Bugaboo kočárek do 2000 Kč. Poradíte mi nějaký (Frog, Cameleon?)

Zodpovězené
3. dub 2020

Dobrý den,

moc se mi líbí tip kočárku Bugaboo, jenže cenově je drahý - záleží i jaký tip kočárku Bugaboo. Nejdražší jsou kočárky Bugaboo Buffalo, Donkey a Fox, ale já bych ráda sehnala do 2000 Kč, jenže je takový málokterý, spíš Bugaboo Frog nebo Cameleon.

Poraďte mi, prosím, nějaký do té ceny.

Děkuji

Ahoj!

Líbí se mi, že víš, co chceš - kvalitní a pěknou, designovou značku, ale bohužel rozpočet tomu ani náhodou neodpovídá.

Bugaboo jsou drahé kočárky a žádná maminka by neprodala ten svůj za tak málo, pokud by nebyl extrémně starý nebo ne tak v zcela funkčním stavu. Modely Frog

Bugaboo Frog

a první Cameleon-y

Bugaboo Cameleon

jsou více než 10-15 let staré, takže za mě je to ne - pokud je tedy nenajdeš někde skoro zdarma, což ve funkčním stavu nenajdeš. Já bych jednoznačně neřešila takový přístup, budeš akorát ze starého kočárku, co nefunguje, jak má, zklamaná - a raději bych hledala možná méně designovou, ale dostupnější bazarovou značku a typ. A celkově budeš asi potřebovat vyhradit si na kombinovaný kočárek trošku víc než jen 2000 Kč - nebo potom slevit ze svých nároků. Každopádně držím palce a poradím sledovat bazar a aktuální nabídky.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.