9. týžden tehotenstva s hematómom a štátnice

kvietok035
14. kvě 2013

ahojte baby, prosím Vás o radu... o týžden mám štátnice na inžniniera a som v 9. týždno tehotenstva a k tomu mám hematon. pomaličky sa vstrebáva, ale už mesiac len ležím a beriem lieky. Doktor mi štátnice neodporučil, povedal, že hematon može odlupiť plodové vajce s babatkom, jednoducho že je to risk kvoli stresom.
AKO BY STE SA ZACHOVALI VY? mam ist alebo si dat odklad za rok, prosim o vas nazory. vdaka

ratatooy
14. kvě 2013

no to je celkem dilema,zaleži co je pro tebe duležitější,ale myslim si že co se má stát stane se a tehu proste nevyležíš,zaleži taky jak zvládáš stres nekdo by třeba stres nemel a mohl tam v klidu jít,u me by to bylo rize věc pohybu než stresu takže ja bych asi šla

evcounek
14. kvě 2013

Zkus si zažádat ovoosklad a zkus se domluvit na později. Né až za rok komise se bude scházet někdy kolem prosínce (myslím) a budou dělat státnice ty co to neudělali v řádném termínu. držím pěsti aby se vše dopadlo na 1 jak mimi a hematom tak státnice

maudn
14. kvě 2013

ahoj, já mám to stejné i s těma státnicema, ale nekrvácím,takže nemám žádný klidový režim a starám se o roční dítě. Nevím, jak si na tom,takže to vůbec nejde soudit-upřesni pro představu. Pokud nekrvácíš a má tě kdo dovézt na stánice- je to daleko?, tak bych si tam předem zavolala sekretářce, řekla bych jí, že nadmíru nutné,aby Tě zvali přednostně jakmile si doděláš přípravu na předměty a pak si za hodinu zase doma?

agentkadaisy
15. kvě 2013

Ahoj, kvůli zdravotním důvodům můžeš na škole dostat odklad. Jen nevím, jak na které škole je ten odklad dlouhý. Pokud by to nebylo moc a nestačilo to na vstřebání hematomu, asi bych tam nešla. Záleží taky na tom, jak zvládáš stres, ale vždycky je to stres. A když budeš mít všechnu krev někde adrenalinem vyhnanou, kdo ví, co se ti odkrví. Měla jsem státnice nedávno, vím o čem mluvím. Byla jsem v klidu a najednou to ráno jsem sebou málem sekla 🙂 Vzali mě jako první a mohla jsem za chvíli jít domů, ale bylo mi už zle celý den. A to jsem to fakt uměla a byla klidná, prostě nikdy nevíš, kdy to tělo už nedá a podlomí se mu kolena... Jinak státnice mají termíny i v lednu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru