icon
avatar
konik_testuje
Zpráva byla změněna    31. led 2019    

Dětičkám věnujeme maximální péči. Ale jak je to s vámi? Kolik času denně věnujete péči o svou vlastní pleť? Přiznejte se a odměna v podobě srdíček vás nemine ;)


A) Každé ráno a večer.
B) Jednou za den.
C) Záleží na tom, jak stíhám a kolik mám času.
D) Jsem ráda, pokud se stihnu v klidu osprchovat ;)

Ještě stále se můžete zapojit do testování krému proti akné: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar....

#test_bazalightkrem

avatar

s bídou B 😀

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar

A) Každé ráno a večer

31. led 2019
avatar

Jak kdy..snazim se rano a vecer..

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar

Asi D. Celkově jsem s péčí o sebe na tom bídně, nejen s péčí o pleť. Ale ještě jsem se nerozpadla, tak asi dobrý :D.

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar

Snažím se A,má pleť je příšerná 😀

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
31. led 2019
avatar

Za A. Neni nad pravidelnou peci. Plet se za to odmeni

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar

Bohuzel D

31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
31. led 2019
avatar
1. únor 2019
avatar

Kdyz není malej zrovna nemocný tak B

1. únor 2019
avatar
4. únor 2019
avatar
4. únor 2019
avatar
5. únor 2019
avatar

B když mám ještě večer dost oči otevřené na to, abych si po sprchování v zrcadle taky všimla, že mám ksicht :D

5. únor 2019
avatar

B - záleží na tom, jak hodně mám šupinky suché kůže na čele :D

5. únor 2019
avatar
5. únor 2019
avatar

D 😃

6. únor 2019
avatar
7. únor 2019
avatar
9. únor 2019
avatar
12. únor 2019
avatar
5. lis 2019