Dětičkám věnujeme maximální péči. Ale jak je to s vámi? Kolik času denně věnujete péči o svou vlastní pleť? Přiznejte se a odměna v podobě srdíček vás nemine ;)
A) Každé ráno a večer.
B) Jednou za den.
C) Záleží na tom, jak stíhám a kolik mám času.
D) Jsem ráda, pokud se stihnu v klidu osprchovat ;)
Ještě stále se můžete zapojit do testování krému proti akné: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar....
A) Každé ráno a večer
Jak kdy..snazim se rano a vecer..
Asi D. Celkově jsem s péčí o sebe na tom bídně, nejen s péčí o pleť. Ale ještě jsem se nerozpadla, tak asi dobrý :D.
C..
Snažím se A,má pleť je příšerná 😀
Za A. Neni nad pravidelnou peci. Plet se za to odmeni
Bohuzel D
B 🙂
D 😕
Kdyz není malej zrovna nemocný tak B
B když mám ještě večer dost oči otevřené na to, abych si po sprchování v zrcadle taky všimla, že mám ksicht :D
B - záleží na tom, jak hodně mám šupinky suché kůže na čele :D
D 😃
Děkujeme za váš příspěvek a posíláme 3 srdíčka ❤️
@lenice31, @orbit88, @paperilla, @pebran, @zrofka, @eliskabrezinova, @verdos, @denny27, @zanri, @pralinka21, @ajuse21, @stratford, @pavlinatomsova, @ponizilovaalca, @mysiiickaaa, @mama1419, @keksikova1, @pazdelu, @nellinkaa10, @adelinda89, @lussinda83, @osmacipce, @matty001, @lendy01, @monca245, @coreprincess, @kacakkv, @sviva, @tercasv, @lenulinka1991, @eveeve1
@konik_testuje děkuji


s bídou B 😀