1. screening ve FN Olomouc

svetty
7. srp 2018

Ahojky holky, chci se jen zeptat jestli jste nekterá nebyla ted nekdy na 1.screening ve FN Olomouc. Celkem mě překvapilo že mi sestricka do telefonu rikala, ze i se zadankou se plati 1500,- . Jak jste tam byli spokojene? Ceká me to ve ctvrtek tak jsem jen zvedava jak to probiha 🙂 mam tam byt na 7 na odbery a pak 11:30 na nejake dalsi vysetreni. Děkuju za odpovedi

vita_
9. srp 2018

@zuzan88 Jj, jeden z důvodů proč nechodit do fakultky ...

krisatko
14. srp 2018

Když platit, tak jedině kapacitě, mě fuserum z fnol. Já byla v Brně u Vlašína, 100km, ale spokojená a kontroloval vše o co jsem ho požádala s tím, že ve fnol se na to vyprdli a s vámi nás nechali dojít až do 22+0 a ještě se číslo když jsme s genetickou indikací chtěli byste těhotenství ukončit. Opravdu, pokud platit, tak kapacitě. Dobrá je Marková u skřivánka a prý i pan doktor hyjanek u Poláka

haniplanetka
25. srp 2018

Já mám z fnol dost špatné zkušenosti, navíc, to, jak se ke mně chovali později při zamlklém těhotenství, hnus. Takže genetika v gcentru a rodit raději už ve Šternberku místo fnol.

krisatko
25. srp 2018

@haniplanetka Je to tak, jejich chování je jak v masokombinátu. Když jsme museli kvůli jejich zanedbání screenu v 1.trim. ukončit těhotenství ve 22tt, tak mi nejdřív vykládali, jak malého nejdřív musí zabít jehlou s draslíkem přes břicho, pak že mě prý pošlou domů, a až druhý den přijdu, po tomhle mi oznámili, že ať jdu domů, že stejně mě nepřijmou hned, že se ještě musí sejít nějaké konzilium, které rozhodne, jestli mi to vubec dovolí, i když jsem měla indikaci od genetičky. Takže jsem se otřesená vypravila domů, dva dny to zpracovávala a pak jela do Zlína, kde mimochodem nic neřešili a malého s žádnou jehlou s draslíkem neotravovali. Stejně to vzdal sám během druhého dne hospitalizace....

priefi
25. srp 2018

@krisatko jak to myslis, stejne to vzdal sam behem 2.dne hospitalizace?

krisatko
25. srp 2018

@priefi prvni den jsem ho ještě cítila, to mi dávali tyčinky na roztažení čípku, pak mi začali dávat tablety na vyvolání porodu a ten druhý den už jsem ho necítila, třetí den už mi našli v krvi zánět -≥ to už byl mrtvý ale porodila jsem až čtvrtý den ve 4 ráno.

priefi
25. srp 2018

@krisatko takze chapu spravne, ze to necekali, ze to vzda? Jinak je mi to moc lito, co sis musela prozit 😔

krisatko
25. srp 2018

@priefi podle mě se počítá s tím, že to tak malé miminko nepřežije a proto to neřešili tak jak by to asi dělali v tom Olomouci.

priefi
25. srp 2018

@krisatko asi jo

haniplanetka
25. srp 2018

@krisatko to je prostě strašný. Jak by nestačila ta bolest, kterou jsi prožívala, ještě se chovají na facku. A u porodu 1. dcery udělali všechno přesně tak, jak jsem nechtěla a vůbec se s nimi nedalo mluvit (o nějakém bondingu nemluvě). Teď se chystám rodit ve Šternberku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru