Angel sounds ano či ne a odkdy?

atenka46
10. únor 2015

Ahojte. Chtěla jsem se zeptat jestl nekdo máte zkušenost s angel sound? Ja o něm docela přemýšlím. Jsem v 8tt a jsem v zahraničí, takže můj doktor je daleko, a tady ta péče stojí za nic. Přemýšlela jsem že si ho pořídím, že bych byla klidnější ( jsem těhotná poprvé a kdykoliv mě někde píchne tak šílím🙂... Od kdy se dá používat a nevíte který je nejlepší? Případně tipy kde ho na internetu koupit, klidně i použitý.. Děkuju!!!

merilinka
10. únor 2015

@atenka46 Ahojky,já jsem si ho také pořídila po několika neúspěšných těhu.Za mě je to super věc!!!!!!!!!!!! Pořídila jsem si ho z "druhé ruky",po jedné mamince,mám Luvion 80,je na něm i displej pro tep srdíčka. Miminko se dá u tohoto poslouchat již od 12 tt,já si ho koupila v 13 tt a pokaždé ho krásně chytím. Moc mě to uklidňuje,stačí mi chvilinka poslechu a vím,že je to ok.Samozřejmě to nenahradí lékařské vyšetření! Ale ten měsíc mezi prohlídkou je dost dlouhý a toto mě vždy uklidní.Pak až když jsou pohyby,už není tolik potřeba poslouchat,ale zase před porodem,kdy má mimi málo místa amíň se hýbe je to opět super.Takže za mě ano 😉

konikova
10. únor 2015

nejsem pro a ani proti 😉 zalezi na kazde mamince, ja jsem toho nazoru, ze miminko potrebuje klid a caste vysetreni, ultrazvuky a poslouchani tohoto typu miminko zbytecne rusi. pokud to maminka chce poridit, at poridi 🙂 nikoho timto neodsuzuji 😉

ninikry
10. únor 2015

Ja ho mam od 17. tt a jsem spokojena, ve 33. tt jsme prisli o miminko, takze me dost uklidnuje

terinda
10. únor 2015

Občas na uklidnění po 12.tt a do pohybů - proč ne 😉
Taky jsem si ho pořídila, neposlouchám často - jen na uklidněnou pár vteřin.

andysebesta
10. únor 2015

Ahojda,je to bezvadna vec.manzel mi ho koupil po potrarpotratu.kdyz se nam pak zadarilo znovu otehotnet,porad jsem se neceho bala.dostala jsem ho od nej zhruba v tom 8.tt.,ale to je na poslouchani jeste brzy.uz si nepamatuju,kdy jsem poprve slyseka srdicko miminka,ale rekla bych ze tak ve 12.nebo 15.tydnu?kazdopadne je to super zalezitost.daji se koupit i tady na bazarku😋

frantiska85
10. únor 2015

Nekoupila bych. Na pár vteřin by mě sice poslech srdíčka uklidnil, ale co je teď v pořádku, může být za minutu průšvih a nechci sebe a malého vystavovat zbytečnému stresu.

eloana
10. únor 2015

ja ho mela cca od 13tt - proste pro muj klid.....kdyz jsem dlouho necitila pohyb uklidila se,ze slysim srdicko......nechala jsem si ho az do konce...neb na konci se uz take mene hybou...

fillipepi
10. únor 2015

Pokud jsi maminka, co se ráda uklidňuje, tak za mě určitě ano. Já jsem ho využila hodně tak do 20 - 25. týdne, když se prcek ještě tolik nehýbal. Nový bych určitě nepořizovala, zase tak moc ho nevyužiješ, jen občas pro dobrý pocit. Ideálně půjčit nebo z druhé ruky. 🙂

akmitaf
11. únor 2015

Ahoj tak my ho máme - nejde ani tak o mě, ale mám už starší Fínku a ta chce o mimi vědět vše. Taky tatínkovi se to moc líbí. Za mě určitě ano

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru