13. tt, vypadá to na kluka, máte zkušenost, že se pak narodila holčička?

elisak28
5. čer 2017

Ahoj, nemam zadny zavazny problem, jen by me zajimalo, zda mam jeste nadeji 🙂 jsem 13. tyden, screening dopadl nastesti dobre a doktorce se zda, ze to vypada na chlapecka...ma nekdo podobnou zkusenost a nakonec to byla holka?

luj89
5. čer 2017

@elisak28 Jestli je to odhad podle UTZ, tak to samozrejme neni 100%. Na to neni treba zakladat nove tema, kdyz odpoved jiste znas sama 😉

izz76
5. čer 2017

@elisak28 Mě ve 12tt doktor řekl,že to vypadá spíš na chlapečka 60-70%, v 16tt poznal holčičku a to už se nezměnilo 😍

kacireksro
5. čer 2017

me moje gynekolozka rekla v 15tt Kluka,a na genetice ve 20tt na 100% holka,rikal ze je to tak skvele videt,ze za to da ruku do ohne a taky ze byla 🙂

elisak28
autor
5. čer 2017

@luj89 to samozrejme vim, ze to neni 100%, ale zajimaly me zkusenosti ostatnich, kteri budou ochotni odpovedet, a od toho jsem myslela, ze tyhle fora jsou ;)

leki
5. čer 2017

Kamaradce tvrdili do 5.mesice, ze to bude kluk. Nerekli na 100% ale i tak. Ma holku. Me rekli na tom screeningu (i hned po nem moje doktorka na gynde), ze to bude urcite kluk, ze je to jasny a mam kluka 😉

mku
5. čer 2017

Nam teda rekli kluka a od ty doby se toho drzi a malej ho ukazuje o sto sest 🙂

misulinka44
5. čer 2017

@elisak28 je to prostě jen tip takhle brzo... Čili 50% šance buď a nebo;) já si to ani nenechala na prvním screeningu říct...to si můžu rovnou hodit korunou😀 kámoška měla mít kluka,dle screeningu,má holku...

editah222
5. čer 2017

@elisak28 jo na 50% je to kluk. Odhady v tomhle týdnu jsou většinou opravdu jen dohady. Zkušeností můžeme psát milión. Ale furt je to 50:50😉

soleilll
5. čer 2017

@elisak28 Záleží na kvalitě UTZ přístroje a zkušenostem vyšetřujícího doktora. Mně pokaždé v 11. a 12. tt řekli pohlaví správně. Nicméně mě zaráží nenápadná poznámka, zda "máš ještě naději" - to znamená, že chceš holku...?

lenka080
5. čer 2017

Ano.u prvni dcery. 13tt na 90% kluk. Ve 20tt holka 🙂 a holka to je 🙂 ve 13 tydnu maji holcicky velky postevacek a snadno se to zameni za penis 😉 drzim pesti at je to nakonec to co si prejete

denny27
5. čer 2017

Ve 13tt jsem věděla pohlaví na víc, než 100%😁😁 takže pokud prcek nic neschovaval,tak to může být jistý 😊 dceru sem se dozvěděla až ve 32tt. dřív nedala možnost

babanci
6. čer 2017

Moje dcera měla za těhotenství 3 x ultrazvuk, už je to pár let a vždy chlapec. Nicméně...máme Anežku. 🙂

elisak28
autor
6. čer 2017

Dekuju vsem za prispevky, za tri tydny se to snad dozvime s vetsi jistotou 🙂

terinda
6. čer 2017

Dvakrát jsem čekala chlapečka a dvakrát se ukázal v tom 13.tt.
Holčička se nám skrývala až do 22.tt 😉

monik111
27. čer 2017

Tak dnes se tato vec potvrdila. Na prvnim scree nam rekla ze kluk...pak nebylo nikdy nic videt a dnes ultr ve 22tt a pry urco holka....pinda nikde. Takze celkem prekvapko a pro manzilka trochu sok. Uz jednu holku mame...takze budou dve😉

radulka57
27. čer 2017

no podle tvého dotazu soudím že nejsi z kluka nadšená a doufáš ve změnu co, uplně ti rozumím... modlím se aby mi řekli holčičku! A v tom 13tt je to opravdu hodně zaměnitelné! je ještě brzo! Mají to říkat tak v 18tt

zmrzlinka
27. čer 2017

A není to jedno?

radulka57
27. čer 2017

@zmrzlinka každej to tak necítí! A nepomůže nějaký věty typu, hlavně at je to zdravé. Když toužíš po určitým pohlaví.

darjal
27. čer 2017

Mne v Podoli rekli ve 13.tydnu, ze urcite kluk, ve 21.tydnu, ze urcite holka. A holčička to je 🙂

zmrzlinka
27. čer 2017

@radulka57 tak az to bude pohlavi po kterém netouzus tak pošli mimi k nam ....my bereme vsechny 😁
O víkendu jsem z dcerou lezela v nemocnici....a to zdraví je fakr nejdůležitější

japona
27. čer 2017

@elisak28 V tomto týdnu je to 50:50. Znám několik případů, kdy na prvním uzv řekli kluk a byla nakonec holka. Druhý uzv (pokud dítě není extremne blbe natocene) je jistota. Radim tedy pár týdnů počkat. Btw. kluk není žádné neštěstí - nejsou tak hystericti a uknourani jako holky🙂

radulka57
27. čer 2017

@zmrzlinka ale tak to není myšlený, že když to je pak místo holky kluk, že to dítě nechceš! Ale každej má určitý přání prostě a chce aby se mu vyplnila vysněná princezna třeba a pak řeknou kluka, tak to zamrzí, možná si i popláče ale ve výsledku stejně to dítě bude milovat a bude štastná že má miminko!! Já se třeba modlím za holčičku, vím že kluka obrečím jistě, nestydím se za to, ale vím, že se s tím vyrovnám během chvíle a budu se těšit taky. Ovšem když se rovnou splní ta holčička tak to obrečím leda štěstím víš ale dál nic řešit nebudu jako. Stejně tak někdo si přeje moooc kluka, znám takový a byli taky zklamany z holky.. to o tom není že bys to děcko pak nejradši dala k adopci. Každej má ale určitý přání a někomu jako třeba tobě je to naprosto jedno! Ale svoje dítě ti nedám 😀

lenka080
27. čer 2017

@elisak28 a jak to zatim vypada?

pafca4
27. čer 2017

mně se teda zatím očekávané miminko nenarodilo, ale ve 14 tt mi doktor tvrdil skoro jistě kluka a teď už mi tři různí doktoři celkem čtyřikrát říkali holčičku, takže bych se na tipnutí pohlaví v takto brzkém týdnu nespoléhala 😉

voleskap
27. čer 2017

Řekli mi na prvotrimestralnim scr chlapečka a mám ho 🙂 Záleží na přístroji lékaře, určuje se to podle směru geniálního pahorku. Klukům směřuje nahoru, holcickam dolů 🙂

voleskap
27. čer 2017

Ne geniálního ale genitalniho 😂 😂

rosa106
27. čer 2017

Tohle zklamani z pohlavi miminka moc nechápu.. Tolik páru by si miminko přálo a nejde jim to a vy pláčete nad tím, že to není to a nebo to. Jak by se asi to miminko citilo, kdyby vedelo, ze je z nej maminka zklamana...Budte rady, že ty Bobíky máte 🙂

radulka57
27. čer 2017

@rosa106 já patřím mezi ty kterým to vážně nešlo, byli sme už i v CAR a stejně tak mám prostě přání pohlaví! To je naprosto normální!

elisak28
autor
29. čer 2017

@lenka080 no v utery jsem byla na dlasim utz, kde uz mela byt jistota a mimino bylo hlavou dolu, nohy za hlavou a pro jistotu pupecnik mezi nohama 😀 takze porad nic nevime. A to mam hodne sikovnou doktroku s velmi dobrym utz a ikdyz se snazila, tak si proste jeste pockame 🙂

radulka57
29. čer 2017

@elisak28 no měla do něj dloubnout trošku přes břicho 😀 nám se taky první furt schovávala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru