Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Holky potřebovala bych poradit s dárkem pro malou. Chtěla bych jí koupit nábytek, stůl a židličky, kde by mohla panenkám chystat jídlo, ale ať se dívám, jak se dívám, tak je vše jen pro malé panenky typu barbie, ale ona má klasické větší, jako babyborn a tak. Nevíte, kde bych takový nábytek pro větší panenky mohla sehnat? Děkuji

Nakoupeny knížky pod stromeček a se slevou 70% https://www.albatrosmedia.cz/vybrane-tituly/750.... K tomu kód na dopravu zdarma A155BD. Kdyby se někomu hodilo 😉

A ještě jedna Samik a Sárinka jeho už skoro pubertální sestra 🥰😁😁😁

Holky prosím, jak je to s vyšetřením 🐐🐐??? 😄😄😄
Přemýšlím, že bych si preventivně zašla na screening, ale nevím, odkdy se plus minus chodí. Dnes jsem byla na gyndě a zapomněla jsem se zeptat 🙈🙈🙈 kdy jste byly poprvé???

Samík ❤️♥️🌺 22.8. už nám bude měsíc jak strašně rychle to utíká🍓❤️

avatar
dana_sabelova
Zpráva byla změněna    18. srp 2021    

Když se dítě vrátí z tábora ... očekávám, že něco z kufru bude chybět ... no při chůzi do schodů se ptám už : čípak to jsou ponožky??? :D ty nebyly naše .... no pak ještě jedno triko nebylo naše - takže zase navíc ... chybí pouze crocsy a ani ve ztrátech a nálezech bohužel nebyly..... nevadí, ale že najdu v kufru kalhoty, které už cca rok ani ve skříni nemůžu nalézt, nebalila jsem jí je na tábor ..... tak to je pak bomba :D

Prosím , poradí někdo. Potřebuji v Praze koupit osobně odentifikační náramek- může být i papírový pro dítě. Nestíhám objednat na internetu bohužel. Dá se to někde sehnat osobně? Jednou jsem měla z Tiger.. ale teď
už jsem to tam neviděla… napadlo mě Tesco, Pepco, Butlers cokoli…

Tato otázka se mi moc líbí, je jednoduchá přesto při hlubším zamyšlení vlastně těžká. Vybrat jen jednoho člověka je moc těžké.

Asi bych si vybrala svoji babičku (umřela, když mi bylo 18). Tenkrát to bylo trošku nečekaně a brzy 😥 Ale přesně vím, co bych jí řekla a jsem si jistá, že by na nás byla pyšná ❤️
Ona byla taková ta babička s velkým B - doteď si pamatuji tu vůni jejího bytu, vždy vařeno, pečeno, ona byla první, kdo poznal mého nynějšího může (pamatuji si, jak mi říkala, Ivanko, vybrala jsi si dobře, je to hodný chlapec a kouká na tebe jako na obrázek).

Jen to píšu a tečou mi slzy. Koho byste pozvali na pomyslnou lavičku vy?

Popravdě?
#nestle kapsičky nás tohle léto zachránily tolikrát, že bez nich na další výlety už ani nevyrážíme. 🙏
Nejlepší navíc je, že chutnají jak ročnímu Domčovi, tak tříletému Davídkovi. 🤗
Jsou plné 100 % BIO ovoce z ekologického zemědělství. Navíc jsou BEZ lepku, přídavku cukrů a konzervantů.
Naše srdcovka. 🙌

Který produkt pro děti je u vás doma nejžádanější? ♥️

#zdravyzacatek

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost.
Asi před 2 měsíci jsem měla hnutou čelist, jakmile se trochu napravila, údajně jsem měla mít zánět slinných žláz. Takový váleček pod dásní v té měkké části, nebolestivý, občas mě tam píchlo. Zmizelo to.
Před pár dny se mi v tom místě na dásni utvořila boulička. Maličká, menší než hrášek. Nebolela, nebyla citlivá, v barvě dásně. Nevšímala jsem si ji. Včera jsem si všimla, že praskla. Trošku vytekla krev a hnis. Samozřejmě jsem se to snažila mačkat jestli vyteče víc hnisu. Takže to mám nateklé trošku bolestivé. Jídlo ani čištění zubů mi vůbec nevadí. Dnes se utvořil zas ten váleček a když ho zmáčknu trošku hnisu se objeví.
Bojím se k zubaři, opravdu moc.
Má někdo zkušenost že hnis vyteče a vše bude ok?

prosím prosím pomoc - má někdo zkušenosti s blokováním na fb - včera mi jedna paní k inzerátu napsala, že když správce skupinky nefunguje, tak že snad nahlášení profilu pomůže .... no ... a ráno šup, blokace na 3 dny, nemůžu dát fotku ani na svůj profil, odpovědět na komentáře, přidat do skupinky fotku, ani "to se mi líbí" - fb píše na tři dny ... odvolání mi nefunguje, píše mi to - že nyní to nelze odeslat nebo tak něco ... nevíte, kam se obrátit, kde to řešit, protože mě to dost omezuje v podnikání. Budu ráda za každou radu - děkuji

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    17. srp 2021    

Dívej, mami, já nemám zoubky, jsem babička. 😁 Ale jo, alespoň, že se zabaví...

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    17. srp 2021    

Jsem skrz naskrz šatová, ale do tohohle trika jsem se zamilovala 😍

Poslední dobou jsme trávili tolik času na cestách, že zvelebování domova se úplně pozastavilo. 🙈 Ale víte co? Stálo to za to!
Příští týden nás ještě čeká poslední letní dovolená. 😍
A kam že to bude tentokrát?
Do KRKONOŠ! 🎉
Do krásného apartmánu, který je pro děti jak stvořený. 😊

Určitě chceme navštívit Sněžku a stezku korunami stromů. Nějaké další tipy? 🙏

Další #vileda tip na domácnost bez chemických prostředků nebo s minimem jejich použití 🙂

Biologické detergenty jsou nutností. Svou vlastní mycí tekutinu můžete smíchat rozpuštěním 15 g strouhaného jádrového mýdla v 0,5 l vroucí vody. Přidejte 3 lžíce sody a 10-15 kapek éterického oleje a přidejte trošku vody (je-li to nutné).

Kromě toho si můžete vytvořit vlastní koupelnový čistič smícháním 0,5 l vody s jednou polévkovou lžící tekuté kyseliny citrónové a jednou polévkovou lžící vlastní mycí kapaliny nebo čisticího prostředku na sklo a s jedním dílem octa.

Dnešní inspirace pochází z knížky Prázdná kolébka od Ilony Špaňhelové. Dostala jsem ji jako dárek od blízkých příbuzných krátce po smrti Filípka.

Myslím si, že je to moc hezký dárek pro někoho, komu zemře miminko. Vepsané věnování dodá dárku osobní nádech a rodiče po ztrátě tato pozornost může, dle mého názoru, jen potěšit.

Znáte tuhle knížku? Dostali jste nějaký podobný dárek? Podělte se s námi v komentáři a inspirujte ostatní 💗
-------------------------------------------------------------------------
Citace je z kapitoly o tom, co může rodičům zemřelého miminka pomoci vyrovnat se s nastálou situací.

Podle autorky je to například:
👉přiznat si své pocity
👉 dát ji volný průchod
👉 mít v této situaci svého průvodce, spřízněnou duši

a na závěr uvádí citovaná slova, se kterými velmi souzním. O vděčnosti jsem vám už psala vícekrát. A musím k tomu dodat, že si připadám na úplně jiném "levelu" své existence než před ztrátou. A jsem za to vděčná 🙏

Holky, prosím, kdo máte na obočí microblading, jak to vypadá po aplikaci? Není to obočí jakoby vyholené? Když se vyřezávají ty čárky, neuřiznou se při tom i chloupky obočí? Jedna věc je, když se na mě někdo dívá z jednoho a půl metru přede mnou a jiná, když někdo sedí těsně vedle a kouká z půl metru a nedejbože třeba s bočním sluníčkem🤷‍♀️
A dohodly jste se nějak i na tvaru? Přijde mi, že to obočí je vždycky skoro jak podle šablony…

avatar
olivovnaOvěřená organizace
17. srp 2021    

Málo se smějeme, napadlo mě to dnes při cestě do práce. Všude zamračení, nervózní a spěchající lidé. Když se na někoho usměji já, někdy odezvu zaznamenám, někdy je vidět až překvapení. A pak přijdu do Olivovny a venku, v našem krásném lesoparku, všude kolem mě se ozývá bezprostřední dětský smích. Děti jezdí na kolech, koloběžkách, hrají si, malují křídama, smějí se. Smích léčí duši i tělo. Pamatujme na to a úsměv prosím🙂🙂❤

Zkouším sílá koníka, dávám i do skupiny Brno, tady za chvíli zapadne na zdi.

Nevíte prosím některá rehabilitaci, která by docházela do domu - okolí Brna? Potřebujeme rozhýbat seniora po totálce kyčle, ale bohužel odmítl pobyt na rehabilitaci v FN Bohunice, prostě už po měsíci pobytu tam a 3 operacích chtěl domů... Mám obvolané snad všechny domácí péče, ale dovolené, nejsou sestry.... navíc to není přímo Brno ale Modřice. Poukaz od PL sice máme, ale je nám celkem k ničemu. Tím, že nesmí zatím sednout do auta tak ho ani nikam nedostanu.

• KNIHOVNA NOVOROZENECKÉ INTENZIVNÍ PÉČE OSTRAVA •
Knihy pro předčasně narozené děti hledá toto oddělení do své knihovny. Z té čtou rodiče svým předčasně narozeným dětem, pro které je to velmi důležité.
Podívej se na reportáž ČT:
https://www.facebook.com/udalostiostrava/videos...

Holky, prosím, nějaký tip na výlet pro 2,4 a 8 let? Aby tedy měli vyžití vsichni 3? Jsme z Plzně, takže okolí víceméně projete, tak něco klidně i trochu dál? Dnes jsme dali Mirakulum, bylo to moc fajn, tak něco podobného, ale klidně i jineho, ideálně venku prosim? Děkujeme moc 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
16. srp 2021    

Muž volá do dietologické společnosti a objedná si jejich program na hubnutí s názvem 5 kilo za 5 dní.
Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi vnadná atletická 19letá dívka. Představí se jako zástupce společnosti.
Na sobě nemá nic, pouze bílé běžecké boty a kolem krku ceduli, na které stojí: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít."
Muž se za ní okamžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá.
Stejná dívka se u něj ukáže i další čtyři dny a situace se opakuje. Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl pět kilo, jak bylo slíbeno.
Rozhodne se tedy objednat si další program od této firmy - 10 kilo za 5 dní.
Den na to se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy v životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze černé běžecké boty a kolem krku ceduli s nápisem: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít."
Muž za ní vystřelí z domu. Dívka je ale ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale nedohoní ji. Další čtyři dny se situace opakuje, muž je v lepší a lepší kondici a ke svému potěšení zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak bylo slíbeno.
Rozhodne se, že opět zavolá do firmy a vyzkouší program - 20 kilo za 7 dní.
"Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Je to náš nejtvrdší program."
"Absolutně," odpoví muž, "takhle dobře jsem se necítil roky."
Den nato se ozve zaklepání na dveře. Muž natěšeně otevře, spatří obrovského svalnatého chlapa. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a na krku ceduli: "Pokud tě chytím, jsi celý můj!"

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    16. srp 2021    

Viděli jste už v PEPCO tyto dva skvosty? Balohy Christian Lacroix! Každý za 420,- a jsou fakt boží! Já si pořídila ten menší. Je moc šikovný a hezký!

➡️ Batoh Christian Lacroix, dámský, jednokomorový, s uchem, s vnější kapsou na zip na předním díle, s vnitřní kapsou na notebook se zapínáním na suchý zip a s nastavitelnými ramenními popruhy, rozměry: 30 × 16 × 46 cm – 420 Kč
➡️ Batoh Christian Lacroix, dámský, jednokomorový, s uchem, vnější kapsou na předním díle a nastavitelnými ramenními popruhy, rozměry: 24 × 13 × 32,5 cm – 420 Kč

#pepco

Tobínek má zítra už 11 měsíců 😮 lozíme,dnes se poprvé postavil,sedí,máme 4 zuby ♥

(7 fotek)
samolepky-na-obleceni-a-boty-se-jmenem

Poprvé do školky

A je to tady. Je to jako včera, když se narodil a zanedlouho jde do školky. Uteklo to jako voda. Ale co všechno do školky bude potřebovat? Některé školky posílají rodičům s předstihem seznam věcí, které je potřeba před nástupem do školky pořídit. Co když ale školka takový seznam nepošle? Sepsali jsme pro vás obecný seznam věcí, které bude vaše dítě ve školce potřebovat.

Co děti potřebují do školky?

Oblečení do třídy:

  • tričko, kalhoty, sukni, náhradní oblečení (tričko, kalhotky, slipy, ponožky…)
  • pyžámko
  • hračku na spaní (kterou zde mohou ponechat)
  • přezůvky (nikoli pantofle)

Oblečení na ven:

  • sportovní oblečení a obuv dle ročního období
  • pokrývku hlavy
  • holínky a pláštěnku
Strana