Bolesti zad a bříška 25tt

lucijee95
21. led 2017

maminky chci se zeptat. Jsem 25tt a už týden mě trápí bolesti břicha a zad i když ležím a bříško mi tvrdne nejvíc večer. Byla jsem ve středu na kotrole a doktorka mi říkala že je vše v pořádku a predepsala mi jen magnesium. Já mám ale pocit že mě to bolí ještě víc. říkám nejvíc když jsem v klidu. Malého jsem včera cítila i strašne dole dnes už je vejš. setkala jste se s tím některá ? co jsem slyšela byvá tětohenství podobně jako u naší maminky a ta ležela při obouch těhotenství na udržování. Děkuji za reakce

marketa11112
21. led 2017

@lucijee95 zajdi k lekarce znova, at zkontroluje cipek i mimco....o vikendu je mozne zajet na pohotovost, coz bych asi udelala, budes tak mit pohled i jiného lekare..kazdopadne bolect bricha a tvrdnuti.. pokud je hodne caste, není uplne normalni.. vim, o cem mluvim...

1nelinka
21. led 2017

@lucijee95 myslim ze jestli mudr rika ze je to v poradku tak to v poradku je..pro ni je smerodatny jestli se ti nezkracuje cipek a ten vidi pri ultrazvuku..me opravdu hodne boli bricho cele tehu a cca od 5mesice ho mam tvrde jak kamen cca 18h denne..nejhorsi je to v noci to ho mam tvrdy a hrozne bolavy celou noc..a vysledek? cipek je ok a boli me to proto ze jsem hrozne vychrtla..tak to tak beru ale nekdy mam pocit ze se ta bolest uz neda vydrzet a tesim se az bude mala venku..prez vanoce jsem si polezela v nemocnici davali my magnezko kanilou do zily ale bolelo to porad stejne..:( zada me bolela hroznym zpusobem do doby nez se mala otocila hlavickou dolu od te doby mam klid zatim😂😂drzim palecky 🙂

lucijee95
autor
21. led 2017

dojdu si v ponděli pro jistotu k doktorovi znovu

leki
21. led 2017

Verim, ze to bude v poho. Ja mela taky dost bolesti zad a bricho mi taky tvrdlo docela brzo (ale nikdy v podstate nebolelo). Doktorka to urco jisti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru