icon

Až když se stanete rodičem, zjistíte, že není plenka jako plenka. Podařilo se vám najít ty pravé, které vyhovují vám i vašemu děťátku? Jaké plenky se staly vaším šampiónem? 3 srdíčka za každou odpověď jsou samozřejmostí ❤

A) Jednorázové plenky jakékoliv značky.
B) Jednorázové plenky námi osvědčené značky.
C) Látkové plenky.
D) Ještě stále hledám ty pravé, které by nám na 100 % vyhovovaly.

Už za týden budeme testovat jedinečné plenky, které se postarají o zadečky vašich nejmenších.

#test_muumi

avatar

Jedině C ❤️

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

B 😎

4. bře 2019
avatar

Za me D... kdyz uz jsem si myslela, ze mam ty prave, tak se zacal opruzovat a temer kazdou noc se procura, byt prebaluju...

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

jednoznacne B 🙂

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

B + C.

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

B+C🙂

4. bře 2019
avatar

Malej má dnes teprve měsíc, takže u nás bohužel zatím D ☹

4. bře 2019
avatar

u syna to bylo A , teď u měsíční dcery D

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Zatím A+D 😉

4. bře 2019
avatar

A a i B 🙂

4. bře 2019
avatar

B a C

4. bře 2019
avatar

Za me B

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Jedině C, TOP je americká značka plenek Blueberry. Nádherné dizajny, vnitřek je z velmi savé biobavlny, zvenku prodyšné. Tenké úplně stejně jsko jednoráz takže nedělají balík jako jiné látkové plenky. Nežehlí se a i bez sušičky jsou hned suché. Neumím si představit tu práci běhat do krámu a se smetím! Mám přebalovák na pračce, pleny hážu rovnou do pračky, zapnu a jedu nanovo. A dcera má rok a nikdy nezažila opruzeninu. Ani mi nikdy nevytekly. Jsou božské, díky nim mě přebalování baví (a nejen mě i manžela)!

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Přes den B a na noc a výlety C🙂

4. bře 2019
avatar

Zatím D syn má měsíc tak hledáme ty pravé

4. bře 2019
avatar

D) Dcera má 6 týdnů, takže zatím hledáme, co bude vyhovovat

4. bře 2019
avatar

U prvniho A)
Zato teď u druhého s tím, jak ty plenky porad mění jsme najednou zase úplně na začátku a hledáme, takže D)

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Do 18m C, od 18m B 🙂

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

C + A
Pres den latkove ctverce, na noc a dlouhe vylety kde netusim zda bude kde prebalit, tak jednoraz. Vetsinou Dm nebo Lidl.

4. bře 2019
avatar

C a na cesty A 🙂

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

D)
Nebudete tomu věřit, ale zrovna dnes jsem přemýšlela nad plenkama a říkala si, že by mohl Koník dát do testování nějaké, které jsme ještě neměli...a ono je to tady😁
Stále testujeme a stejně čas od času se Tobikovi prdelka oprudi.. může to být ubrousky nebo plenkami..kdo ví....
Až bude výzva o testování plenek, zúčastňíme se na 100% a třeba se na nás konečně usměje štěstí 😊

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

B 😊

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Urcite B u dvou deti kazda jina znacka hold kazdemu diteti sedne neco jineho 🙂 kazde dite ma jinou pokozku 🙂

4. bře 2019
avatar

B 🙂 🙂

4. bře 2019
avatar

B 😊

4. bře 2019
avatar

B a uz se neprodavaji ☹ mam doma ale obri zasobu a spoleham, ze jak dojdou, tak syn konecne zacne chodit na nocnik 🙂

4. bře 2019
avatar

D - vždy je něco špatně :-\

4. bře 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
4. bře 2019
avatar

B) šampiónem jsou Dada plenky

4. bře 2019
avatar

Za nas B

4. bře 2019
avatar

C, ale casto cestujeme a na delsi cesty stale hledám vhodny jednoraz

4. bře 2019
avatar

C - látkujeme dvojčata a je to mazéééééC 😍

4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar
4. bře 2019
avatar

Jedine C

4. bře 2019
avatar

U nás B, vzhledem k atopické pokožce nám každá plenka nesvědčila....

4. bře 2019
avatar

A+B 🙂

4. bře 2019
avatar

B😉

4. bře 2019
avatar

A) všechny co jsme měli vyzkoušet byly naprosto spolehlivé 🙂

4. bře 2019
avatar

F) doma látkové a na ven. Eko jednorázovky

7. bře 2019
avatar
7. bře 2019
avatar

Valinka trpí na opruzeniny tak že unas stále D

11. bře 2019
avatar

D bohužel :(

12. bře 2019
avatar

Jsem šťastná máma, takže u nás mají úspěch jednorázové plenky jakékoliv značky, ale samozřejmě máme tu naši oblíbenou a zaručenou, kterou kombinujeme s plenami látkovými 😊

12. bře 2019
avatar

Po roce a půl bohužel stále ještě D. Tobiáška od narození trápí atopický ekzém a najít vyhovující pleny je nadlidský úkol. 😏

15. bře 2019