Který sporťák zvolit: Baby Jogger City Mini GT2 nebo Joie Mytrax, či Mytrax Flex Signature?

Zodpovězené
18. únor 2020

Ahoj,

v současnosti mám sportovní kočárek Bomimi Bastien Air a jelikož dceři bude brzy 13 měsíců, tak očekávám, že začne chodit - a nechce se mi tahat tak velký sporťák. Tedy jsem si vyhlédla nakonec místo něho buď Baby Jogger City Mini GT2 nebo Joie Mytrax. U Baby Joggeru mi trochu vadí, že nejde úplně kolmý sed, a Mytrax mě nadchl, ale zase ta váha je poměrně dost - v podstatě jako můj nynější Bomimi. Ale Mytrax oproti Bomimi se lépe ovládá, když jsem ho zkoušela, respektive jsem zkoušela Mytrax Flex Signature.

Takže nevím, který zvolit. Bohužel ten City Mini GT2 teď nikde nemají naživo, abych si ho mohla vyzkoušet. Jinak bydlím ve městě, ale občas i výletuji, takže nějaký ten terén to zvládnout musí, ale nic extrémního. Také potřebuji prostorný košík - často tam tahám nákupy, ale řekla bych, že košíky mají tak nastejno.

Který bys volila Ty?

Děkuji

Ahoj!

Baby Jogger City Mini GT2 je podle mě výborný nápad a absolutně mi do toho celého sedí. Ovládáním je super - je to přece tříkolka, extra prostorná, super jednoduchá na skládání, nezabere mnoho místa...

Baby Jogger City Mini GT2

jediná jiná alternativa by byl asi jen právě vycházející Thule Spring, ale ten ještě není dostupný.

Thule Spring

Joie Mytrax Flex Signature, přesto, že ho považuji za dobrý kočárek, je podle mě slabší výběr. Je to právě kvůli té váze, i když je ovladatelnost fajn - stále je to spíše těžší kočárek a já bych spíše vybírala ten vyšší, lehčí model.

Joie Mytrax Flex

Takže za mě jednoznačně BJCM GT2 😉

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.