Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    2. čer 2021    

Moudro pro dnešní den. Mně se to už tolikrát potvrdilo. Stačí změnit úhel pohledu a člověku to může docela změnit, nejen náladu, ale také celý život.
Krásnou, a hlavně pozitivní, středu!

Hojky holky.
Jdu vám povypravet co se přihodilo a zároveň mě zahralo u srdce. 💓
Včera se stavila kamarádka s 5 měsíčním Kubíčkem. Je to hodně mladá maminka18, která je úplně sama. Partner utekl 😠, rodiče a příbuzné nemá 😪. Musím říct, že mateřství zvládá krásně, sice se pořád ptá, ale je šikovná. Poslední trápení které jsme spolu řešily, bylo Kubíkovo papání. Slečna díky stresu od šestinedělí nekojí. Byly ji doporučené příkrmy cca měsíc zpět. Jenže to zapomněla paní MUDr. vysvětlit i Kubíčkovi. Nakoupila příkrmy a mládě prostě ne a ne nic spapkat. Několikrát mi volala skoro plakala, že už neví jak to do něj dostat. (hubnul a nebo nepribiral) Tak když u nás byl čas oběda, dala jsem ji nakrmit našeho jedlíka Olika a já šla na Kubajze. Přinesli si mrkvicku. Kubík dostal jednu lžičku a další už jsem do něj ani po půl hodině nedostala. Jen koukal na Olika jak dlabe dýni s cuketou, bramborem a krůtí prsko. Napadlo mě to nejlepší co mohlo. Otevřela jsem naší domácí skleničku se zeleninou a posadila Kubíka vedle Olika. Holky kdyby jste viděly jakou rychlosti ten kluk tu skleničku zblajzl, srdce mi zaplesalo. Kluci si pak spolu ducli do postýlky a spokojeně usnuli. Odpoledne zase šťastná maminka Kubíka odcházela s plnou náručí našich skleniček. A proto chci všem maminkám co si nevědí rady říct, nebojte se zeptat, nebojte se poprosit o radu či pomoc. Není to ostuda 😉🤗💗

Díky Bohu za autobusové nádraží naproti školičce. Aneb jak dítě při odchodu rodiče nebrečí, protože honem musí zkontrolovat autobusy 😄

Hezký večer holky, ptám se znovu za sestru. Zapomněla jeden den antikoncepci, nejspíše ve čtvrtek minulý týden v 1. Týdnu, vzala si po 13 hodinách a včera usla a zapomněla si vzít další pilulku, uvědomila si to až teď. V pribalovem letáku je napsané ať nebere dvě pilulky najednou. Jak byste v takovém případě postupovaly vy. Antikoncepci bere v 22.00hod. Děkuji

Tlapková patrola je u nás takovej "evrgrín". Nic neudělá větší radost než Chase na dálkové ovládání. 😍🤗 Dnes byla té radosti fakt spousta! 😊
Nikdy jsem na MDD dětem nedávala dárky. Spíše jsme jezdili na výlety, dali si zmrzku. Teď na to prostě prostor nebyl, a tak dostali hračky.

Jak řešíte Den dětí vy? Dáváte dětem dárky?

#pepco

avatar
anitta
Zpráva byla změněna    1. čer 2021    

EDIT: Již jsem vybrala ♥️ Nakonec daruji andílky dva🦋Vsem přeji moc silu. Nezlobte se na mě, že nemohu obdarovat všechny🙏

Ráda bych tohoto anděla, kterého jsem malovala někomu věnovala. Někomu kdo ho třeba v tuto chvíli potřebuje a udělal by mu radost. Kdyby někdo takový ve vašem okolí byl napište mi. Ráda někoho vyberu a potěším. Akryl na plátně 30x40cm. Děkuji♥️🦋

Vyhlášení soutěže o hebkou senzorickou knížku Fisher-Price

Máme tu Den dětí a já hned potěším dva výherce 😍 🏆

Všem zúčastněným děkuji za zapojení se do soutěže a také za milé fotky, které jste vložili do skupiny Fisher-Price 😍

🍀 Kdo vyhrál v naší květnové soutěži? 🍀 

🎁 1x Hebkou senzorickou knížku vyhrává @renata_davi 

🎁 1x Hebkou senzorickou knížku vyhrává @hatlinka

Výhercům moc gratuluji!

Snad už bude jen krásně, ať si ten koutek s citrusy užiju ❤️Ta vůně květů je prostě nej

(2 fotky)

"Žena musí truchlit nad ztrátou dítěte a znovu prožívat všechny své pocity, které tím vyjdou najevo. Musí zažít hněv, zlost, bolest, vinu a další aspekty ztráty." uvádí Susan Stanfordová a já s ní plně souhlasím.

Vnímám smutek a ostatní pocity jako prostředníka, který nám umožňuje postupně se se ztrátou miminka vyrovnávat.

Jak vnímáte proces uzdravování vy? Co k němu podle vás všechno patří? A myslíte si, že jste uzdravená?

Krásný Den dětí všem prckům i velkáčům, kteří pořád živí to dítě v sobě!!! 😍🥳
A nezapomeňte soutěžit s #pepco: https://www.modrykonik.cz/blog/tratatundra/article/den-deti-s-pepco-m86pog/

Sen se stal skutečností;) Včera jsem zdárně složila přijímací zkoušku na Katolicko teologickou fakultu Univerzity Karlovy obor dějiny umění♥️ a ve 41 letech se třemi dětmi se ze mě stala vysokoškolačka🙌🙏 Jsem šťastná, že jsem ty probdělé noci a hodiny učení zdárně proměnila ve svůj sen a mám tu čest studovat tak nádhernou školu🦋 Opravdu sny se plní když člověk doopravdy chce💫

Brzy nám začne léto.
Mám pro vás po dlouhé době výzvu.
🌻Letní výzva🌻
Hledá se oblečení na letní období. Šaty, kraťasy, trička, legíny, letní kloboučky.
A to , pro děti od velikosti 86.
Pro dospělé všechny velikosti.Pokud možno v pěkném stavu, na aktuální období nastávajícího času léta, prázdnin, turistiky a odpočinku.
Též letní obuv.
Dále bychom našly využití pro hry, sportovní potřeby využitelné v nadcházejícím období prázdnin. Máme poptávku po campingovém vybavení.
Dále poptáváme kočárek ,,golfky"
nebo lehký skladný sportovní kočárek.
Pokud vám přebývá pár kousků pěkného oblečení na léto a chcete podpořit náhradní rodiny a maminky v nouzi prosím napište do zpráv. Stačí od všeho pár kousků. Velké závozy bych v současné době nezvládla.
Mnohokrát děkuji za případné nabídky.

Dobré 🌄🙋přátelé.
Dnes vám sem kopíruji že stránky na FB aktuální výzvy Koníkovského skládku potřeb pro pěstouny a matky v nouzi.
Výzva 🐼
Hledáme pro kolegyni,tedy její sazeničky plyšové pandy.
A pro jiné sazeničky bychom rády sehnaly dinosaury, cokoliv se Spider-Man, Mack Quin ,Minie.
Dále hledáme
Tepláky s laclem velikosti 86,98,104.
A lampičku na zeď dětskou.

Prosba pro skládek. Kopíruje z naši FB stránky Koníkovský skládek potřeb pro pěstouny a matky v nouzi. 👉
Ještě mám jednu prosbu.
Do skládku hledáme
Nádobí a drobné spotřebiče. Spíš hrnce, příbory remosku, apod.
Talíře, hrnky ne. Těch máme dostatek.
Povlečení, ručníky, závěsy, záclony jsou stále poptávány.
Dětský koberec, boxy na hračky, hračky pro větší děti, společenské hry, plenky a umělá mléka.
Dětská kosmetika, krémy na opruzeniny.
Kdyby vám cokoliv ve vaší domácnosti přebývalo, maminkám které si nemohou dovolit koupit nové věci, by to moc pomohlo. Děkuji vám za jakékoliv nabídky a přeji krásné dny.

Dovolte mi i s firmou #vileda popřát všem dětem krásný sváteční den. Dnešní den je jen jejich, tak ať je třeba podle jejich představ a přání.

Ať jsou celý den šťastné, usměvavé a spokojené. Dětský smích a radost jsou jedny z nejhezčích věcí na světě ❤️

Milé děti, krásný den a ťukám na dálku dětským šampaňským 🍾

Loučíme se s Ambasadorkou Joie

Po více než třech letech nadešla chvíle, kdy se loučíme s Marcelkou @mummy88, jako s Ambasadorkou značky Joie na Modrém koníkovi. Za tu dobu nám tady rozdala spoustu rad ohledně kočárků, autosedaček a dalších praktických pomocníků pro maminky s dětmi. Její krásná rodinka a každodenní radosti i starosti se staly neodmyslitelnou součástí našeho modrého světa.

Marcelko, jménem celého týmu Modrého koníka ti chci moc poděkovat za všechny tvoje recenze, rady a dobrou náladu, kterou si na stránkách rozdávala, a taky za veškerou energii, nadšení a lásku, které jsi do své práce Ambasadorky vkládala. I díky tvým příspěvkům se nám na tom našem „oři” houpalo o kousek veseleji.

Přejeme ti hodně štěstí v pracovním i soukromém životě a věříme, že zůstaneš součástí našich modrých dnů i nadále. 🙂

Skupinka S Joie doma i na cestách bude nadále fungovat a a můžete si tak stále vyměňovat názory na produkty a značku a dávat si tipy na akce a slevy.

Za tým Modrého koníka Katka

Zkušenosti s dětskými příkrmy Sunar BIO

Nejen láska, ale také zdraví prochází žaludkem. I když na to v dospělosti někdy zapomínáme, při výživě našich nejmenších lásek nikdy neděláme kompromisy a stravu, kterou jim nabízíme, vybíráme velmi pečlivě. Snažíme se myslet nejen na vyvážené složení potřebných živin, pestrost ve stravě, ale i na skvělou chuť. Všechna tato kritéria splňují masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence10. A vy je budete moci testovat!

Co budeme testovat

Absolutní novinkou mezi výrobky Sunar BIO jsou zeleninové a masozeleninové příkrmy pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

Sunar do většiny příkrmů zařadil významný podíl luštěnin, které jsou zdrojem bílkovin rostlinného původu. Dětem tím dopřává větší pestrost ve stravě, která se později stává důležitým základem jejich budoucích správných stravovacích návyků. Na seznamu ingrediencí nechybí ani kvalitní BIO panenský olivový olej, který pomáhá dítěti vstřebávat vitamíny, které ze stravy získává. 

Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej– tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku. 

Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži. 

Ošetřovné pro OSVČ za březen, dostala jste už některá? Já stále nic a to jsem to posílala hned ze začátku jak dali výzvu.

Tip číslo 2

Jak již většina z vás ví, citrony jsou energetické bomby plné vitamínu C. Kromě této vlastnosti mají také silné antiseptické a antibakteriální účinky. Proto malá miska s obsahem octa a citronové šťávy snadno absorbuje pachy. K dezinfekci povrchu kuchyňského prkénka můžete použít také plátek citronu. A to všechno opět pouze na přírodní bázi.

Musím říct, že velmi často dávám misku s octem a citronovou šťávou do lednice. A obecně ocet hodně používám právě místo chemických přípravků.

A nezapomeňte, že do kuchyně se vám určitě hodí tyto #vileda houbičky. Vydrbete všechno bez použití chemie a žádný povrch s ní nezničíte 👌👍

avatar
konik_testuje
Zpráva byla změněna    31. kvě 2021    

Každá z nás je jiná. Některé jsme extrovertní, jiné zase více uzavřené do sebe. A s tím často souvisí i témata, o kterých jsme ochotné hovořit. Jaký typ ženy jsi ty? Za každou odpověď zašleme 3 srdíčka. ❤

A. Nestydím se mluvit o žádném tématu.
B. Choulostivá témata jsou pro mě tabu.

Často tabuizovaným tématem je i inkontinence. Mnohé ženy se o ní stydí hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce i se svým lékařem. Nejedná se přitom o nic, za co je třeba se stydět. Pokud je pro vás toto téma zajímavé a aktuální, sledujte nás. Zanedlouho se budete moci zapojit do testování inkontinenčních vložek Depend Comfort Protect.

konik_testuje
#test_depend

Kojení je pro miminko to nejlepší, přesto spousta maminek někdy v životě (z mnoha různých důvodů) sáhne po kojeneckém mléku. Maminky, co je pro vás nejdůležitější při výběru kojeneckého mléka pro vaše děťátko?

A. Dám na recenze a doporučení zkušenějších maminek.
B. Nejdůležitější je pro mě složení a původ surovin, ze kterých je mléko vyrobeno.
C. Rozhodujícím parametrem je pro mě cena.

Intuice vám už zřejmě našeptává, že pro vás připravujeme testování ve velkém stylu – a nemýlíte se. Už brzy budete mít možnost vyzkoušet prémiová francouzská mléka v bio kvalitě značky Babybio. Sledujte nás a dozvíte se víc.

#test_babybio

Nové barvy autosedačky i-Traver!

Za mě osobně je autosedačka i-Traver nejlepší volbou jako poslední autosedačka pro nejstarší děti (vhodná je pro děti od 100-150 cm, přibližně od 4 do 12 let).

Upevňuje se pomocí isofixových konektorů a dítě je připoutáno pásem. Pokud ale isofix v autě nevedete, nebo ve druhém autě, u prarodičů... není problém konektory sklopit a používat autosedačku standardně jen připoutanou pásem! To mi přijde jako super vychytávka, kterou většina autosedaček s isofixem nemá. 👍

Pro děti od 100-135 cm lze upevnit 3 tyto sedačky vedle sebe ve vozidle se třemi i-Size sedadly v jedné řadě!

No a o tom, že je autosedačka vyrobena z kvalitních materiálů v kolekci Signature, má mnoho variant polohování a rozmanité výškové nastavení, tak aby vyhovovala v každém věku, o tom už asi ani mluvit nemusím. 😉

Pokud vás zajímá více informací, mrkněte na web: https://cz.joiebaby.com/product/i-traver-2/

#joie #joie_czsk

(2 fotky)

Kolem nočníku chodila dlouho. Nechtěla jsem to lámat přes koleno a s příchodem bratříčka nechtěla nakládat na bedra ani Nelči. a přiznám se, ani sobě.

Stalo se to ze dne na den 🙂 Hodně jsme o tom mluvili a najednou mi říká, že chce teda ty kalhotky a bude chodit na nočník. Neříkám, že vůbec nebyly nehody, ale považuji to jako velký milník. Už si začala i říkat a jde vidět, že se snaží a sama z toho má radost 🙂👍 A já mám radost s ní 🥰♥️

#fisherprice

Podívej se, osahej, zašusti a kousni si 😃

Pro nás rozhodně sympatičtější než pogumované a pískací alternativy 😉 👍

Jestliže vás tato senzorická knížka také zaujala - zasoutěžte si o ni! Soutěžíme jen do zítřejší půlnoci 😉

https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/oslavte-uz-nyni-den-deti-soutezi-ve-skup-ln4cqd/#comment-59677903

#fisherprice

Strana