8. týden těhotenství - už máte bříška?

misina01
21. srp 2016

Holky, začínám 8.týden a chci se zeptat, už máte břicho? Je to na vás vidět? Ukažte svoje pupíky 🙂 jsem hodně hubená a přijdu si spíš nafouklá, než že by bylo něco vidět 😀 tak mě zajímá srovnání. Díky a hezký den všem 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
sisstin
22. srp 2016

@dzungala ani ne, ono to fakt podle me zkresluje ;)

sisstin
22. srp 2016

Tohle je mesic pred porodem v obleceni, to uz tak hruzne nevypada ;)

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
sisstin
22. srp 2016

@dzungala fakt ty fotky zkresluji, a zalezi i uhel ;)

yerry
22. srp 2016

@sisstin 😲jsem ve 23 tt a takove brisko jako ty ve 14 tt teda zatim nemam a to jsem mela pocit ze mam velke bricho 😀

@misina01 kazda je jina ale v 8 tt jsem mela jen spek 😀

Cetla jsem tady jednou jednu peknou vetu a divolim si to citovat
"Bricho jsem mela vzdy, akorat v tehotenstvi se to legalizovalo"
😂

sisstin
22. srp 2016

@yerry no viz vys, pak se to fakt zastavilo v obou tehu ;)

yerry
22. srp 2016

@sisstin jasne chapu kazdy to ma jinak ale cumela jsem kdyz jsem videla velikost a k tomu pripsany tyden 🙂
Mam kamosku co byla tehotna se mnou soucasne a az pred porodem ji brisko trosku vykouklo. To co ona mela pri porodu jsem ja mela nekdy ve 25 tt. Kazdy to ma jine 🙂

mruk
25. srp 2016

Já jsem dneska 7+0, špek na břiše se mi zvětšil ačkoliv jsem asi kilo zhubla a hlavně už to nejde pořádně zatáhnout ;) Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat ;)

barbarelka94
28. srp 2016

Tak co holky jak pokračujete já jsem dneska 10+0 .. 🙂 co vy a jak se cítíte ?

misina01
autor
28. srp 2016

Já jsem devátý týden a zatím pohoda. Nic mi není, ani nevím, že jsem těhotná. Ultrazvuk mě čeká 7.9., tak jsem napnutá 😉 bude první, jinak se cítím skvěle, jen jsem trošku unavená a víc jím 😀 na kila jsem zatim nic nepřibrala, tak uvidíme 🙂

barbarelka94
28. srp 2016

@misina01 ja jdu na kontrolu taky 7.9. 😂 a furt jsem nervózní...Hlavne ať je všechno v pořádku. No mě sem tam píchá na levé straně vaječníků ...sem tam divne a unavená ... ale dvě práce jsou dvě práce ... ale jinak v pohodě 🙂

misina01
autor
29. srp 2016

@barbarelka94 s tou únavou jsem na tom podobně. Jinak mám děsnou chuť k jídlu a budu asi brzy jako prasátko 😀 jestli se budu takhle cpát. Je to tvoje první kontrola? A kdy jsi měla poslední MS? 🙂

barbarelka94
29. srp 2016

@misina01 Nene je ti moje třetí ... byla jsem v 7+3tt a viděla už srdíčko jak krásně bije..je to úžasný pocit 🌼💗💗 ... já jsem měla poslední ms 14.6. ... příští týden ve středu jdu na další kontrolu tak doufám že buď všechno v poradku a 13.9. jdu na ten screening... a co ty jak jsi na tom ? To je tvoje první ?

zoehk
30. srp 2016

Ahoj já jsem 8tt+4 a jím tak nějak stejne ale mám nahoře 3kg a pripadam si jak koule.břicho mám jak balón.

cizinkaa
30. srp 2016

Ahoj, tak tohle je můj pupek dnes... 17+0 🙂))

barbarelka94
30. srp 2016

@zoehk já taky jim právě stejně neprejidam se nic a večer balón 😂

barbarelka94
30. srp 2016

@cizinkaa no pěkný ...pořád takové maličké...ale to přijde 😂

misina01
autor
30. srp 2016

@barbarelka94 doktor měl právě dovolenou a pozval mě až na příští týden.. ☹ takže to bude moje první kontrola, budu 9+4, dneska jsem 8+3, tak snad bude vše v pořádku. Vidět to není, ale večer jsem jako balón přesně jak říkáte. Hrozně se mi to břicho nafukuju i když jím hodně a i když jím míň. Večer mám prostě pěkně nafouklej pupek 😀

barbarelka94
31. srp 2016

@misina01 7.9. je treda ne ? 🙂 To jdu taky na kontrolu ... to by jste měla byt další týden ve středu 9+3 🙂 jsem se lekla že je 7.9. ve čtvrtek.... až uvidíte 💗 budete zářit štěstím😃 úžasný pocit

misina01
autor
31. srp 2016

Nemůžu se dočkat 😀 spíš nevím, co čekat, jak probíhá první kontrola, kor když u mě bude až v 10.týdnu 🙂

1nelinka
31. srp 2016

Holky s tema briskama je to zvlastni jak to mame kazda jinak.. Me mudr rikala ze tim ze jsem vychrtla , tak brisko vyleze opravdu rychle a ted ve 14tt vypadam takhle tak nevim kde se stala chyba 😂😂

barbarelka94
31. srp 2016

@1nelinka ale jo trošičku ten náznak tam je ale počkej to přijde ... 😂

barbarelka94
6. zář 2016

@misina01 tak co koceno jsi nervózní že zítřka ? 😂 Já se moc těším ... dneska jsem poslouchala srdíčko pomocí AngelSounds ...💗

misina01
autor
6. zář 2016

@barbarelka94 ani mi nemluv 😀 absolutně nevim, co čekat, do čeho jdu a jak to bude vypadat. Ale zároveň jsem napnutá jak kšandy. Podle MS 10.týden, tak už snad bude něco vidět 🙂 dneska jsem ráno už fotila i břicho 😀

misina01
autor
7. zář 2016

Ahoj holky, tak dneska první kontrola u doktora, podle ultrazvuku odpovídáme 10+2 🙂 dostala jsem průkazku, informace a šla jsem domu 🙂 bylo to krásný..

barbarelka94
7. zář 2016

@misina01 No tak to je v pohodě Kočko ...úžasný pocit když to srdíčko bílo ze ? 💗 Já take dneska byla na kontrole... z 11+3tt jsem na 12+1 😍 jsem vždycky unesena jak prcka vidím ..příští týden jdu na ten screening... tak snad bude pěkně otočený a uvidíme pohlaví 😂

misina01
autor
7. zář 2016

Já jdu na ultrazvuk mezi 16.-20.týdnem až. Jinak na kontrolu mě pozvali 5.10.,ale to mi ho gyndař asi dělat nebude. Nabízel mi nějaký dřív, že by byl do 2 týdnů, ale netušila jsem o co jde, tak jsem to nevzala. Měla jsem? ☹

barbarelka94
7. zář 2016

@misina01 on tě neposlal na screening ? Na Genetiku ? Ta se dělá nejpozději do 13tt... zjistuje se zda je miminko v pořádku, jestli bude mít nějakou vadu a tak ☹ to je divné že tě neposlal..Jinak já chodím co 4 týdny plus ta Ostrava teď....

misina01
autor
7. zář 2016

Neposlal. Řekl mi, že mám krásný ukázkový nález, že vše vypadá, jak má.. a že je možnost poslat mě na ultrazvuk, který ale není nutný, že se pak dělá v 16-20.týdnu. Vychrlil na mě spoustu informací a zeptal se, jestli na něj chci, že to nevidí jako nutný. Tak jsem mu řekla, že ho asi nepotřebuju. Ani jsem pořádně nevěděla, o co se jedná. ☹ tak mám ještě zítra zkusit zavolat? Že bych ho chtěla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru