Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Dnes ještě jeden dotaz
Origo silnice finger car
Máte? Vydrží něco? Chápu dobře že v balení je jeden druh silnic jen 10x?
Chtěla jsem třeba 10 druhů. To tam asi ne, že?
Jaké silnice máte k finger car? Používáte?

https://www.trihorse.cz/papirova-draha-10-ks-fixy/
Děkuji

Máte někdo? Mě se ti silnici hrozně líbí a věřím, že i mým klukům, ale ta cena ☹
Tak jestli máme šetřit nebo nejsou tak super a raději investovat peníze jinam.

Syn dostal autíčko finger car tak bych ráda k němu silnice.
Děkuji

Začínám cvičit :D

Vlastně v minulosti jsem začínala často, ale nikdy jsem to nevydržela déle než 14 dní. A myslím, že jsem konečně zjistila proč, proč mě nebaví chodit na lekce a cvičit doma. Protože jsem strašný salát a všechno je pro mě zezačátku hodně náročné. Tentokrát jsem to tedy pojala trochu jinak.

3.11 se mi narodilo miminko, měla jsem hodně plodové vody, velké mimčo (na jeho gestační stáří) a po porodu mi zůstal pupek jak v 6. měsíci a diastáza na celou dlaň. Možná, prostě, protože jsem měla vše vytahané a povolené po svých dcerách, které se naradily o  2 a 4 roky dříve.

10 dní jsem poctivě ležela a užívala si miminka a jen kojila, kojila, kojila. Přes diastázu jsem viděla, jak se mi hýbou střeva a bála jsem se, že to nikdy nespravím. 11. den jsem pomalu začínala cvičit na posilování pánevního dna. Nijak brutálně. Prostě když jsem ležela nebo kojila, tak jsem dělala hodiny, výtah, knihu, ale ne vždy. Když jsem stála, chodila, soustředila jsem se na správný postoj. Později jsem si ve volných chvílích dávala cviky na boku a v kočce, ale nebylo to každý den. Diastáza se začínala pomalu zavírat a začátkem ledna už byla diastáza jen na 3 prsty 🙂.

Před 14 dny jsem se nechala namotivovat a začala cvičit jógu. Každé ráno, co mi miminko a děti dovolí. Je to celkem sranda. Malého to velmi baví sledovat z lehátka. Dcery mi zvyšují náročnost. Podlézají mi pod břichem, věší se mi na nohy. Cvičení mi zabere někdy 5 minut, někdy 20. Prostě, jak se cítím a jak to mrňata vydrží. 

Myslím, že to je ten klíč k mému úspěchu (vydržet cvičit). Ani si moc nezakládám na tom, abych dělala ty polohy úplně přesně, nejdu silou, ani přes bolest. Bude to trvat déle, než to začne mít efekt, ale vytrvám. Už jsem překonala i krizi - já nechci. Právě tím, že jsem si řekla, tak aspoň "pozdrav slunci". Taky si k tomu nepouštím tu meditační hudbu, ale můj oblíbený death metal :D. Mladej ho poslouchal už v bříšku, takže myslím, že i díky tomu mi vydrží v sedátku dostatečně dlouho.

Podle mě se na těch kurzech jede tak důsledně a drsně proto, že je na lektory vyvíjen tlak, aby mělo cvičení včas dostatečný efekt. Mě to ale bohužel odrazuje. Tenhle způsob. mi vyhovuje víc. Vidím na sobě, že toho dám každý den trochu víc, cítím se líp, jsem méně neurotická a jde mi to lépe. V létě už budem na zahrádce cvičit jako profíci :D.

Věděli jste, že esenciální omega – 3 mastná kyselina DHA, obsažená ve Femibionu 2 a 3 je součástí všech buněk lidského těla (konkrétně jejich membrán)?
Zvlášť vysoké koncentrace jsou pak v sítnici oka a v mozku. Proto dostatečný příjem během těhotenství přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku děťátka.
(foto: Fotobanka Profimedia)

#femibion

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. led 2021    

Tohle je stejně tak krásná práce 😍

Jen z tohohle focení skoro vždycky odcházím s 2 problémama:
1) potřebuju si nakoupit ty produkty, co fotíme
2) potřebuju malý miminko

Naštěstí to vždycky docela brzo přejde 😂😇

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    29. led 2021    

Máme tu maminky, jejichž děti se chystají do první třídy v tento [další] bláznivý rok? Máte také obavy, co nás s prvňáčky čeká? 🙈

