Obousměrný sportovní kočárek do města. Jaký vybrat?

Zodpovězené
28. čer 2019

Dobrý den,

prosím, jaký byste doporučila sportovní kočárek, který je obousměrný? Chtěla bych, aby byl dobře ovladatelný, spíše do města, občas lehčí terén, snadné skládání a měl stříšku, která dobře zastíní.

Moc děkuji.

Ahoj!

Jako první mi přišel na mysl Cybex Balios S. Splňuje kromě reverzního sezení i opravdu dlouhou stříšku, město + projede také lehčí terén, a skládání je kompaktní - i když, prvních pár dní si je třeba na trošku tužší systém skládání zvyknout, tak si ho po koupi párkrát zkus složit doma.

Cybex Balios S

Výborným kandidátem, co se pohodlí pro dítě i větších kol týká, by byl i Maxi-Cosi Adorra, jen mně osobně přišel těžký na zvedání, když byl vleže v protisměru. Proto je dobré si ho před koupí vyzkoušet - jak těžiště, tak umístění brzdy, zda sednou pro tvou postavu.

Maxi-Cosi Adorra

Z dražších modelů zmíním jednoznačně Joolz Hub - pro perfektně dlouhou, i když tenčí stříšku (není to problém), otočné sedadlo a opravdu pohodlnou jízdu ve městě i mimo něj.

Joolz Hub

Takovým dost městským modelem, ale s opravdu dlouhou ložnou plochou vhodnou i pro vysoké dítě, by byl Mamas & Papas Armadillo Flip XT (2). Není ale moc do terénu.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.