutí vody, zvracení... Malý pořád nikde. Cvičila jsem s aniballem, tak jsem ten tlak čekala, ale nic. Tohle znám tak trochu jenom z vyprávění, protože si pamatuju jenom to, že kolem 18. hodiny jsem chytla na křesle doktora za ruku, že končím a že si císaře zaplatím. No a pak jsem byla na kyslíku, malému padaly ozvy. Byla to rychlost. I přes veškerou snahu, abych mohla rodit přirozeně, se malý narodil až v 19.27 sekcí.

První noc jsem byla ráda, že jsem ráda, ale na požádání - kolem půlnoci - mi malého přinesli, ať si ho pochovám a ať se přisaje.
Dva dny jsem ležela bez malého ale pak už byl jenom můj. ;-)

Přístup všech super. Jsem ráda, že jsem se rozhodla rodit tady.

Jinak rodila jsem sekcí ve čtvrtek večer a domů nás pustili už v úterý ráno v deset. A plně sem kojila. ;-)

Takže já jsem s výběrem porodnice maximálně spokojená.
3 poděkování