Naše nejstarší Viktorka půjde v září do první třídy. Teď trošku mlsáme a učíme se písmenka. Viki už umí napsat každé písmeno abecedy a je dobrá počtářka. 😍 Moc se těší až si přečte sama knížku a batoh má už dlouho vyhlídnutý. 🦄 Co u vás? 🙂

#zdravyzacatek s #nestle

Včera mi moje paní učitelka na klavír řekla, že Alex "mydlí rytmy hlava nehlava, že jí to hlava nebere, že ona by to nezahrála". Tak Alex proplouval hudebkou bez znalosti not...., talent nějak noty nepotřebuje, do určité míry, a hra na bicí noty nevyžadovala. Až došel na klavír. Tam se noty naučil. A v experimentech pokračuje dál, protože přehodil Měsíční sonátu do jazzových rytmů, prý 😀 Paní učitelka hlásila, že dobrý, když to zahraje i klasicky, a't to klidně hraje alternativně, jen by to asi nemusel v rámci zachování duševního zdraví prezentovat paní učitelce v ZUŠ 😀 😀 No, minulá paní učitelka by to určitě nezvládla 😀, ta mu průběžně říkala, ať si jde hrát ty svoje nesmysly jinam :D Ta nová si myslím, že by to dala 😀

Tak babička s dědou mají asi covid. Děda už 2 týdny teploty do 38. A babička ztratila čich a chuť. V pondělí jdou na testy. Akorát už mi to přijde zbytečné, když je to tak dlouho. Děda je slabej, tak se mu nikam nechce.

NOVOROČNÍ NESTLÉ MARATON :
SOUTĚŽ 4/4 O BALÍČEK NESTLÉ PŘEKVAPENÍ 🎁

Dobrý den, milé maminky, máme tu poslední lednové úterý a s ním přichází poslední soutěž novoročního Nestlé maratonu. Poslední soutěž bude trošku jiná, protože vám neřeknu, co ve výherním balíčku najdete. 😊 Možná jen prozradím, že balíček neobsahuje kojenecká mléka, ale jen Nestlé svačinky a jiné dobrůtky. Hodnota balíčku je 750 Kč. ♥

Jednoduchá pravidla pro poslední lednovou soutěž :

1) Dejte LIKE tomuto článku 👍

2) Jděte do skupiny "Zdravý začátek s Nestlé" a přidejte krátkou zprávu s hashtagem #maraton , kde odpovíte na jednoduchou otázku :

Jaké je nejoblíbenější jídlo vašeho mrňouska? Ať je to mlíčko, svíčková nebo jablko. 🙂 

A pozor! 🍀 Svoji šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud ke krátké zprávě vložíte vaši fotografii, na které bude Nestlé produkt a pokud do zprávy připíšete, který produkt od Nestlé je u vašich dětí ten nejoblíbenější. 

Občas člověk cítí, že by potřeboval malinko zvolnit... A tak mi dnešní dopoledne bude dělat společnost Prokleté dítě. Četly jste? Já si knížku přinesla včera od maminky Katčina kamaráda. Pozvali nás na návštevu. Videli jsme se poprvé. A víte co? V živote jsem nepotkala někoho, s kým bych toho měla tolik společného jako s maminkou Filípka. Až je o místy neuvěřitelný... Díky dětem jsem, myslím, našla spřízněnou duši. 😍
#pepco

Dnes takova anketa.

Co vam prijde, ze v Ceske republice opravdu posledni dobou podrazilo?

Uz jsem v Cesku dlouho nebyla, ale vzdy kdyz jsem na navsteve, tak ten narust cen, treba u potravin, mi prijde opravdu markantni.

U nas to je maso. Jakekoliv.

Lednová soutěž ve skupině Fisher-Price

A jsem tu pro vás s další SOUTĚŽÍ ve skupině Fisher-Price 🎁 

Technologie jsou nedílnou součástí našeho života a vstupují i do světa našich dětí. S hračkami Fisher-Price však nemusíte mít strach - obsah je naučný a podaný zábavnou formou ❤️

Holky, na insta Petra ludwiga jsem narazila na feed, kdy sdílí příběhy lidí z první linie...
Chtěla jsem se zeptat jestli je to opravdu tak strašné, že už starší lidi ani nemají rzs vozit do nemocnice nebo sdílí neověřený hoax?

Prosím, bez hádek...❤️❤️❤️

Ahoj holky, zajímalo by mne jaké používáte doplňky stráví na imunitu. Do teď jsem používala tabletky z hlívy od Terezie. Nemá se ale používat moc dlouho, tam hledám něco dalšího. Ráda bych něco přírodnějšího a když to bude “umět” i něco jiného tak jedině dobře. Přemýšlela jsem nad černým česnekem. Máte někdo zkušenost? https://www.terezia.eu/cerny-cesnek/

Znáte nespočet příznivých účinků COLOSTRA? Zkuste na základě svého aktuálního stavu a nálady vybrat jednu z možností, kterou byste v tomto momentě potřebovaly
nejvíce 🙂 My vám za odměnu zašleme záplavu srdíček 💙

a) Podpora imunity
b) Oddálení projevů stárnutí
c) Pomoc při alergiích
d) Regenerace organismu

Ověřte si jeho účinky samy a zapojte se do testování produktů Colvia. Máte poslední šanci: https://i.modrykonik.sk/3t7fEw8 🙂

#test_colvia

avatar
viridie
Zpráva byla změněna    28. led 2021    

V návaznosti na včerejší ohnivou Covid19 diskusi u @tridetiaja, si dovolím rovněž přispět svojí trochou.. Ve vlákně mnohokrát padly různé variace na "zdravotnictví je v prdeli" a "katastrofa"... Víte, a já si myslím dosti opak...
Jsem sestra s 20ti letou praxí, viděla jsem opravdu hodně, měla jsem možnost dlouhé roky "přičuchávat" k tomu, jak to chodí jinde ve světě, tudíž vnimám věci možná z jiné perspektivy..
Jistě, naše zdravotnictví má X bolavých míst..komunikace s pacientem je stále dost zoufalá, vzdělávání sester velký špatný, platy a vůbec prestiž  zdravotníků k plàči, neexistuje pořádná následná péče a rozhodně máme co zlepšovat na mnoha dalších frontach
Ale i přesto všecko...je to právě Covid19, který ukazuje, jak na vysoké úrovni to s tím našim zdravotnictvím vlastně je..
Dostupnost péče je v podstatě plynulá, na všechny se dostavá, nikde se netvoří nekonečně fronty sanitek a dav dusících se lidí.
V nemocnici de facto můžete pobýt do uplné regenerace a rodina vám nemusí nosit toaleťák a jídlo.Člověk nemusí po prodělání Covidu prodat dům,aby zaplatil účet za pobyt v nemocnici a ještě dostane za nemoc nějaký ten peníz.

A byť náš vrcholový managament je změť zmatečných a nesouvislého chaosu..tam někde dole.. v nemocnicích a ordinacích, v sanitkách a terénu teď potí krev spousty a spousty profíků, kteří dělají všechno proto, abychom tuhle mizérii co nejlépe zvládli a odvádějí bez keců svojí práci jako dobře promazaný a koordinovaný stroj.To je pro mne hodně důležitý poznatek
Máme medicínské vědce, kteří vyvíjí ochranné pomůcky,co vím-zkoušíme snad i vakcínu .Čili rozhodně česká věda nezahálí a žádný odliv mozků se opravdu nekoná ! 
Sestry chybí absolutně v každé zemi na světě, zdravotnictví je orná půda pro tunely a korupci rovněz globálně a není to jen naše specialita.Neni země na planetě, kde by se na zdravotnictví nehudralo, nesrovnávalo se a nebyly černé díry..Snad jen ta Austrálie, tam to ňák funguje, no 😁

Takže ano, všechny nás to už všechno sere,ale jestli můžeme být za něco vděčni, tak ať je to, prosím naše zdravotnictví...fakt se máme dobře ! 

Ps.Rozhodně tim však neomlouvám různé lokální šlendriány, výpadky péče a nekompetentní idioty.
Pss..Jo a k vakcinaci...to, že 2.dávka je echt mazec, která mne na 24h úplně vypnula fakt neznamená,že to je nějaká sračka, co mi deformovala DNA či zničila zdraví.Horečka a "chřipkové příznaky" jsou častou reakcí na mnoho typů vakcín a neznamena to vůbec nic.

Prosím o slušnou a věcnou diskusi.☘

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    28. led 2021    

Já vím, vím. Ranní ptáče dál doskáče. Ale ženský, já jsem tak ráda, že ta naše třetí holka do party v posledních týdnech vstává nejdřív v 9! 😝😂🤍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. led 2021    

Někdy je načase upustit stavidla - právě za sebou máme hromadnou online snídani se školou našeho Eliho. Zaznělo tolik nádherných slov, že slzeli úplně všichni - děti, učitelé, ředitel, rodiče,...

Já bych všem těm dětem tak strašně přála, aby mohly žít normálně - chodit do školy, rozvíjet své zájmy, chodit do kroužků, plavat,... prostě žít jako dřív.

Teď tu sedím úplně rozkopnutá, na jednu stranu dojetím a vděkem, že Eli může být téhle úžasné komunity součástí, a na druhou stranu opravdu bezbřehým smutkem nad tím, co všechno těm dětem doba bere a jak přesto jsou silné a drží se, i když samy přiznávají jak moc těžké to je. A zoufalstvím z toho, jak dlouho ještě budeme takhle přežívat...

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    28. led 2021    

Znovuotevření prodejen #pepco slaví novým letákem platným ode dneška- 28.1. Produkty, které v letáku jsou a nemají cenovku jsou aktuálě v covidové situaci neprodejný. V nabídce na prodejnách bude pouze to, co má v letáku cenovku.

(8 fotek)

Nevíte prosím čím by se dal takto podobně proděravět papír, aby se dal odtrhávat? Nikde to nemůžu dohledat

Vyhlášení lednové soutěže s Fisher-Price

Jak jsem vám dnes slíbila - máme tu vyhlášení soutěže o vyskakující zvířátka 🎁 

Byla jsem velice mile překvapená, že loňské oslavy 90. výročí společnosti Fisher-Price vám všem zůstaly v paměti a vaše odpovědi na soutěžní otázku byly naprosto správné 😉 Všem vám tímto děkuji za účast 😉

Jistě jste už zvědaví, jak to dnešní losování dopadlo! 

🍀 Na koho se tentokrát usmálo štěstí?🍀 

Moc gratuluji @1miselll k výhře 🏆 🎁 😍

Vyhlížejte ještě do konce měsíce bleskovou soutěž ve skupině Fisher-Price 😉

Mou zamilovanost do skladby Nuvole Bianche už znáte ... Dnes jsem pustila v ordinaci jedné známé Alexovu interpretaci této skladby, kterou zveřejnil Petrof. Než zabrala anestézie, tak skladbu vyslechla, pobrečela si, jak je krásná. Pak jsme si řekly, že když už si poplakala, tak jí můžu vytáhnout ten zub. A až jsem ho vytáhla, tak jsem jí musela napsat skladbu na papír, protože si ji nechá zahrát na pohřbu 😀 😀 😀

avatar
andynka86
Zpráva byla změněna    27. led 2021    

Udělala jsem si pro srovnání malou koláž. Jak se to tělo hrozně mění. 1.fotka - 1.syn 2013, já 75 kilo!!, druhá fotka - 2.syn 2018,já 68 kilo, třetí fotka - 3.??? Mimi dneska, já 64 kilo. Všechny fotky pořízené v 11tt.

Dejte šanci přírodě! Pozor na 5 nejčastějších mýtů o přírodní kosmetice

Určitě jste o ní slyšeli od kamarádů nebo četli na internetu. Přírodní kosmetika! Je opravdu tak účinná, jak se říká, nebo je to pouze mýtus? Pojďte se spolu s námi podívat na 5 nejznámějších mýtů o přírodní kosmetice, které právě teď navždy rozptýlíme.

1. Syntetická kosmetika je oproti přírodní mnohem účinnější

Syntetická kosmetika obsahuje silikon. Ten se hromadí na pokožce, vlasech a vytváří na nich vrstvu, přes kterou se výživné látky nedostanou. Přírodní kosmetické přípravky bez silikonu mohou působit zvenčí i zevnitř. Například přírodní sprchový gel podporuje regeneraci pokožky a obnovuje její rovnováhu jemnějším a přirozenějším způsobem. Požadovaného účinku se zpravidla dosáhne po 3-4 týdnech každodenního používání. Mimochodem, po pravidelném používání syntetické kosmetiky budete potřebovat čas, aby pokožka prošla fází očisty od silikonů.

2. Kosmetika vyrobená vlastníma rukama má stejné vlastnosti jako přírodní

Kosmetiku vyrobenou doma samozřejmě lze do jisté míry považovat za přírodní. Jenomže ve skutečnosti jen těžko můžete vědět, jak čisté jsou přísady, ze kterých tuto kosmetiku budete vyrábět. Oficiální výrobci přírodní kosmetiky používají při výrobě kosmetických produktů pouze osvědčené, ekologické a dokonce i organické suroviny. Nesmíme také zapomenout na specifika a záruku kvality při výrobě přírodní kosmetiky.

3. Přírodní kosmetika má specifickou vůni

Joie Trillo LX, autosedačka pro pořádný chlapy a malé slečny 😉

Je určena dětem od 15ti- 36 kg, tedy přibližně od 4 let. Poutá se především pásem, ale jako pojistka slouží isofixové konektory. Můžete je využít, ale nemusíte, pokud v autě isofix nemáte.

recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/recenze-joie-trillo-lx-egiow6/

#joie #joie_czsk

Strana