8+1tt a krvácení. Braly jste také Utrogestan a Ascorutin?

katka0103
23. led 2023

Holky ve čtvrtek jsem byla u Dr s tím že jsem začala krvacet to jsem byla 7+4tt dostala jem utrogestan a ascorutin. Brala jsem taky některá na tento samý problém? Kdy jste přestaly krvácet?A dopadlo všechno v pořádku?

jjasmina
23. led 2023

@katka0103 brala a nepomohlo. Vše odešlo s krvácením. Nicméně pokud sre měla na ultrazvuku už i srdíčko, je šance, že se tehu udrží

janches
23. led 2023

@katka0103 já jsem to taky tak měla, měla jsem velký hematom a mimi se udrželo. Utrogestan jsem brala do cca 15 týdne. Pořád jsem špinila a pak jsem zjistila, že to bylo asi i díky utrogestanu. Tak jsem vysadila a vše se uklidnilo. Dnes jsem 22tt. Držím pěsti 🍀

krisstina93
23. led 2023

U mě 50:50 2x sem potratila, proste to s krvácením odešlo a 2x se to udrželo, byl to jenom hematom. Musíš čekat a doufat.

martulka88
23. led 2023

@katka0103 Začala jsem brát v10tt a brala jsem je až do 20tt, teď tu mám 11měs.zdravého syna ❤️

lucifux
23. led 2023

Ahoj brala jsem, nepomohlo. Dokonce jsem ležela měsíc v nemocnici, byla v klidu a stejně se ke mě štěstí tehdy otočilo zády. Rok po těch 3 potratech jsem vyměnila partnera a mám 4 zdravé kluky 😀❤️

sylvka
23. led 2023

@katka0103 jo .výsledků je 14 let. Je prvorozený.od 6 TT špinění,krvácení...příčina neznámá .strašně jsem se bála.v podstatě jsem až do 16tt jen ležela a všechno v pořádku.

ina10
23. led 2023

@katka0103 ano, měla jsem to taky při 1.těhotenství, taky ze začátku jako ty, dala mi úplně stejné léky a neschopenku a MUSELA jsem mít klid na lůžku doma (nebo v nemocnici), byl tam krvácející hematom, za 4-5dní opět krvácení, naštěstí se embryo udrželo a vše v pohodě. Co tak slyším, mívají to hodně fyzicky aktivní ženy (chodila jsem do fitka 2x týdně+plavání+krav maga tréninky) a musela jsem si dat oraz.

lvl16
23. led 2023

Kamarádka krvácela celý první trimestr, brala utrogestan na udržení a má tříletou holčičku 🙂. Zbytek těhotenství pak byl v naprostém pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru