Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Za kouzlem a dobrodružstvím: Disney World a Universal Studios na Floridě - 2.ČÁST

První díl zde: https://www.modrykonik.cz/blog/mariegroth/article/za-kouzlem-a-dobrodruzstvim-disney-a-un-iud9an/ 

Rozloučila jsem se s vámi hned po cestě do druhé části parku, tedy Islands of Adventure. Tak honem zpět do vyprávění...

Druhá část světa HP jsou Prasinky a samozřejmě hrad. Prasinky jsou zasazené do zimního období. Sníh na střechách je umělý. Nacházejí se tam všechny místa, které znáte z knih. Třeba takový Medový ráj, pošta a i restaurace.

Hned po příjezdu jsme šli na oběd do "U Tří košťat". Muž si dal k pořádnému kusu masa dýňovou šťávu a já máslový ležák. 

Pak následovala jedna z mých oblíbených “rides” a to je ta přímo v hradě. Maverick po obědě usnul a my s mužem dělali child swap. Ten hrad je úžasný. Plný mluvících obrazů, Buclaté dámy, skleníku a třeba i pracovny ředitele. 

Samotná “ride” je simulace letu, hledání draka a je to na půl na plátně a částečně jsou tam i opravdové kulisy. No, ehm můj muž řekl, že ho to docela vyděsilo. Jsou tam pavouci, mozkomoři, bazilišek. A celé je to opět ve tmě. Hledala jsem nějaké dobré video, ale jelikož je to ve tmě, tak to je těžko natočitelné. 

Colvia krém a já

Ahojky milé koníkovky, měla jsem tu možnost vyzkoušet krém od firmy Colvia s colostrem a ghí máslem, za což moc děkuji. A jak obstál?

Nejprve jsem si zjistila s čím mám tu čest. Značku Colvia jsem vůbec neznala a nikdy o ní neslyšela ani od kamarádek, či někoho z rodiny. Tak přišel na řadu strejda Google. 🙂

Už jen to, že se jedná o českou společnost se mi velice líbí, protože ráda podpořím český trh. Tato firma vyrábí kosmetiku, doplňky stravy i dětskou výživu. Vše s colostrem, se kterým mám, já i mé děti, velice dobré zkušenosti a kvůli čemu mě toto testování vlastně oslovilo.

Jednoho dne dorazil balíček a v něm malá bílo-modrá krabička, ve které měla být kromě krému i malá špachtlička, ale ta ke mě nedoputovala. Nebo možná jo, možná ji stihli ukořistit takový dva skřítci, co mi tu pořád běhají, to už nezjistíme.

Krém je určen na každodenní použítí a je na všechny typy pleti, což nemám ráda, mám totiž pleť velice citlivou a po všem se hned celá ucpu a mám pupínky, jak 14-ti letá fanynka Justina Biebera:D 

Tento krém obsahuje kravské colostrum a ghí máslo z kravského colostra, které je velice bohaté na vitamíny.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. únor 2021    

Já vím, že milovníků světa Harryho Pottera je mezi námi hodně a jelikož jsem před chvilkou četla moc hezký článek k příležitosti nedožitých 77. narozenin Alana Rickmana, napadla mě další #odpoved_za_srdicko

Jaká je vaše nejoblíbenější postava celé série? A která je naopak ta, kterou nemůžete ani cítit?

Já mám těch oblíbených opravdu hodně, ale z těch méně "profláklých" jsem si oblíbila Lenku Láskorádovou a žeru dvojčata Weasleyovic. No a fakt nesnáším Dolores Umbridge (myslím, že jako každý) a nemám moc ráda ani profesorku Trelawneyovou.

Jsem moc zvědavá, jak to máte vy 😲

Převlékal někdo svojí holčičku na karneval za seniora? Nevím jak vyresit vlasy (má kratší blond) a “vrásky na obličeji 🙈 má tak jít zítra; trochu mi to uteklo.. ani rozepinaci svetr doma nemáme. Prosím poradíte 🙏🙏🙈

Moje malá oslavenkyně. Včerejší oslava dopadla na výbornou. A co víc, dítě bylo tak zničené, že spalo celou noc ve své posteli bez pohnutí. V 7 ráno jsem ji šla zkontrolovat, jestli dýchá. 😅 #pepco

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    22. únor 2021    

Přeji pěkný začátek týdne. 💃
Maminky, co byste řekly na SOUTĚŽ o ta nejlepší #nestle mlíčka? Spustíme ji už DNES? 😍 👏

Jestli se chystáte soutěže zúčastnit, dávejte dále pozor, protože následující informace se vám budou do soutěže moc hodit. 🙂

Na podzim jsem vám představila jedinečnou novinku :
kojenecké mléko 🍼 BEBA SUPREMEpro 2. V pár bodech vám teď povím, co dělá toto kojenecké mléko tak jedinečné :
✔ Obsahuje oligosacharidy, které jsou svou strukturou identické s oligosacharidy v MATEŘSKÉM MLÉCE 💧
✔ Plechovka obsahuje 800 g prášku a tak vydrží opravdu dlouho
✔ Je vhodná i pro děti s alergií v rodině nebo pro děti s citlivějšími bříšky
✔ Podporuje přirozenou imunitu*
✔ Je BEZ palmového oleje
✔ Má lahodnou a příjemnou chuť

...........................................................
*Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po dohodě se svým pediatrem.

Únorová soutěž o zpívající misku FP

Zažijte mnoho zábavy se zpívající miskou Fisher-Price. Děti mohou využít přiložených ingrediencí a uvařit pochoutku dle libosti. Samozřejmě mohou cokoliv z domu do misky přihodit - bude reagovat na jakoukoliv přidanou surovinu 😉

Miska je vhodná pro děti již od 6 měsíců a vyhrají si s ní po dlouhou dobu. Vaření baví kluky i holky, a když na přihazování ingrediencí dostávají zpětnou reakci, je to teprve ta pravá zábava!  

Teď si o jednu misku pro malého kuchaře či kuchařku zasoutěžíme. Jsem zvědavá, kde se brzy bude vařit za doprovodu písniček, zvuků a počítání 🙂 🤗

❗️❗️Pravidla soutěže ❗️❗️❗️ 

👉 Dej lajk tomuto článku.

👉 Přidej si můj profil do oblíbených.

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

3) Zodpovědný rodič mladého hráče

3) Ptejte se, zajímejte se

I Když Vám to ze začátku nemusí dávat smysl. Potom se snadněji budete moci zorientovat a soustředit se na prevenci či řešení možných problémů

Rozumíte hrám, kterým se děti věnují? 🤔 Sociálním sítím na které přidávají fotky či videa? A co třeba přehled o tom, kde se po internetu pohybují?

Budu ráda když mi napíšete zda a jakým způsobem si získáváte přehled 😊

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

"Mami já budu malíř, ilustrátor a malíř pokojů". Ale proč ne, myslím, že na 5 let to není špatný a přinejhorším ho snad uživí ta poslední možnost 😃.

(6 fotek)

Za kouzlem a dobrodružstvím: Disney World a Universal Studios na Floridě - 1.ČÁST

Na začátku ledna jsem vyrazila s manželem a synem na dovolenou na Floridu. Teď neustále vzpomínám na zábavné parky od Disney a Universal Studios, ale také na pláže ve Fort Lauderdale. Také vzpomínám na to, jak je někdy tak náročné cestovat s batoletem, ale ty zážitky a vzpomínky stojí za to. Teď už se ale pojďme přenést na Floridu a já jen doufám, že vám můj článek přinese alespoň trochu léta do vaší mysli. Článek jsem rozdělila do dvou částí. 

Pro dovolenou na Floridě jsme se rozhodli poměrně spontánně. Plánovali jsme navštívit Havaj, ale jejich opatření proti Covid-19 se neustále mění a řada pláží a parků je zavřených. Na druhou stranu Florida je poměrně v “normálu”. Už dlouho jsem se chtěla vrátit do Disney parků a tentokrát tam vzít i syna. Díky mé práci v letectví jsme se nemuseli strachovat o přebookování letenek. Jako zaměstnanec mám neomezené letenky a to i pro nejbližší rodinu. Let do Orlanda na Floridě, kde jsou zmiňované zábavní parky, trval skoro pět hodin. Časový posun je od nás plus tři hodiny. Pro vás zase mínus šest hodin. Vždy se snažíme vybírat let tak, aby Maverick třeba část prospal. To už je v jeho věku poměrně složitější. Spí jen jednou denně a to kolem poledne. Na palubě si ale moc pěkně hrál, snědl si nějakou svačinku a pak usnul asi dvě hodiny před přistáním. Díky manželově práci máme spoustu věrnostních bodů na půjčovnu aut. Vždy, když je on pracovně pryč, tak mu zaměstnavatel platí půjčení auta v destinaci. Za každé půjčení dostává zároveň body, které pak může použít na půjčení auta zdarma nebo za malý poplatek. Zároveň jsme také využili služby “Meet and Greet”, kde na nás pracovník půjčovny čekal přímo u východu z terminálu. Už jsme měli přistavené auto - Chevrolet Tahoe. Krásné a velmi prostorné. 

Do hotelu jsme dojeli kolem jedné ráno. Maverick se probudil při přistání, ale naštěstí byl v dobré náladě. V Orlandu jsme byli ubytování v moc pěkném resortu - JW Marriott. Opět na manželových hotelových bodech z práce. Jen tak pro představu. Má nastřádáno přes milion bodů u Marriott. Tady vidíte, jak práce v letectví může být velice osamělá, neboť v těch hotelech jsou opravdu často. Tento resort měl několik bazénů pro různé věkové kategorie, hřiště, golfový areál a hlavně skvělé zázemí pro děti. Ráda bych se tam vrátila a pořádně si to tam všechno užila, jelikož při této návštěvě jsme na to moc neměli čas. Zdarma letenky, auta a hotely zmiňuji především proto, že to jsou věci, které nám opravdu umožňují cestovat často a když se mě teda někdo zeptá, jak to děláme, že si můžeme dovolit cestovat, tak to je více či méně moje odpověď. 

Ráno jsme vyrazili hned na snídani do hotelové restaurace. Není úplně běžné, že snídaně je v ceně pokoje. Stejně tak není bežné mít celkově zahrnutou stravu v ubytování. Tohle jsme si tedy platili zvlášť, i když díky manželově statusu s Marriott jsme nakonec za snídaně neplatili. Měli jsme limit $50. Pak jsme vyrazili na obhlídku dětského zázemí, kde si Maverick pěkně vyhrál. Moc se mu líbila motýlí farma a klouzačky. Po odpoledním spánku jsme vyrazili na mou narozeninovou večeři do Rainforest Cafe, které je v části Orlanda nazvané “Disney Springs”. Je to čtvrť plná restaurací a obchodů a většina z nich je v duchu Disney . Vybrala jsem ji speciálně pro Mavericka, neboť jsem věděla, že se mu bude líbit výzdoba restaurace. Večer jsme zakončili sladkou tečkou v podobě lahodných disney dezertů. 

Druhý den nás konečně čekala návštěva Disney parku Animal Kingdom. Jak už název napovídá, jedná se o park, kde jsou v hlavní roli zvířata, ale zase se nedá říct, že je to jen o nich. Hned po příjezdu na nás čekalo docela plné parkoviště. Park otevřel už v osm ráno. My dorazili před desátou.Lístky do parku jsme koupili online a museli jsme si vyzvednout kartičku. Jeden den v Disney nás vyšel na $120 za osobu, děti do tří let jsou zdarma. Ceny jsou jiné každý den. Naše první kroky vedly do světa Pandory z Avataru, což je nejnovější část tohoto parku. 

 Pandora je bez pochyby největším trhákem Animal Kingdom. Otevřely ji asi před třemi lety. Jestli Disney něco opravdu umí, tak jsou to detaily a vše je perfektně dotažené. V každém parku jsou zaměstnanci oblečeni v kostýmech, které třeba odpovídají stylu různé sekce parku. Pak tam jsou i tématické restaurace, obchody, suvenýry...no prostě je to jiný svět. S mužem jsme chtěli jít na jejich 3D ride nazvanou “Flight of Passage”, která perfektně simuluje let celou Pandorou. Ne není, to jen sezení před obrazovkou s 3D brýlemi. Toto video vám to pěkně ukáže: https://youtu.be/CHj1dDF4jVs

Zboží,které prodávám,je vždy v prvotřídním stavu. Sama mám ráda čisté nezničené věci.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. únor 2021    

Minule jsem slíbila, že přidám pár reportážních fotek z mého milovaného Krumlova❤

Přestože projít si Krumlov bez lidí je na jednu stranu "splněný sen" ( v normálním světě), ale v téhle době je to spíše se slzou v oku, protože těch smutných příběhů je teď všude kolem nás víc než dost. Samozřejmě nejen na tomhle místě, ze kterého "genius loci" přímo tryská 📷

(14 fotek)
avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    21. únor 2021    

Co by do této kouzelné misky, kde vznikají jen samé dobroty, přihodily vaše děti?
U nás se v misce už vařili i bratrancovi hmyzáci a pavouci 🕷🪳🪰 🤪 A kuchaři byli s výsledkem spokojeni 😃
https://fb.watch/3OlRN2600M/

A nezapomeňte, že už jen do zítřejší půlnoci si můžete o zpívající misku #fisherprice zasoutěžit 🎁
Pravidla najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/unorova-soutez-o-zpivajici-misku-fp-wmphv2/

avatar
radkamorrisova
Zpráva byla změněna    21. únor 2021    

#test_colvia
Pleťový krém s colostrem a ghí máslem
Dnešním dnem končí ofiko testování a já musím říct, že mě krém mile překvapil. A to zejména proto, že není primárně určený pro můj typ pleti - suchou a citlivou.

Tak jsem nakonec na víkend pekla naši milovanou mramorovou bábovku. 🤍 Je tak dobrá, že jsem ji pekla nejen v pátek, ale i v sobotu. 😆 Dnes si dávám od pečení oddych, ať si dají zítra pro změnu třeba chleba... 😁

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    21. únor 2021    

Pěkné nedělní odpoledne přeji. 💃

Předevčírem skončila zábavná #nestle soutěž 🎉 a já mám radost, že vám právě teď mohu sdělit TŘI šťastné výherce.
Každý výherce obdrží balíček v hodnotě 800 Kč. 🍀 V hodnotném balíčku se ukrývají jen samé NOVINKY od Nestlé .

🎁 Jedna cena, tedy jeden balíček NOVINEK obsahuje :
5 ks NESTLÉ Ovocno-obilná tyčinka Hrozno, Jablko, Banán, 25 g
5 ks NESTLÉ Ovocno-obilná tyčinka Hrozno, Jablko, Banán, Marakuja, 25 g
5 ks NESTLÉ Ovocno-obilná tyčinka Hrozno, Jablko, Banán, Borůvka, Černý rybíz, 25 g
3 ks NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Jahoda Banán 250 g
3 ks NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Jablko Mrkev 250 g

Generátor náhodných čísel z 319 soutěžních komentářů vybral tato tři čísla :

♥ 20 ♥ 113 ♥ 270 ♥

Nebudu vás už napínat,
.
.
.
.
.
.
pod těmito výherními čísly vložily komentář maminky :

🎁 🎁 🎁
@annacee
@evabry
@gbp
🎁 🎁 🎁

Moc vám třem gratuluji k výhře! 💃🎉 Ozvu se vám co nejdříve do zprávy. ✉

Zároveň všem zúčastněným MOC DĚKUJI za tak obrovskou účast. 🌷 Udělali jste mi velkou radost! Nezapomeňte, že další SOUTĚŽ nás čeká už VELMI BRZY! Tentokrát ve skupince "Zdravý začátek s Nestlé" :
https://www.modrykonik.cz/group/8769/

Krásný zbytek víkendu přeje
Petra a #nestle

#soutez

Snuggs - moje recenze

Snuggs. Já, nevěřící Tomáš, jsem si řekla, že to prubnu. Jak jsem byla z kalíšku nadšená, tak teď po druhém porodu to nějak už není ono. Nasbírala jsem slevy, uvrtala do toho další 3 baby a objednávka na 12 kusů byla na světě. Já si na zkoušku objednala jedny bikiny styl a dvoje klasický střih (jedny na normální MS a jedny na silnou na noc). Při těch slevách jsem se dostala na cenu cca 500 za kus a to už stálo za to dát přednost originálu před neznačkovou konkurencí, která nemá recenze tak super.

Jsem nadšená. Jako fakt. Když jsem to četla poprvé, strašně se mi to eklovalo. Vůbec jsem si to neuměla představit. Ale upřímně, to i tampony před lety. To i kalíšek před lety. No, tak jsem to zkusila. Pár mých postřehů a odpovědí na mé otázky pro stejně tápající a sbírající odvahu zkusit.

* Mám MS spíš normální až slabší, přes den na dva tampony a nejsou nikdy úplně durch, kalíšek v nejsilnější dny se od rána do večera náplní do cca dvou třetin. Sliznice spíš míň, někdy minimálně. Takže pro tenhle typ MS fakt nemají chybu. Nedokážu říct, jak jsou vhodné pro silnější MS, hodnotím jen ze svého pohledu.

* Vážně neprotečou? Ne, fakt ani kapička. Dokonce jsem jak poděs první dva dny měla na sobě ještě druhé bílé kalhotky, abych případnou nehodu viděla dřív než na židli, pohovce atd. Na záchod jsem chodila kontrolovat furt  🤣🤣🤣

* Vážně nešustí? Fakt ne. Na rozdíl od konkurence tam není žádná nepropustná fólie. Takže tam technicky nemá co šustit. Ani v ruce nešustí. Přiznám se, že nedokážu říct, jak je možný, že někomu šustí, když tam není nic, co by to způsobilo. 

* Vždyť nejsou prodyšné, to v tom budu celý den? Jsou prodyšné. Jsou vyrobeny z nějakých spešl nanovláken, žádná fólie. Ano, není to bavlna, takže pro háklivý asi nic vhodného, ale pocit umělotiny z nich rozhodně nemám.

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    21. únor 2021    

Patlalka dopatlala 😊 Sice jsem se moc nevyspala, ale vysledek, myslim, stoji zato. 🦄

#pepco

(2 fotky)

Ahoj, třeba někdo poradí...Sháním dámskou peněženku,menších rozměrů, ale praktickou, aby měla přihrádku na drobné i karty. Fakt hledám už dlooouoho a nemůžu nic vhodného najít. Díky 🙂

Nějaké tipy na jaro, léto s čím si vyhrají tříleté děti? 🙂
Budou svátky a narozeniny tak nějaké tipy co nám chybí na baráku 🙈🙏 děkuji.

Místní patlalka se pustila do makronek 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ příště mi to, prosím, někdo vymluvte.

#pepco

Muj skvely muz me zitra posila na odpocinkovy nic nedelajici vikend. Budu poprve bez Mavericka a mam z toho trochu strach.

Letim do Kalifornie do Palm Springs a mam v planu...NIC. Lezet u bazenu, popijet koktejly a cist casopisy.

Holky prosím, nevíte kdy začínají chodit do obchodů jarní kolekce? Potřebuju pro kluka koupit softshellovou bundu a s nadcházejícím teplejším obdobím už bych jí potřebovala jako sůl 🙈

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. únor 2021    

Něco na odlehčení 😂
-------------------------------------------
Lékař: "Chcete vakcínu?"

Angličan: "Ne."

Lékař: "Ale gentlemani se očkují."

Angličan: "No tak jo."

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Němec: "Ne."

Lékař: "Je to rozkaz!"

Němec: "V tom případě – ano!"

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Skot: "Ne."

Lékař: "Je to zadarmo!"

Skot: "V tom případě bych si vzal dvě!"

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Američan: "Ne."

Lékař: "Ale váš soused ji má."

Američan: "Fakt? Tak jo."

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Rus: "Ne."

Lékař: "Ale působí to jako vodka...!"

Rus "Davaj vsjo!"

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Francouz: "Ne."

Lékař: "Ale gentlemani se očkují..."

Francouz: "No a?"

Lékař: "Je to rozkaz!"

Francouz: "Na to kašlu."

Lékař: "Ale váš soused ji má!"

Francouz: "Co je mi potom?"

Lékař: "Počkejte, vy jste Francouz, že jo? Tak to na ni vlastně nemáte nárok."

Francouz: "Jak - nemám nárok? Koukněte mi ji píchnout! A hned!"

=======================================

Lékař: "Chcete vakcínu?"

Čech: "Ne. A nemusíte se namáhat, i když s tím Anglánem, Němčourem, Amíkem a ostatníma to bylo fakt dobrý, slyšel jsem ty vaše frky."

Lékař (šeptá): "Víte, já jim píchnul ruskou vakcínu. Ale mám tu ještě jednu - americkou, je jen pro lékaře, vlastně bych vám ji vůbec neměl nabízet, je to dokonce trestný. Ta tedy není zadarmo, jako ta ruská - stojí 900 Kč..."

Čech (vytahuje z peněženky 1000 Kč a šeptá): "Tady máte, pane doktore. To je v pořádku."

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    19. únor 2021    

Halóóóó, jste doma?

Tak můžete být #domaspepco (dnes naposled).

Mrkněte na soutěž ZDE:
https://www.modrykonik.cz/blog/tratatundra/article/soutez-doma-s-pepco-z136n4/

#pepco

Strana