1.screening v nemocnici v Liberci - jak jste byli spokojené?

majdacz
5. únor 2019

Ahoj holky kdo v poslední době byl v nemocnici v liberci na 1 screeningu ? Můj Dr má v době kdy budu ve 13tt dovolenou takže mi dal zadanku do liberce. Jak to tam probíhá ? Kdy mám volat ? Byly jste spokojené?

leniczka23
5. únor 2019

@majdacz Ja bych zavolala a objednala se spis do gennetu..tam jsem spokoje a moc..vse mi rekli, ukazali, super pristup. Kamaradka byla v nemocnici a moc nadsena nebyla.

majdacz
autor
5. únor 2019

@leniczka23 ale já mám doma zadanku do Liberce. A paní doktorka prave říkala až si to nespletlu. Ze to není gennet ale nemocnice. Tak asi musím tam ?

kacomora
5. únor 2019

@majdacz Zavolala bych si co nejdrive. Me objednaval primo muj gynekolog. Nevim, jaky je rozdil mezi Gennetem a nemocnici, v cem by zena mela byt nespokojena..
Kazdopadne ja byla v prosinci. Platila jsem 1350 Kc a je dobre to mit s sebou presne - pak jsem i s dokladem sla na VZP a 1000 Kc mi vratili. Jinak na ultrazvuku povidala o vsem, co prave zkouma (prutok krve, srdicko, ukazovala nam jednotlive casti tela). Trvalo to, rekla bych, tak pul hodiny. Pak mi nabrali krev a za tyden byly vysledky k mani u meho gynekologa. Vysetrujici doktorka byla moc prijemna, zertovala se mnou i manzelem, odpovidala v klidu na vsechny nase dotazy.
Zitra tam jdeme na 2. screening.

leniczka23
5. únor 2019

@majdacz aha, ja totiz dostala zadanku jen ze prosi o screening a nebylo tam.urceni komu. Nicmene si to stejne platis sama takze si podle me muzes vybrat. Ale zkus asi zavolat a uvidis.

leniczka23
5. únor 2019

@kacomora tak treba v tom, ze s ni doktorka vubec nemluvila, pomalu ji zjebala ze dite neni natocene, fik fik, kdyz ji poprosila o fotku rekla ji at si rekne svemu doktorovi. On i lidsky pristup hodne dela vis. Ale mohla narazit na spatne vyspalou doktorku samozrejme.

kacomora
5. únor 2019

@leniczka23 Tak zkusenosti se ruzni..jak je to dlouho co tam kamaradka byla a jak se jmenovala doktorka? Pokud nejde o dva ruzne lidi 😉
Kazdopadne pokud ma @majdacz zadanku do nemocnice, nevidela bych to tak tragicky. Je to jako vsude, clovek nevi, na koho natrefi. Nejdulezitejsi je pak stejne vysledek 😃

hankaviki
5. únor 2019

Měla jsem žádanku na diabetologii do nemocnice, ale vybrala jsem si soukromého diabetologa blíž bydlišti a nebyl s žádankou žádný problém.

majdacz
autor
5. únor 2019

@kacomora díky moc. Četla jsme ze dělají krev i utz dohromady což by bylo super. Je to sice “jen” 70km ode mě. Ale kdyby to udělali všem naráz bylo by to Super

leniczka23
5. únor 2019

@kacomora pul roku, jmeno netusim. Nicmene pokud ma zadanku do nemocnice tak bude muset asi do te nemocnice no. Ja myslela ze si muze vybrat..ja si vybrat mohla prave..Takze pokud ty mas dobrou zkusenost, jedine dobre.

kacomora
5. únor 2019

@majdacz Jj delaji to v jeden den, ale jak rikam - vysledky z krve jsem vedela az za ten tyden. Urcite si tam zavolej a preji hodne stesti na doktorku.

kacomora
5. únor 2019

@leniczka23 To asi holt bude muset. Treba bude mit stesti. 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru