• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6tt, pojistí mě ještě pro případ rizikového těhotenství?

23. prosince 2013 
Ahoj :slight_smile: pročítala jsem si zde různá fóra, ale nikde jsem nenarazila na odpověď na mojí otázku. Těhotenství nemám ještě potvrzené, test mi vyšel pozitivně teď v pátek a k doktorce se dostanu až po novém roce, ale zpět k mému dotazu :slight_smile: Spočítala jsem si, že bych měla být na začátku 6 týdne, myslíte si, že je reálné, aby mě ještě pojistila některá pojišťovna pro případ, že půjdu na rizikové těhotenství? Samozřejmě vím, že jsem na to měla myslet dřív, já na to taky myslela :D ale nenapadlo mě, že to půjde všechno takhle rychle :slight_smile: Děkuji za odpovědi :slight_smile: K.
23. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jaké pojištění myslíte, ale já byla třeba pojištěná pro případ dlouhodobé nemocenské, kdy mi pak byla vyplacena pěkná částka za to, že jsem byla 6 měsíců doma. Mělo to 2 chybičky, 1. pojištění platí až asi druhý měsíc (tedy pokud na začátku ledna se uzavře pojištění, platilo by to až pro případ, že byste PN dostala až v únoru) a 2. pro případ PN z důvodu rizikového těhotenství pojištění neplatilo.... já měla naštěstí na PN napsanou trombozu, takže mi peníze vyplatili....
23. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni tě pojistí, ale nebudou ti platit pokud půjdeš na rizikové. Já mám u své smlouvy na rizikové těhotenství ochrannou lhůtu 1 rok, tzn. že by mi platili riz.těhotenství až po roce od uzavření smlouvy.
23. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně tě pojistí, toho bych se nebála :wink: , ale nebudou plnit.Je tam totiž ochranná lhůta.
23. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
PPřesně jak už bylo řečeno,nebudou plnit v případě pojistné události.
23. pro 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
je potřeba to vypočítat, lze to, a plnit budou - musíte zvolit ale tu pojištovnu která toto nemá v pojistných podmínkách ... jen to nebude nějak super extra výhodné pokud jdete pak z nemocenské na mateřskou -( a počítejte s dobou než se pojistka otevře a i s ochrannou dobou pojištovny - tu má ale každá jinak - hlavně si to pohlídat a nenastoupit na nemocenskou dřív), pokud na ni nárok nemáte - myslím tu mateřskou bylo by to asi výhodnější. ... já jsem se taky jako těhotná pojištovala byla jsem ve třetím měsíci a pojištovna mi i to rizikové těhotenství platila - a celou dobu - ale nové smlouvy u této pojištovny už tak výhodné nejsou jako když jsem si ji uzavřela já tenkrát.
23. pro 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek