4+5tt a bolesti v podbřišku. Stalo se vám to taky?

leanoer01
21. říj 2016

Ahoj, mám takové menší obavy. Byla jsem u doktora a potvrdil mi těhotenství 4+5tt 🙂 našel u toho ještě jeden plod, takže jsou zatím 2 i když nebylo tolik dobře vidět jako ten druhý plod. Říkal že se nejspíše jedná o jeden zanikající plod.
Týden mě trápí chvilkama bolesti jako před ms, ale je to opravdu jenom chvilkové. Nebo stačí, když se rychleji zvednu z postele tak mě píchne v podbřišku. Bojím se toho z toho důvodu, aby bylo vše v pohodě 😒

rebejsova
21. říj 2016

Bolesti podobné menstruačním a předmenstruačním jsem měla celý první trimenstr, všechno dopadlo dobře.

mimuu
21. říj 2016

@rebejsova Já taky a vše je v pořádku

prostejina
21. říj 2016

@leanoer01 to je normalka 🙂 já měla az jako křeče, ze jsem se nemohla ani postavit. A všechno bylo dobrý 🙂 začala bych se bát jen u krvácení. A u MS bolesti, která neodezniva delší dobu.. Držím palce 🙂

leanoer01
autor
21. říj 2016

@prostejina Děkuju 🙂 jsem z toho celá vyplašená :D 🙂

prostejina
21. říj 2016

@leanoer01 nedivim se ti. Ty první týdny jsou umorny, plny strachu. Já o první mimco přišla, takže jsem to mela zdvojnásobeny, ale tím spis te muzu ujistit, ze tyhle bolesti na menzes, apod, jsou opravdu normální, mám porovnání. A kdyby se joo něco dělo, tak to poznas. To břicho bolí úplně jinak, a hlavně se ve většině případech dost krvácí. Ale ani to krvácení nemusí ve finále nic znamenat, třeba "jen" hematom 🙂 takže dávek na sebe pozor a tes se na toho prdolu 🙂 za nedlouho ho ucitis, s nenechá te ani vyspat 😀 hezky těhotenství ti preju 🙂

veselazdena
21. říj 2016

Raději vše řekni lékaři. Třeba mu zavolej a domluv se i po telefonu. Jde o Tebe a Tvé mimčo,tak neváhej a zeptej se. Držím palečky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru