B a C
B 😎
Za me D... kdyz uz jsem si myslela, ze mam ty prave, tak se zacal opruzovat a temer kazdou noc se procura, byt prebaluju...
jednoznacne B 🙂
B 🙂
B + C.
B+C🙂
Malej má dnes teprve měsíc, takže u nás bohužel zatím D ☹
u syna to bylo A , teď u měsíční dcery D
A+D
Zatím A+D 😉
A a i B 🙂
B a C
Za me B
B 🙂
Jedině C, TOP je americká značka plenek Blueberry. Nádherné dizajny, vnitřek je z velmi savé biobavlny, zvenku prodyšné. Tenké úplně stejně jsko jednoráz takže nedělají balík jako jiné látkové plenky. Nežehlí se a i bez sušičky jsou hned suché. Neumím si představit tu práci běhat do krámu a se smetím! Mám přebalovák na pračce, pleny hážu rovnou do pračky, zapnu a jedu nanovo. A dcera má rok a nikdy nezažila opruzeninu. Ani mi nikdy nevytekly. Jsou božské, díky nim mě přebalování baví (a nejen mě i manžela)!
Přes den B a na noc a výlety C🙂
Zatím D syn má měsíc tak hledáme ty pravé
D) Dcera má 6 týdnů, takže zatím hledáme, co bude vyhovovat
U prvniho A)
Zato teď u druhého s tím, jak ty plenky porad mění jsme najednou zase úplně na začátku a hledáme, takže D)
Do 18m C, od 18m B 🙂
B+C
C + A
Pres den latkove ctverce, na noc a dlouhe vylety kde netusim zda bude kde prebalit, tak jednoraz. Vetsinou Dm nebo Lidl.
C a na cesty A 🙂
B+C
D)
Nebudete tomu věřit, ale zrovna dnes jsem přemýšlela nad plenkama a říkala si, že by mohl Koník dát do testování nějaké, které jsme ještě neměli...a ono je to tady😁
Stále testujeme a stejně čas od času se Tobikovi prdelka oprudi.. může to být ubrousky nebo plenkami..kdo ví....
Až bude výzva o testování plenek, zúčastňíme se na 100% a třeba se na nás konečně usměje štěstí 😊
B+C
B 😊
Urcite B u dvou deti kazda jina znacka hold kazdemu diteti sedne neco jineho 🙂 kazde dite ma jinou pokozku 🙂
B 🙂 🙂
B 😊
B a uz se neprodavaji ☹ mam doma ale obri zasobu a spoleham, ze jak dojdou, tak syn konecne zacne chodit na nocnik 🙂
D - vždy je něco špatně :-\
B) šampiónem jsou Dada plenky
Za nas B
C, ale casto cestujeme a na delsi cesty stale hledám vhodny jednoraz
C - látkujeme dvojčata a je to mazéééééC 😍
B
Jedine C
U nás B, vzhledem k atopické pokožce nám každá plenka nesvědčila....
A+B 🙂
B😉
A) všechny co jsme měli vyzkoušet byly naprosto spolehlivé 🙂
F) doma látkové a na ven. Eko jednorázovky
Valinka trpí na opruzeniny tak že unas stále D
D bohužel :(
Jsem šťastná máma, takže u nás mají úspěch jednorázové plenky jakékoliv značky, ale samozřejmě máme tu naši oblíbenou a zaručenou, kterou kombinujeme s plenami látkovými 😊
Po roce a půl bohužel stále ještě D. Tobiáška od narození trápí atopický ekzém a najít vyhovující pleny je nadlidský úkol. 😏
Děkujeme za váš příspěvek a posíláme 3 srdíčka ❤️
@matylda2017, @altice, @petonka, @knoflikarka, @ppopkova, @mku, @lenulab, @hankaviki, @samcuska, @slecna_lemonova, @orchideas1, @cinam, @emmacho, @beruska125, @katka91h, @ange_de_la_morte, @nuninove, @michaelllas, @baba93, @lydiee, @pavlk, @nicholcha, @svatuse, @heidekerova, @danask88, @betysch, @uzivatelkapetra, @fouskovi, @yenefer1, @seety, @zubina, @arwene, @bajjunka, @pokenici, @babe_lka, @denisahradecka, @triskova_v, @pajuska_hajkova, @terulin, @denny27, @hajanik, @maaarkaaa, @verca5505, @terezanatali, @calvac, @moncad, @aurum4, @farka, @anezka22, @pavlinatomsova, @ropetra, @madlis, @olga_, @anko1, @saji, @nynus, @stratford, @kacenka6985, @lussinda83, @matty001, @zusama, @eliskabrezinova, @jarcca, @eveeve1, @klarka_kvetinka, @bondina, @budulajs, @sabine_



Jedině C ❤️