icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. zář 2020    

Už dlouho tu nebyla žádná #anketa 😎

Dneska by mě zajímalo, kolikrát týdně tak pouštíte myčku? A kolik má vaše domácnost členů?

U nás jede myčka většinou obden, nebo každý den. Při oslavách a návštěvách občas i 2x denně. Ale pamatuju doby, kdy jsem ji pouštěla tak jednou za 4 dny. Jó, to byly časy😂

Od té chvíle, kdy mi byly zde na MK doporučeny tyhle tablety Denkmit nature, tak už se v naší domácnosti zabydlely natrvalo a musím říct, že jsem opravdu maximálně spokojená. A to je většinou ještě půlím a "peru" jen s polovičkou tablety. Celé balení v #dm pořídíte za 99 Kč a najdete v něm 30 tablet. Při jednom mycím cyklu a použití poloviny tablety tak "platíme" pouhých 1,65 Kč.

A víte, co je na tom nejlepší? Že takhle krásný a nablýskaný sklo jsem neměla ani při používání pěkně drahých tablet jiné značky. A hlavně nezanechávají absolutně žádné aroma - dokonce ani na plastových věcech 👏

avatar

Nás je 5.O víkendu 2xdenne v pracovní dny 1x

22. zář 2020
avatar

Jsme 4 a myčka jede denně, někdy i 2x, jako dnes. Takže za týden tak 10x....

22. zář 2020
avatar

My jsme 3, myčka nebyla nikdy v tomto bytě puštěna 😀 zatím jedeme na ruční pohon, ale už uvažujeme, že po svatbě si ji pořídíme 🙂

22. zář 2020
avatar

Je nás 5, myčka jede denně, někdy i 2x. Takže týdně 7 - 10x.

22. zář 2020
avatar

jsme 4, myčka jede denně (někdy i 2x - jsme s manželem stále na HO)

22. zář 2020
avatar

Jsme 4, myčka jede denně.

22. zář 2020
avatar

jsme 3, myčka jede tak 8*týdně-ale máme malinkou myčku, větší se nám sem nevešla.Vaříme v týdnu obědy i večeře, o víkendu jen občas...

22. zář 2020
avatar

Jsme tři. Obvykle 3 - 4 týdne, ale ted jsme v karantene a pouštíme ji i 2x denně 🤣

22. zář 2020
avatar

Jsme 4. v týdnu většinou obden o víkendu i 2x denně a můj rekord je loni nebo předloni před Vánoci, kdy když jsem jí zapínala ten den asi po 5 nebo 6. tak jsem byla vděčná, že jí mám.

22. zář 2020
avatar

3 lidi, dva psi a myčka jede obden 🤷🏻‍♀️

22. zář 2020
avatar

Jsme tri, ted co je dcera ve skolce a nevarim obědy se ten interval prodloužil, takže zapínám obden. Když jsme se stehovali a nebyla hotová kuchyň, tak jsme měsíc a půl byli bez myčky a byla to pro mě "katastrofa".🙈

22. zář 2020
avatar

Jsme 4 a zalezi na tom, jak moc varim, vetsinou denne, obcas obden-cca 5-6x tydne

22. zář 2020
avatar

My jsme 3, a jede min 1 denně..

22. zář 2020
avatar

Jsme 3 a mycka jede denne nekdy 2x. Rekla bych cca 8-10x do tydne

22. zář 2020
avatar

2 dospělí, 3 děti, myčka většinou jede obden,ale dost věcí i umývám v ruce,že mi přijde zbytečné je cpat do myčky...a myčku máme tu užší 😄

22. zář 2020
avatar

Jsme tri a poustime kazdy den. Kdyz jeste syn nechodil do skolky a ja byla doma a porad varila tak i 2x denne 😀 nutno podotknout, ze mame jen mycku 45cm a je to znat.. ale uz nam dela pápá, tak si konecne dopreju sedesatku ☺

22. zář 2020
avatar

5 lidí, myčka jede denně večer, o víkendu se někdy podaří i 2x za den, ale to spíš vyjímečně, třeba když přijde návštěva

22. zář 2020
avatar

Je nás 6 a myčku pouštím buď denně jednou, nebo i 2x a nebo mám i den klid, že nechávám nádobí až na ten další den 😃

22. zář 2020
avatar

Jsme 4,denně vařím, myčku nemám,ale kdybych měla,pojede asi nonstop 😁

22. zář 2020
avatar

Jsme tři jede většinou ob den, ale pokud zrovna víc vařím i třeba do mrazáku tak jede 2x denně

22. zář 2020
avatar

3 a myčku pouštím jen o víkendu nebo když k nám někdo přijede 😉

22. zář 2020
avatar

My jsme 4. Přes týden co 2-3 dny, jak kdy. O víkendu určitě 1x a když je i nějaké posezení tak i 2x za den

22. zář 2020
avatar

Jsme 4, když jsou kluci ve školce, manžel v práci, tak to vychází ob den, když jsme doma všichni, určitě denně a většinou i dvakrát. A fígl z polovinou tablety díky tobě využívám taky (a proto taky nechci jiné 🤣, které nejdou rozříznout). A s tím "pachem" to je stejné. Tchyně používá jiné a když nám dá buchtu nebo něco v krabičce, cítím to neskutečně... Takže díky, jiné už nechci.

22. zář 2020
avatar

Jsme 3 a mycku zapinam vetsinou 1x denne, nekdy se podari obden nebo naopak 2x denne, takze prumerne tak 7x tydne.
PS: diky za tip na tablety, porad ted resime smradlave nadobi z mycky 🥴

22. zář 2020
avatar

Jsme tři a máme velkou myčku. Myčka jede každý den a o víkendů nebo když jsme všichni doma, tak jede 2x za den 🙂 jinak tablety používám tyto z DM nebo finisch nature a nikdy žádný zápach 🙂

22. zář 2020
avatar

Díky tobě jedu jen na nich a taky pulim. Jsem nadšená a veřejně ti za to děkuji, jsou totiž jako bonus nontoxic 😉. Jinak pouštíme většinou za 1-2dny. No a zrovna dnes jsem si zase libovala, jaký ti je poklad (mám ji teprve od února).

22. zář 2020
avatar

Jsme čtyři a myčka jede 5x týdně, úplně plná. Tablety z dm mi nevyhovují, jedině jar nebo finis

22. zář 2020
avatar

Jsme 3, já doma na rodičáku, manžel má směny, takže vařím (skoro) každý den. Myčku pouštím 1x denně 😤🙂

22. zář 2020
avatar

Je nás 5 a frekvence mytí je velmi podobná jako u vás.
DenkMit nature jsou taky mé oblíbené, používám je už víc než 8 let - byly to první tablety, které jsem koupila, a už jsem u nich zůstala. Asi 5x jsem za tu dobu zkusila něco jiného (2x z toho z důvodu výpadku), ale vždycky jsem se těšila, až to doberu a budu se moct vrátit k DenkMitu.

22. zář 2020
avatar

Jsme čtyři. V týdnu myje myčka každý den, o víkendu dvakrát denně, pokud jíme doma.

22. zář 2020
avatar

Jsme tři, denně vařím, takže 1x denně myčka jede.. mám ji teprve 5 měsíců a denně děkuji za tento vynález 💪🏻👍🏻🙂

22. zář 2020
avatar

Sme traja a umývačku púšťame tak 10x. Záleží či varí manžel alebo ja. Ten toho k vareniu potrebuje vždy viac 😁

22. zář 2020
avatar

rozpůlit tabletu mě nenapadlo, ale hned to dnes vyzkouším 🙂 tyto tablety používám asi půl roku, dřív jsem rok myla netoxicky, ale sklo se nelesklo a občas byly bílé šmouhy, takže jsem bohužel dost polevila ☹ ale musím říct, že nádobí je skvěle umyté.
myčku máme skoro 4 roky (po narození mladší dcery jsem už nechtěla trávit večery mytím nádobí).
Jsme 4 a myčku pouštím téměř každý den, občas se stane, že vynechám (když jsme v práci a děti jí ve škole a školce), takže za týden cca 5-7x.

22. zář 2020
avatar

Jame 4 a myckujeme denne 🙂 pri predstave kolik casu bych stravila mytim nadobi (i vseho dalsiho co se da do mycky nacpat) rucne je mi ouzko 🙈

22. zář 2020
avatar

Jsme 4, mycka jede každý den dvakrát. Pri nějaké akci tak čtyřikrát za den.

22. zář 2020
avatar

Jasně 4 a myčka jede tak 4x za týden. Ale když jsme měli menší myčku (šířku 45), jela každý den

22. zář 2020
avatar

Jsme 3 lidi a 2 psi a myčka jede většinou denně nebo.obden ( ale jsou dny kdy i 2 krát za den ) ...jinak jsme asi jediny kterým tyto tablety absolutne nevyhovovaly a netuším proc :( museli jsme přejít zpět k jaru platinum. S tím se to.nedalo srovnat. ( ale moc ráda bych měnila za něco šetrnějšího )

22. zář 2020
avatar

Jsme 4 a máme jen malou myčku. Jede 1x2 denně

22. zář 2020
avatar

U nás denně. Jsme 4

22. zář 2020
avatar

Je nás 5 a pouštíme denně a často i 2x.

22. zář 2020
avatar

Jsme 4 a záleží jak jsme doma. Když jsme všichni doma a doma i vaříme a pečeme, tak jede myčka i 2x-3x denně, když je manžel pryč a vaříme oběd s tím, že večer dojídáme, tak 1x denně...

22. zář 2020
avatar

Je nás 5 a myčka jede přes týden většinou obden, o víkendu nebo po nějaké oslavě pak každý den 🙂

22. zář 2020
avatar

Co jsem doma s dětmi, tak standardně 2x denně, pokud se někdy dostanu k tomu uvařit/upéct i něco pro nás, klidně i 3x😲🙈

22. zář 2020
avatar

Je nás 5, myčku nepouštíme, protože ji nemáme. Nádobí mejeme denně, je to naše chvíle kdy můžeme s puberťákem, který utírá, probrat v klidu život. Spoustu důležitých informací jsem se od něj dozvěděla právě při mytí nádobí, takže díky bohu za něj, myčku nechci.

23. zář 2020
avatar

Jsme 4 a mycka jede kazdy den. Nekdy j 2x

23. zář 2020
avatar

Jsme 4 a myčku pouštíme každý den večer, když není potřeba, tak další den po snídani 🙂

23. zář 2020
avatar

Jede denně, jsme 4

23. zář 2020
avatar

Jsme 4, myčka jede většinou obden, než se naplní, je velká. Zkoušela jsem tablety půlit, ale nemylo to dobře, takže dávám celou.

23. zář 2020