12. týden a bolesti při pohybu

terdaaa
15. dub 2018

Opět píšu dotaz, jsem ve 12. TT a poslední týden mě bolí, při procházce, celý podbřišek. Je to takové stlačení... Myslíte, že je to v pořádku? Že si jen "mimčo tvoří postýlky na další půlrok"?? Když jsem v klidu, nevím vůbec o ničem.

Na procházky chodím ráda, mamina mě informovala, že bývá potom lehčí porod. Že miminko v břiše plave, sílí... a ma pak více síly na "klubání" se ven.

kepu
15. dub 2018

@terdaaa myslim ze je to v pohode ja mivam taky dost silne bolesti nekdy az krece ze nemuzu ani chodit a doktorka rekla ze jsem v poradku a ze nekdo to tak ma 😊 vetsinou to mam treba po prochazce (vetsi aktivitu si nemuzu dovolit )

elwe
15. dub 2018

@terdaaa mně to taky dělalo, když jsem šla rychle (nebo spíš normálně), nejsou to křeče, spíš mám pocit, že se miminko vyvalí na jedné nebo druhé straně podbřišku a hrozně to bolí. Pomohlo chodit vážně pomalu a s co nejmenší zátěží, jinak se mi to děje pořád (28.tt).

terdaaa
autor
17. dub 2018

Holky díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru