2cm myom na děloze v 6tt, ublíží miminku pohlavní styk?

mojajas23
28. led 2016

Zdravím vás 🙂 měla bych otázečku...dost nad tím přemýšlím, a tak bych se ráda poradila🙂 jsem v 6tt, ale bohužel mam 2cm myom přímo na děloze. Zajímalo by mě, jestli miminku může nějak ublížit pohlavní styk. Jsem prvorodička takže nemám žádné zkušenosti. Předem děkuji za reakce🙂

pety91
28. led 2016

Jestli není myom někde dole u čípku tak jistě ne,

andreaandy1
28. led 2016

Pokud ti zásadně doktor nezakázal pohlavní styk , neměl by to být problém.
Bohužel problém nastává , když člověku nic nebrání a váš partner vám řekne ,,já nebudu dělt takové věci co když šťouchnu do miminka takže takové věci se u nás provozovat nebudou.-D
To jen tak pro odlehčení a pobavení.-)))

ivis_b
28. led 2016

zeptala bych se přímo na férovku doktora, ten nejlíp ví, jestli v tém případě je myom problém... Mně ho doktorka výslovně zakázala po tom, co se mi udělal hematom, pak ale zmizel, tak jsem se zeptala a dostali jsme zase zelenou 😀

mojajas23
autor
1. únor 2016

Devcata moc dekuji za reakce;) stydim se na to optat doktora ale asi budz muset🙂

alsha
1. únor 2016

@mojajas23 Doktoři jsou na takové dotazy zvyklí. Vůbec se toho neboj. Ono to, bohužel, u doktorů občas chodí tak, že na co se nezeptáš, to prostě nevíš 😉

@andreaandy1 Mě pomohlo najít několik odborných článků... Donutila jsem ho si je přečíst a od té doby není problém. Skoro si až občas postesnu, když jsem po celém dni unavená 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru